BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Życzenia świąteczne od biura tłumaczeń online

W tym niezwykłym grudniowym czasie, prawie każdy z nas czeka z niecierpliwością na święta. Boże Narodzenie to czas, w którym życzymy sobie wszystkiego co najlepsze. Oprócz standardowych powinszowań są również takie, które mogą uchodzić za bardziej osobiste.

Każde z nich są jednak zazwyczaj miłe.  Korzystając z okazji biuro tłumaczeń online również chciałoby przekazać Państwu najlepsze życzenia, wszystkiego co najlepsze. Bardzo chcielibyśmy, aby okres świąt upłynął Państwu w miłej i rodzinnej atmosferze , a wszelkie plany i zamierzenia odniosły zamierzony skutek. Chcemy również, aby dostarczane przez nas tłumaczenia były:

Nasze życzenia świąteczne 2018/19 r. 

  • Sporządzane tylko na same pozytywne okoliczności – biuro tłumaczeń online realizuje zlecenia z blisko 40 języków obcych. Wielu z Państwa korzysta z nich do celów osobistych i zawodowych. Życzymy Państwu i sobie, aby nasze przekłady służyły rozwojowi lub udokumentowaniu pozytywnych zdarzeń z życia każdego z Was.
  • Zawsze bezbłędnie przygotowane – błędy popełnia każdy z nas. Nieraz nie da się ich uniknąć. Wiedzą o tym doskonale filolodzy, którzy tworzą team Protlumaczenia.pl. Nasza firma każdorazowo dokłada jednak wszelkich starań, aby były eliminowane u zarania. W nadchodzącym roku chcemy być w tym obszarze jeszcze skuteczniejsi. Mamy nadzieję, że wszelkie niedociągnięcia z naszej strony będą Państwa omijać szerokim łukiem, a ewentualne korekty zostaną dostarczone na czas.
  • Tanie i wysokiej jakości – tłumaczenia online to obszar naszej aktywności, który z roku na rok jest coraz silniej rozwijany. W ślad za uskutecznieniem procedur nie idą jednak podwyżki cen. W roku 2019 podtrzymamy tą passę, dostarczając Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Nie będziemy Państwu życzyć rabatów, gdyż te są wpisane w naszą działalność i relacje z klientami.
  • Obsługiwane przez ten sam zgrany zespół – Protlumaczenia.pl to nie tylko tłumacze ale również specjaliści do spraw obsługi klienta. Życzymy sobie, aby nasz team był reprezentowany przez te same osoby, a w razie potrzeby powiększał się o nowe twarzy. Z całego serca pragniemy także podtrzymania miłej i sympatycznej współpracy z Państwa przy realizacji kolejnych zleceń.
Wszystkiego najlepszego !!!
Wszystkiego najlepszego !!!

Wesołych Świąt – zapraszamy do współpracy !!!