BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Praca

Chcesz dołączyć do zespołu ProTlumaczenia.pl ? Szukamy tłumaczy w całej Polsce. Realizuj się w swoim wyuczonym zawodzie, pracuj z dowolnego miejsca na świecie, zapewnij sobie stałe źródło zarobku i ciesz się z faktu wykonywania pracy, którą lubisz i która jest przyjemnością, a nie tylko żmudnym obowiązkiem.

Jeśli Twoją pasją są języki obce, uważasz, że jesteś silny (-a) w temacie tłumaczeń z języka obcego na język polski i z języka polskiego na język obcy – dołącz do naszego zespołu.  Wygodnie, przyjemnie, z atrakcyjnymi zarobkami.

Naszym współpracowników zapewniamy:

Oferta współpracy związana jest z dynamicznym rozwojem naszej firmy. Protlumaczenia.pl to marka gwarantująca tłumaczom stałość zleceń i szybkie, przejrzyste warunki finansowe.

Nie musisz mieć 20 albo 45 lat. Pełna dowolność. Nie musisz mieszkać w dużym mieście. Pełna dowolność. Nie musisz pracować tylko dla nas. Pełna dowolność. Musisz znaleźć dla nas czas, jeżyk obcy powinien być Twoją pasją. Musisz być też dobry w tym co chcesz robić.

Dodatkowo musisz mieć komputer lub laptop, dostęp do Internetu, telefon komórkowy. Liczymy również, że w miarę szybko odpowiadasz na maile, a w razie braku kontaktu telefonicznego, oddzwonisz do nas.

Aktualne oferty pracy dla tłumaczy

Oferta współpracy dla tłumaczy przysięgłych niemieckiego

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do stałej współpracy tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Korzystne warunki kooperacji i stały strumień zleceń,
  • Rozliczenia prowadzone w systemie tygodniowym,
  • Miłą atmosferę współpracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestnictwa w ciekawych projektach.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem kooperacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub wysłania CV na adres: admin@grudziadz24h.eu . O szczegóły można dopytać pod nr telefonu: 501 32 7777.

Oferty pracy dla tłumaczy
Oferty pracy dla tłumaczy

 

FORMULARZ APLIKACYJNY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Język

Oczekiwana stawka za 1 stronę tłumaczenia przysięgłego (brutto)

Oczekiwana stawka za 1 stronę tłumaczenia zwykłego (brutto) - 1800 znaków

Dodatkowe uwagi

Sposób rozliczeń
faktura VATrachunekumowa o dzieło

Dołącz CV