BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jakich tłumaczeń potrzebują firmy ?

Jakich tłumaczeń potrzebują firmy ?

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej wyjeżdżamy zagranicę w celach zarobkowych. Wpływ na taki stan rzeczy ma szereg czynników. Większe zarobki, które możemy uzyskać będąc w kraju w połączeniu z widmem rozłąki z najbliższymi sprawiają, że emigracja dla wielu z nas to tak naprawdę ostateczność. Tymczasem tak tłumacze jak i biura tłumaczeń nie narzekają na brak pracy. I choć zmienia się charakter przekładanych dokumentów to nadal translacje pisemne są ważnym ogniwem życia społeczno – gospodarczego. Głównym motorem tego typu sytuacji jest oczywiście biznes. Brak granic pomiędzy krajami tworzącymi Unię Europejską wpływa na konieczność podejmowania skutecznej komunikacji. Na pytanie jakich tłumaczeń potrzebują firmy istnieje bardzo wiele odpowiedzi. Do najważniejszych zaliczyć możemy:

Wiemy, jakich tłumaczeń potrzebują firmy

 • Tłumaczenia ustaleń handlowych – ustalenie warunków współpracy pomiędzy firmami z dwóch różnych krajów nie jest kwestią ani łatwą, ani taką do której można podejść w sposób błahy. W momencie gdy w grę wchodzą poważne pieniądze trzeba uważać, aby ewentualna transakcja zamiast zysków nie przyniosła strat. Warto się więc odpowiednio zabezpieczyć i wszystkie kwestie „dopiąć na ostatni guzik”. Przekłady umów i kontaktów służą zabezpieczeniu Państwa interesów i można je bez trudu uzyskać korzystając z usług naszego biura tłumaczeń.
 • Tłumaczenia sprzedażowe – niniejszy podpunkt powinien być w hierarchii niniejszego artykułu umieszczony „na samym szczycie”. Bo przecież, aby mieć co ustalać to należy najpierw mieć ku temu jakikolwiek powód. Mówiąc prostszym językiem dany towar czy usługę trzeba najpierw sprzedać, a później martwić się o jej dalszy los. Wiedzą na temat jakich tłumaczeń potrzebują firmy wykazują się najczęściej przedstawicieli działów marketingu. My z naszego doświadczenia wiemy, że są to najczęściej lokalizacje stron WWW, folderów reklamowych oraz prezentacji multimedialnych.
 • Tłumaczenia posiadanych kompetencji – do wartości niematerialnych danego przedsiębiorstwa można zaliczyć posiadane atesty, certyfikaty oraz pozwolenia. Tworzą one całe spektrum danej firmy i wpływają na jej postrzeganie przez otoczenie gospodarcze. Z reguły do ich translacji wykorzystuje się usługi tłumaczy przysięgłych. W naszym biurze możliwe jest skorzystania z usług wybranego specjalisty i przygotowanie tłumaczeń na 120 różnorodnych sposobów.
Jakich tłumaczeń potrzebują firmy ?
Jakich tłumaczeń potrzebują firmy ?

 

Tłumaczenia w erze dobrobytu

Dzisiejsze czasy można niewątpliwie uznać za okres, w którym ludziom żyje się coraz  dostatniej. I choć można w to powątpiewać patrząc na troski dnia codziennego to fakt ten nie podlega żadnej dyskusji. Brak większych konfliktów militarnych, polityka prorodzinna czy wreszcie coraz większe zarobki wpływają na nasze zadowolenie z obecnie panującego stanu rzeczy.  Nic więc dziwnego, że  nie spieszy nam się do wyjazdów, których celem jest poprawa warunków bytowych. Takie zjawiska jak widmo Brexitu, czy duży napływ uchodźców z Bliskiego Wschodu skutecznie odstraszają nas od emigracji.  W związku z powyższym swoje oblicze zmieniają także przekłady pisemne. Widzimy to na co dzień, prowadząc nasze biuro. W chwili obecnej tłumaczenia w erze dobrobytu przyjmują najczęściej postać:

Tłumaczenia w erze dobrobytu, czyli co tłumaczymy w XXI wieku

 • Translacji projektowych – zadania, które stawiamy tak przed sobą jak i swoimi współpracownikami bardzo często przyjmują postać projektów. Ich znakiem rozpoznawczym jest wielowątkowość i wysoki stopień skomplikowania. W dobie globalizacji do uzyskania konkretnego efektu niezbędne jest przełamywanie barier językowych. Import technologii i sprzedaż wysoko wyspecjalizowanych sprzętów wymusza przygotowanie wielu dokumentów. Instrukcje obsługi, czy opisy procesów technologicznych nie obejdą się więc bez współpracy z wybranym specjalistą językowym lub biurem tłumaczeń.
 • Translacji Internetowych – Internet zdominował wszystkie aspekty naszego istnienia. Używamy go w pracy, podczas spędzania wolnego czasu i dla umilenia sobie podróży. Twórcy oprogramowania, dostawcy dóbr a wreszcie konstruktorzy dokładają wszelkich starań, aby owoce ich pracy dotarły do jak największego kręgu odbiorców. I na nic zdałyby się ich wysiłki gdyby nie tłumaczenia. To właśnie one sprawiają, że dany produkt lub usługa mogą dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie przekładów technicznych oraz lokalizacji stron WWW.
 • Translacji ekonomicznych – tam gdzie nie wiadomo o co chodzi to chodzi na pewno o pieniądze. Ekonomia wyznacza bowiem nie tylko standard naszego życia, ale i determinuje większość naszych aktywności. W XXI wieku nie ma przed nią żadnych granic. Tłumaczenia faktur, czy rozliczeń finansowych to rzeczywistość większości polskich przedsiębiorstw. Aby tłumaczenia w erze dobrobytu stały się Państwa udziałem, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
Tłumaczenia w erze dobrobytu wspierają biznes
Tłumaczenia w erze dobrobytu wspierają biznes
Medyczne tłumaczenia niderlandzkiego

Mieszkając, pracując  w Holandii mogą  zdarzyć się sytuacje, które zmuszą Państwa do wizyty u lekarza lub nawet do pobytu w szpitalu. Sytuacje takie mogą być wywołane chorobą, wypadkiem w pracy lub nawet wypadkiem komunikacyjnym. Z naszych obserwacji wynika,  że znaczna część Polaków chce kontynuować leczenie w ojczyźnie.

Medyczne tłumaczenia niderlandzkiego – zwykłe i przysięgłe

Duży wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć  czynniki psychologiczne. Szczególnie dla osób, które nie posługują się biegle językiem niderlandzkim.  W swoim kraju często ludzie  po prostu odczuwają większe poczucie bezpieczeństwa. W celu kontynuacji leczenia konieczne jest  przygotowanie dokumentacji medycznej, a  ta najczęściej sporządzona jest w języku niderlandzkim.Nasze biuro jako nieliczne w Polsce oferuje wysokiej jakości tłumaczenia medyczne z języka niderlandzkiego. Nawet bardzo trudne i specjalistyczne dokumenty medyczne tłumaczymy  w stosunkowo krótkim czasie.  Mogą Państwo skorzystać z usługi tłumaczenia zwykłego lub przysięgłego. Rodzaj  tłumaczenia  zależy to od tego w jakim celu wykonują Państwo tłumaczenie.

Jeśli tłumaczenie z języka niderlandzkiego niezbędne jest do kontynuacji leczenia polecamy zapytać lekarza, personel szpitala czy przychodni, czy konieczne będzie przygotowanie tłumaczenia przysięgłego. Często na potrzeby leczenia wystarczy przedstawienie tłumaczenia zwykłego.  Przygotowanie takiego tłumaczenia może okazać się dla Państwa tańszą opcją.

Medyczne tłumaczenia niderlandzkiego  niezbędne  będą  jeśli chcą Państwo ubiegać się o pieniądze z polskiej firmy ubezpieczeniowej lub chcą Państwo dochodzić roszczeń przed sądem.

Medyczne tłumaczenia niderlandzkiego
Medyczne tłumaczenia niderlandzkiego

 

Podsumowując w naszym Biurze mogą Państwo skorzystać z usługi tłumaczenia  medycznego  zwykłego z języka niderlandzkiego  lub tłumaczenia medycznego przysięgłego z języka niderlandzkiego w korzystnej cenie oraz w przystępnym terminie.

Gdzie przetłumaczyć dyplom ?

W obecnych czasach świat zmienił swoje oblicze. Internet oraz możliwość swobodnego podróżowania sprawiły, że wiele osób upatruje swoich szans zagranicą. Z roku na rok coraz chętniej udajemy się do innych państw. Niekiedy emigracja przeradza się w stan permanentny, a kiedy indziej ma charakter celowy. Ten ostatni podyktowany jest z reguły potrzebą zarobienia większych pieniędzy w niedługim okresie czasu. Można rzec, że jest on charakterystyczny dla osób z młodszych roczników, które chcą zarobić np. na mieszkanie. Tak czy inaczej, aby udać się do innego Państwa i podjąć zatrudnienie potrzebne jest odpowiednie przygotowanie. W tej sytuacji pojawia się wiele pytań. Jednym z podstawowych są kwestie dotyczące tłumaczenia dokumentów potwierdzających poziom wykształcenie. Jeśli zatem nie wiecie Państwo, gdzie przetłumaczyć dyplom, czy świadectwo szkolne to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Protlumaczenia oferują Państwu przekłady z niemal 40 języków obcych. Ich cechą charakterystyczną jest:

Gdzie przetłumaczyć dyplom ? Możliwości stwarzane przez Protlumaczenia.pl

 • Wysoki poziom merytoryczny – istnieje my na rodzimym rynku translacji pisemnych od niemal 7 lat. W okresie tym zdążyliśmy wypracować swój potencjał kadrowy. Nasz zespół reprezentują tłumacze przysięgli z takich języków jak: niemiecki, angielski, holenderski, szwedzki czy norweski. Każdy z nich oprócz posiadania wysokich kompetencji, dysponuje także odpowiednimi uprawnieniami. W związku z powyższym nasze tłumaczenia są akceptowane są przez pracodawców ze Skandynawii, Wysp Brytyjskich czy innych krajów Europy.
 • Możliwość tłumaczenia „na odległość” – jeśli w Państwa miejscu zamieszkania nie jest do końca oczywiste, gdzie przetłumaczyć dyplom to absolutnie nic straconego. Od dłuższego czasu możliwe jest bowiem zamówienie usług tłumaczeniowych online. Aby tego dokonać wystarczy dostarczyć nam cyfrowe kopie dokumentów i poprosić o darmową wycenę. Na każdą wiadomość odpowiemy z szybkością pozwalającą Państwu na spokojne przygotowanie się do wyjazdu.
 • Niski poziom cenowy – jednym z czynników determinujących wybór firmy tłumaczeniowej są oczywiście koszty. U nas nie są one wygórowane. Można się o tym przekonać przynosząc do nas swoje dokumenty lub wysyłając je zdalnie. Zapraszamy do kooperacji ze sprawdzonym przedsiębiorstwem językowym.
Wiemy, gdzie przetłumaczyć dyplom
Wiemy, gdzie przetłumaczyć dyplom
Darmowe wartości dodane tłumaczeń online

Stare i niezbyt cenzuralne przysłowie powiada, że „za darmo można dostać jedynie w twarz”. W naszym przypadku nie jest to jednak prawdą. Biuro tłumaczeń online świadczy usługi językowe,  a ich uzupełnieniem są wartości dodane, które cenią nasi klienci. Wybierając Protlumaczenia otrzymacie Państwo zatem coś więcej, niż tylko same przekłady pisemne. Warto o tym pamiętać decydując się na wybór firmy który ma się zająć Państwa translacjami. W cenie usług lingwistycznych otrzymacie Państwo także:

Bezpłatne wartości dodane biura tłumaczeń online

 • Darmowe skany przygotowanej dokumentacji – w dzisiejszym świecie większość spraw załatwiana jest w sposób zdalny. Z perspektywy telefonu lub laptopa prowadzimy nie tylko biznes, ale również załatwiamy cały szereg spraw osobistych. I choć fizyczne wersje tłumaczeń przysięgłych są nieodzowne z punktu widzenia obowiązującego prawa to w wielu przypadkach wystarczy wgląd w ich skany. Nasza firma rozumie te kwestie i dlatego służy Państwu cyfrowymi kopiami dokumentów. Zeskanujemy przygotowane przekłady, a następnie nieodpłatnie wyślemy je na Państwa maila.
 • Możliwość dostarczenia gotowych tłumaczeń pod wybrany adres – w przypadku tłumaczeń pisemnych dużą rolę odgrywa czas ich przygotowania. Czasami są one potrzebne nieomal „na wczoraj”. W przypadku osób prywatnych mamy tu na myśli przede wszystkim zwolnienia lekarskie i translacje dokumentacji kredytowej. Tak pierwsze jak i drugie z tych dokumentów możemy dostarczyć do wybranego adresata. Proces ten może odbywać się na płaszczyźnie Internetowej lub tradycyjnie.
 • Udział native speakerów w przygotowaniu tłumaczeń o dużym stopniu skomplikowania – priorytetem działania biura tłumaczeń online jest przygotowanie wysokiej klasy przekładów w rozsądnych cenach. Niekiedy więc koniecznością staje się skonsultowanie ich treści z native speakerami. W przypadku niektórych kierunków tłumaczeń odbywa się to u nas nieodpłatnie. Dla części naszych specjalistów język Państwa tłumaczenia jest bowiem tym, którym posługują się od dziecka.
 • Poprawność edycyjnąprzekłady pisemne powinny, oprócz poprawności merytorycznej wykazywać się także odpowiednią postacią graficzną. Źle przygotowane teksty są nie tylko trudne w odbiorze, ale również wymagają wtórnego nakładu sił i środków. Protlumaczenia starają się unikać tego typu sytuacji. Nasze przedsiębiorstwo angażuje w przygotowanie translacji grafików, których zadaniem jest utrzymaniu odpowiedniego wyglądu tłumaczenia. Za zabieg ten nie pobieramy dodatkowego wynagrodzenia.
Wartości dodane tłumaczeń Internetowych
Wartości dodane tłumaczeń Internetowych
Jak wzrosła rola tłumaczeń ?

Wraz z powszechnym dostępem do Internetu wzrosła rola tłumaczeń. Dziś są one pomostem, który powoduje swobodny przepływ informacji pomiędzy ludźmi z różnych krajów. Przy ich wykorzystaniu powstają nowe projekty, rozwijają się rozmaite idee i kwitną relacje międzyludzkie. Nie podlega więc żadnej dyskusji że przekłady są czynnikiem który determinuje rozwój. Dzięki nim wychodzimy ze stanu hibernacji i odosobnienia. Na taki stan rzeczy pracują nie tylko pojedynczy filolodzy, ale także organizacje, które ich skupiają. Gdyby nie ich zaangażowanie przeobrażeniu nie uległyby takie sfery jak:

W jakich obszarach wzrosła rola tłumaczeń ?

 • Ekonomia – w roku 2019 bardzo wiele transakcji zawieranych jest na odległość. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele kwestii. Posiadanie zasobów przez jednych a pieniędzy przez drugich sprawia, że import i eksport dóbr są chlebem powszednim każdego kto zajmuje się biznesem. Dobrym przykładem wykorzystania tłumaczeń jest oczywiście produkcja rolna. Bez translacji językowych nikt z nas nie nabyłby owoców mango, pomarańczy czy chociażby ulubionego wina.
 • Medycyna – zdrowie to jedna z najważniejszych cech determinujących nasz komfort życia. Jeśli je tracimy spada nasze poczucie zadowolenia i inne sprawy odsuwają się w cień tego typu sytuacji. Nic więc dziwnego, że jako ludzkość pracujemy na tworzeniem nowych medykamentów czy form leczenia. Z mediów dowiadujemy się, że liczba nieuleczalnych chorób wciąż topnieje a długość życia ulega wydłużeniu. Siłą sprawczą postępu w medycynie są oczywiście tłumaczenia. Naukowcy z różnych krajów mogą ulepszać dorobek swoich kolegów po fachu i być należycie zrozumiani.
 • Nowoczesne technologie – dziś nie ma już chyba osoby które nie wiedziałaby co to smartfon czy laptop. Z nowoczesnych technologii korzystamy z lubością gdyż pomagają nam one zapanować nad strumieniem danych z którym musimy się zmierzyć na co dzień. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że każde z tych urządzeń ma wymiar międzynarodowy. Gross osób dołożyło do nich swoją cegiełkę, a finalny produkt jest jedynie zwieńczeniem ich zaangażowania. Nie dziwi zatem fakt że i tu tłumaczenia okazują się niezbędnym składnikiem do powodzenia wielu inicjatyw.
Jak wzrosła rola tłumaczeń ?
Jak wzrosła rola tłumaczeń ?
O co zapytać w biurze tłumaczeń ?

Dla wielu osób przekłady pisemne nie są czymś, co załatwiają każdego dnia. Nic więc dziwnego, że przed wizytą u wybranego filologa ogarnia ich stres. Wątpliwości, o co zapytać w biurze tłumaczeń są w takiej sytuacji chlebem powszednim. W niniejszym poradniku postaramy się pomóc Państwu rozwiać wszelkie dylematy. Translacje, które musicie Państwo zamówić sporządzamy, aby zaspokoić rozmaite potrzeby. Aby nie okazały się one zbędne trzeba spojrzeć na nie całościowo. Wśród zagadnień, które warto rozwikłać już na początku nawiązywanej przez Państwa kooperacji dominować powinny:

Podpowiadamy, o co zapytać w biurze tłumaczeń

 • Pytania o czas realizacji – mało która osoba zamawia tłumaczenia z dużym wyprzedzeniem. Wpływ na taki stan rzeczy ma nie tylko brak czasu, ale również względy obiektywne. Bardzo często okazuje się bowiem, że dokument źródłowy jest do Państwa dyspozycji dopiero w czasie, gdy tak naprawdę niezbędny jest jego przekład. W zdecydowanej większości przypadków złożenie translacji w wybranym urzędzie czy instytucji ma swój termin końcowy. Nie będziemy więc przesadni, jeśli powiemy że określenie czasu przygotowania przekładów to jedno z najważniejszych zagadnień przy ich zakupie.
 • Pytania o cenę – końcowa wartość sporządzanego przekładu jest niezwykle istotna w kontekście tego, o co zapytać w biurze tłumaczeń. Tak w tłumaczeniach jak i przy każdej innej usłudze nikt z nas nie chce być przecież niemile zaskakiwany. Powinniście Państwo pamiętać, że przy przekładach pisemnych strona fizyczna nie jest równa rozliczeniowej. Jeśli więc zlecacie Państwo lokalizację 5 kartek formatu A4 to może się okazać, że będziecie musieli zapłacić aż za 15 jednostek rozliczeniowych
 • Pytania o jakość przekładu – niektóre dokumenty niosą w swoim wydźwięku bardzo istotne przesłanie lub są niezwykle istotne z wielu innych powodów. Czasami też ich poziom skomplikowania jest na tyle wysoki, że nie każdy filolog może podołać ich tłumaczeniu. Warto więc zadać pytanie, kto będzie autorem przyszłej translacji. Kojarzenie popytu z podażą idzie znacznie lepiej w biurach, które już jakiś czas działają na rynku. Dysponują one nie tylko większym zespołem specjalistów, ale również znają bardziej możliwości swojego personelu.
O co zapytać w biurze tłumaczeń ?
O co zapytać w biurze tłumaczeń ?
Sposobność do szukania oszczędności

Każdy kto przymierza się do zakupu danego dobra lub usługi, zwraca uwagę na cały szereg aspektów. Jakość, wygląd a wreszcie i cena to jedne z kluczowych czynników, które bierzemy pod uwagę w przypadku podejmowania decyzji zakupowych. Podobne kwestie towarzyszą nam przy wyborze Wykonawcy usług tłumaczeniowych. W przypadku przekładów pisemnych nasza uwaga jest jednak bardziej przesunięta w stronę aspektów kosztowych. Nie ma w tym nic dziwnego skoro niezależnie od tłumacza efekty jego pracy wywołają podobny skutek. To czy dokumenty samochodowe będą przetłumaczone przez Pana Kowalskiego czy Panią Nowak nie ma przecież specjalnego znaczenia. W końcowym rozrachunku szukamy więc nie tylko kompetentnych Wykonawców, ale również tanich. Sposobność do szukania oszczędności dają tłumaczenia online. Są one mniej kosztowne od tradycyjnych ponieważ:

Tłumaczenia online to sposobność do szukania oszczędności

 • W końcowej cenie nie ma zbyt wielu kosztów pośrednich – głównym kosztem przy tłumaczeniach online są nakłady ponoszone na marketing. O ile dana firma prowadzi swoje działania reklamowe rozważnie to nakład ten rozkłada się na ogólną pulę zleceń. Biura tłumaczeń działające w Internecie nie muszą wynajmować kosztowych lokali, a Państwa zlecenia są z reguły obsługiwane przez jednego koordynatora. Brak konieczności zatrudniania personelu sprawia, że za translacje płacimy zdecydowanie mniej.
 • Biura tłumaczeń online rywalizują o klientów – w sieci działa bardzo wiele podmiotów świadczących usługi tłumaczeniowe. Każdemu z nich zależy na pozyskaniu jak największej liczby klientów. Firmy walczą więc ze sobą, a jednym z oręży w tej walce są właśnie konkurencyjne ceny. Klienci korzystający z tłumaczeń przez Internet mogą przesłać swoje zapytanie do kilka podmiotów jednocześnie. Nie istnieje więc obawa, że będziemy zdani tylko na jedne przedsiębiorstwo tłumaczeniowe.
 • Z biurem tłumaczeń online można negocjować ceny – jeśli zlecacie Państwo do tłumaczenia sporą partię materiału to na pewno biuro tłumaczeń będzie najodpowiedniejszym miejscem do pozostawienia swoich dokumentów. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest możliwość wynegocjowania z nim warunków realizacji zlecenia. Z reguły sporym przekładom towarzyszą dość znaczące obniżki stawek. W ten właśnie sposób działają Protlumaczenia.pl.
Sposobność do szukania oszczędności
Sposobność do szukania oszczędności
Tłumaczenia francuskiego

Francuski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Świadczy o tym nie tylko zasięg jego znajomości, ale również szereg uwarunkowań historycznych. W kontekście naszej historii główną przyczyną takiego stanu rzeczy była  tzw. „Wielka Emigracja”. Ruch, który rozpoczął się wraz z upadkiem Powstania Listopadowego sprawił, że granice naszego kraju opuściło bardzo wielu przedstawicieli inteligencji. Takie nazwiska jak Adam Mickiewicz, Maria Curie Skłodowska czy Fryderyk Chopin na stałe wpisały się w historię relacji polsko francuskich. W drugiej dekadzie XXI wieku nadal utrzymujemy dość zażyłe relacje z Francuzami. Są one uskuteczniane głównie przez młode pokolenie oraz firmy, które poszukują partnerów nad Sekwaną. Biuro tłumaczeń online jest bezpośrednim świadkiem takiego obrotu spraw. Przełamywanie barier językowych jest bowiem podstawą skutecznej komunikacji. Pomagamy naszym klientom w takich kwestiach jak:

Współczesne tłumaczenia francuskiego

 • Tłumaczenia umówprzekłady polsko francuskie dotyczą bardzo często obszarów związanych z prawem. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Przedsiębiorstwa które próbują swoich sił w kraju którego stolicą jest Paryż chcą przecież odpowiednio się zabezpieczyć. Dostawy towarów czy usługi wymagają sformalizowania wzajemnych ustaleń. Proces ten odbywa się zwykle przy udziale tłumacza przysięgłego. Tylko on może przygotować przekłady, które będą skutecznie broniły Państwa interesów.
 • Tłumaczenia reklamowe – reklama to motor napędowy wszelkich działań związanych z promocją Państwa przedsięwzięć. W dzisiejszych czasach jej przejawy można spotkać najczęściej na płaszczyźnie Internetowej. Lokalizacje stron WWW czy ogłaszanie się na rozmaitych portalach wymagają dobrze przygotowanych tłumaczeń francuskiego. Teksty, których interpretatorami są nasi filolodzy spełniają wyżej wymieniony parametr. W opinii naszych klient translacje autorstwa Protlumaczenia.pl są łatwe w odbiorze i posiadają wysoki potencjał sprzedażowy.
 • Tłumaczenia techniczne – współczesny świat opiera swoje działanie o nowinki techniczne oraz technologiczne. Zdobycze nauki są widoczne w życiu codziennym każdego z nas. Era postępu wspierana jest przez transfer technologii. Aby trend ten nie został w żaden sposób zmącony konieczne są tłumaczenia francuskiego. Biuro tłumaczeń online realizuje je poprzez sprawdzoną kadrę Wykonawców.
Tłumaczenia francuskiego
Tłumaczenia francuskiego
Projekty na jesień 2019

Za nami pierwszy dzień września 2019 roku. Na szczęście dla wielu z nas wypadł on w niedzielę. Oznacza to ni mniej, ni więcej że za tzw. „tematy powszednie” zabierzemy się dopiero od jutra. Fakt rychłego nastania jesieni jednych smuci, ale dla innych jest prawdziwym wybawieniem. Z końca wakacji nie do końca cieszą się najmłodsi. Już od jutra przyjdzie im przyswajać nowe zasoby wiedzy, pakować książki i zeszyty, a także uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne. Na przeciwnym biegunie znajdują się   przedstawiciele firm. Projekty, który zostały wymyślone późną wiosną mają od teraz większe szanse na realizację. My również meldujemy się do pracy z nowymi pokładami sił oraz gotowi do tego, aby sprostać Państwa potrzebom. To, że w biznesie przydają się tłumaczenia nie jest przecież niczym, co może budzi wątpliwość. Szczególnie gorąco zapraszamy do nas osoby realizujące:

Projekty wymagające tłumaczeń

 • Projekty techniczne – z wprowadzaniem innowacji jest trochę tak jak z jazdą samochodem w nieznane. Niby wiemy, czego możemy się spodziewać, ale nadal jest to dla nas pewną tajemnicą. Niższe niż przez ostatnie dni temperatury, mogą sprawić, że ich wprowadzanie będzie znacznie przyjemniejsze. Do skorzystania z usług biura tłumaczeń online zapraszamy wszystkich tych z Państwa, którzy muszą przygotować lokalizacje instrukcji obsługi oraz części opisową swoich działań.
 • Projekty informatyczneinformatyka to absolutna królowa dzisiejszego świata. Za pośrednictwem Internetu pracuje nieomal wszystko. To co w powietrzu, na wodzie czy nawet pod ziemią pracują dzięki dziesiątkom terabajtów danych. Tłumaczenia online to doskonała okazja do zaopatrzenia się w przekłady stron WWW oraz w warstwę tekstową przygotowywanego oprogramowania. Nasza firma posiada w swojej ofercie niemal 40 języków obcych przekładanych na 120 sposobów.
 • Projekty sprzedażowe – najważniejsza w biznesie jest oczywiście sprzedaż. Wiele firm doskonale radzi sobie na rynku nie robiąc poza nią nic więcej. I choć brzmi to przewrotnie to najważniejszym czynnikiem ich powodzenia jest otwartość, którą można jeszcze zwiększyć poprzez przygotowanie odpowiednich tłumaczeń. Zachęcamy do kooperacji importerów oraz eksporterów przeróżnych dóbr oraz usług. Gwarantujemy korzystne ceny i kompetentną obsługę.
Jesień 2019 jest tuż, tuż...
Jesień 2019 jest tuż, tuż…