BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Rosnąca popularność tłumaczeń online

Rosnąca popularność tłumaczeń online

Tłumaczenia językowe stały się jednym z wyznaczników obecnych czasów. Do takiego stanu rzeczy doprowadziło wiele rozmaitych czynników. Z dnia na dzień świat stał się o wiele mniejszy niż przewidywano. Rozwój transportu, Internetu i innych nowoczesnych technologii sprawił, że z dnia na dzień poczuliśmy potrzebę przełamywania barier językowych. W konsekwencji spraw osobistych oraz biznesowych translacjom poddawane są rozmaite typy dokumentów. Przekłady wykonuje się w konfiguracji zwykłej przysięgłej i specjalistycznej. Korzystają z nich klienci indywidualni, firmy, sądy, medycy oraz wszelkiego rodzaju instytucje. Ludzkość nie wymyśliła póki co jednej uniwersalnej mowy. Nadal wolimy zaznajomić się z danym tekstem w języku ojczystym. A często jest to po prostu koniecznością. Rosną popularność translacji stwarza wiele rozmaitych sposobności służących naszemu rozwojowi. Do najważniejszych należą:

Przekłady online w kontekście przełamywania barier językowych

 • Poznanie innych kultur – nasz gatunek choć zbieżny pod kątem DNA, różni się pod wieloma względami. Kultura Europejska, Azjatycka czy też Afrykańska wykazują wiele odmienności. Przekłady mogą posłużyć zgłębianiu ich istoty. Nasze biuro tłumaczeń online przychodzi w sukurs Państwa potrzebom wykonując translacje popularnonaukowe.
 • Nawiązanie kontaktów osobistych – wiele małżeństw zawartych na przestrzeni minionych lat zawartych było pomiędzy osobami z różnych krajów. Wyjazdy na staż, praktyki lub w celach zarobkowych owocują nawiązywaniu nowych relacji damsko – męskich. W ślad za porywami serca rodzi się potrzeba sporządzania tłumaczeń. Protlumaczenia.pl służą Państwu przygotowaniem profesjonalnych przekładów językowych. Nasze usługi świadczymy na płaszczyźnie online oraz w biurach zlokalizowanych na terenie Świecia, Bydgoszczy i Grudziądza.
 • Rozwój działalności gospodarczej – biznes XXI wieku stał się prawdziwą areną walk pomiędzy firmami ze wszystkich zakątków globu. Konieczność poszerzania swoich stref wpływów sprawiła, że tłumaczymy takie dokumenty jak instrukcje obsługi czy też opisy procesów technologicznych. Translacje wykonuje się również w celach przeprowadzenia kampanii marketingowych czy też lokalizacji stron WWW. Z uwagi na oszczędność czasu i nerwów warto powierzyć swoje translacje profesjonalnemu Wykonawcy. Takim statutem cieszy się nasze biuro tłumaczeń online. Państwa przekłady wykonujemy nie tylko szybko, ale również bezbłędnie.
Tłumaczenia online służą przełamywaniu barier językowych
Tłumaczenia online służą przełamywaniu barier językowych
Czego oczekiwać od biura tłumaczeń online ?

Zadowolenie klientów z usług poszczególnych biur tłumaczeń online, nie jest z pewnością ekwiwalentne. Istnieją bowiem spore dysproporcje pomiędzy jakością usług poszczególnych podmiotów. Nie każdy z nich jest na tyle wyspecjalizowany, aby sprostać Państwa wymaganiom. Część firm dopiero, co zaczyna swoją przygodę z przekładami. Ich standardy obsługi nie są  więc do końca sprecyzowane. Co zatem zrobić, aby uzyskać translacje o najwyższym poziomie i w rozsądnych cenach ? Warto wybrać Protlumaczenia.pl. Prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie tłumaczeń jest naszą domenę od 2012 roku. Posiadamy szereg referencji od osób z Polski i zagranicy. Stawiając na naszą markę możecie oczekiwać Państwo:

Warto wybrać profesjonalne biuro tłumaczeń online

 • Doświadczonych Wykonawców przekładów – Protlumaczenia.pl dysponują kadrą filologów z prawie 40 języków obcych. Kooperuje z nami prawie setka specjalistów. Obsługujemy wszystkie popularne kierunki tłumaczeń. Odbiorcami naszych usług są nie tylko przedstawiciele biznesu, ale również klienci indywidualni. Każdego ze Zleceniodawców traktujemy w sposób szczególny.
 • Indywidualnego podejścia do klienta – wszelkie translacje zlecacie Państwo w określonym celu. W związku z powyższym, wiemy jak ważna jest dla Państwa terminowość i poprawne wykonanie przekładów. Oprócz kwestii czysto tłumaczeniowych służymy Państwu również naszą wiedzą i wsparciem. Warto zaufać naszemu biuru tłumaczeń online.
 • Dogodnej komunikacji – Protlumaczenia.pl zdają sobie sprawę z ważności odpowiedniego przepływu komunikacji. Dlatego oprócz maila i numeru telefonu udostępniliśmy Państwu czat online oraz aplikację Android. Każda z wyżej wymienionych nowinek służy poprawie relacji na linii klient – biuro tłumaczeń. Zapewniamy szybki czas reakcji na otrzymaną wiadomość. Merytorycznej odpowiedzi na zadane pytanie można się spodziewać przed upływem 24 godzin.
 • Szybkich terminów realizacji – życie człowieka XXI wieku jest bardzo dynamiczne. Każdego dnia zmagamy się z nowymi obliczami rzeczywistości. Jej nieodzownym elementem są również tłumaczenia online. Żyjemy w stricte zglobalizowanym świecie. Potrzeba przełamywania barier językowym jest zatem istotna. W wielu przypadkach decydują zmienną jest czas wykonania konkretnej translacji. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby nie zawieźć Państwa oczekiwań. Większość przekładów jesteśmy w stanie przygotować w przeciągu 1 doby.
Oczekiwania klientów w zakresie usług tłumaczeniowych
Oczekiwania klientów w zakresie usług tłumaczeniowych
Jak szybko uzyskać niezbędne tłumaczenia online ?

Potrzeba wykonania tłumaczeń może nieraz Państwa zaskoczyć. Bywają bowiem sytuacje, że przekłady konieczne są na przysłowiowe wczoraj. Jak zatem uzyskać niezbędne translacje na czas ? Z pomocą może przyjść Państwu biuro tłumaczeń online. Podmioty oferujące usługi tłumaczeniowe od wielu lat prowadzą swoją aktywność w sieci. Zamówienie usługi w sposób zdalny, nie tylko ograniczy Państwa nakłady, ale sprawi że przekłady będą przygotowane w odpowiednim terminie. Temat ten pozwolimy sobie rozpatrzyć z perspektywy Protlumaczenia.pl. Nasza firma została założona w 2012 roku. Od zarania staraliśmy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Sprawdzone procedury realizacji tłumaczeń online, sprawiły że 84 % translacji jest wykonywanych z dnia na dzień. Szybkie uzyskanie niezbędnych przekładów możliwe jest dzięki przywiązywaniu dużej wagi do różnorodnych form komunikacji. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby poprzez:

Szybkie tłumaczenia online swój statut zawdzięczają rozwiniętym formom komunikacji

 • Rozmowy telefoniczne – na nasz numer telefonu można zadzwonić przez 365 dni w roku. Zapewniamy Państwu usługi realizowane w sposób ciągły. Niezależenie od świąt, długich weekendów czy też dni wolnych od pracy jesteśmy przygotowani do podjęcia Państwa zleceń. Nad poprawnym obiegiem dokumentów czuwa zespół do spraw obsługi klienta. Fachowo przeszkoleni pracownicy i tłumacze online to nasz znak rozpoznawczy.
 • Czat online – konieczność wykonania translacji z języka polskiego na obcy lub odwrotnie może wystąpić w godzinach wieczornych. Po 20:00 zapraszamy naszych klientów do skorzystania z czatu. Ten zaś sprzężony jest z naszymi smartfonami. Dzięki powyższemu możemy szybko zareagować na sygnał o potrzebie przygotowania przekładów. Protlumaczenia.pl wykonują translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Nasza propozycja obejmuje prawie 120 kierunków tłumaczeń.
 • Komunikaty otrzymywane za pośrednictwem aplikacji Android – biuro tłumaczeń online zasłużyło na miano interaktywnego poprzez udogodnienia przygotowane dla każdego z Państwa. Jednym z nich jest oprogramowanie mobilne sygnowane logiem Protlumaczenia.pl. Naszą „apkę” warto mieć zawsze w pogotowiu. Za jej przyczyną można wykonać zdjęcia poszczególnych papierów i wysłać je do darmowej wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin. Warto zaufać naszym przekładom online.
Sposoby na szybkie tłumaczenia online
Sposoby na szybkie tłumaczenia online
Jakie argumenty przemawiają za wyborem biura tłumaczeń online ?

Na rodzimym rynku istnieje wiele podmiotów, które posiadają w swojej ofercie przekłady przez Internet. Branża tłumaczeń, przeszła w ostatnich latach swoistą rewolucję.  Podobnie jak inne sfery naszego życia została sprowadzona do postaci cyfrowej. Czy warto jednak powierzyć zlecenia biurom tłumaczeń online ? Postaramy się odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Tłumaczenia Internetowe to jeden z głównych nurtów naszej działalności.  Od początku istnienia firmy świadczymy dla Państwa usługi w sposób zdalny.  W sferze tej obsługiwanych jest prawie 40 języków obcych. Szczycimy  się kadrą wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Możemy zatem a nawet powinniśmy podkreślić zalety wyżej wymienionych rozwiązań. Za wyborem tego typu solucji przemawia przede wszystkim:

Przekłady online są wygodnym sposobem na korzystanie z usług tłumaczy

 • Możliwość porównania ofert poszczególnych podmiotów – swoją obecność w sieci deklaruje wiele podmiotów zajmujących się translacjami. Taki stan rzeczy daje znakomitą sposobność do wybrania najlepszej propozycji wykonania przekładów. Państwa wybór nie powinien być jednak podyktowany jedynie ceną. Warto sprawdzić renomę danego przedsiębiorstwa. Mogą w tym pomóc komentarze oraz opinie o danym biurze tłumaczeń online.
 • Ograniczenie nakładów czasowych związanych z poszukiwaniem odpowiedniego filologa – przeciętna oferta tłumaczeń online opiewa na więcej niż jeden kierunek tłumaczeń. Taki stan rzeczy daje komfort składania zamówień na przekłady wielojęzyczne. Nie jest konieczne bowiem udawanie się do wielu tłumaczy jednocześnie. Lokalizacja Państwa strony WWW, prezentacji multimedialnej lub CV będzie więc prostsza do uzyskania. Oszczędność czasu jest jednym z największych handicapów przekładów realizowanych przez Internet.
 • Dostęp do tłumaczy, których na próżno szukać w Państwa miejscu zamieszkania – nie każdy język jest tak samo popularny jak angielski czy niemiecki. Nie dziwi zatem fakt, że nie wszędzie uda się skorzystać z usług odpowiedniego tłumacza stacjonarnie. W wielu mniejszych miejscowościach będzie trudniej o przekłady holenderskiego, czeskiego, szwedzkiego, norweskiego czy węgierskiego. Chcąc uniknąć wyjazdów do większych miast warto wpisać w pasek wyszukiwarki poszukiwany przez nas rodzaj przekładów. W takim przypadku korzystanie z biur tłumaczeń online jest wręcz niezbędne.
W jaki sposób tłumaczenia online usprawniają korzystanie z usług specjalistów językowych ?
W jaki sposób tłumaczenia online usprawniają korzystanie z usług specjalistów językowych ?
Protlumaczenia – sprawdzona jakość przekładów online

Protlumaczenia.pl to marka tłumaczeniowa, która jest obecna na rynku od 2012 roku. Na owoc naszej  działalności chcielibyśmy tym razem spojrzeć w nieco szerszej perspektywie. Przedsiębiorstwo tłumaczeniowe z Grudziądza powstało z inspiracji językami oraz potrzeby ułatwiania Państwu dostępu do wybranych specjalistów języków. Jak pokazuje nasza historia klientów znajdujemy wśród firm oraz osób prywatnych. Głównymi obszarami prowadzonych aktywności są biura stacjonarnej oraz Internet.  Wyróżniamy się spośród innych przedsiębiorstw szeregiem nowoczesnych rozwiązań. Na uwagę zasługują przede wszystkim:

Czym możemy się wyróżnić w obszarze tłumaczeń online ?

 • Różnorodne sposoby komunikacji – Protlumaczenia.pl w swoich kontaktach z Państwem nie ograniczają się jedynie do spotkań osobistych. Zapraszamy do dzwonienia na nasz numer telefonu, wysyłania maili z zapytaniami ofertowymi oraz korzystania z aplikacji Android. Służymy Państwu również czatem, dostępnym przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy komfortową kooperację popartą wieloletnim doświadczeniem.
 • Wyceny dokonywane z użyciem oprogramowania do rozpoznawania tekstu – o końcowej cenie przekładów decyduje ilość znaków ze spacjami. Aby dokładnie zbadać ten parametr używamy oprogramowania typu OCR. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rzetelnie określamy koszty przygotowania poszczególnych zleceń. Tłumaczenia online sygnowane logiem Protlumaczenia.pl to jakość, której warto zaufać.
 • 3 oddziały stacjonarne – materialnym wyrazem aktywności Protlumaczenia.pl są nasze oddziały. Możliwość złożenia dokumentów do translacji w przysłowiowe 15 minut posiada nieomal 500 000 osób. Posiadamy swoje siedziby w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Jesteśmy zatem jednym z największych biur tłumaczeń w województwie Kujawsko – Pomorskim. Bierzmy udział w rozlicznych projektach biznesowych, zapewniając Państwu zaplecze translacyjne.
 • Wiele specjalizacji – Protlumaczenia.pl obsługują nieomal 40 języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Na miano kluczowych elementów naszej propozycji zasługują przekłady z czeskiego, niderlandzkiego, szwedzkiego i norweskiego. W obszarze tym dysponujemy fachową kadrą Wykonawców o niepodważalnej renomie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę teoretyczną oraz szereg umiejętności praktycznych. Wielu z nich pracowało zagranicą lub odbywało tam staż.
 • Polityka bezpieczeństwa informacji – wysyłając papiery do Protlumaczenia.pl oddajecie je Państwo w dobre ręce. Niezależnie od podjętych decyzji zakupowych ich treść nie zostanie nigdy ujawniona osobom postronnym. Stanowią o tym wdrożone i przestrzegany procedury związane z ochroną Państwa prywatności.
W jaki sposób pracuje nasze biuro tłumaczeń online ?
W jaki sposób pracuje nasze biuro tłumaczeń online ?

 

Różne aspekty pracy tłumacza

Nikogo nie powinno dziwić stwierdzenie, że praca tłumacza jest wieloaspektowa. Oprócz zdolności językowych, osoba która wykonuje ten zawód musi wykazywać się szeroką wiedzą ogólną i specjalistyczną. Wymienione wyżej czynniki wpływają na jakość wykonywanych przekładów i składają się na finalne zadowolenie odbiorcy. Zawód translatora jest niezwykle trudny i wymagający. Do pobudek, które przemawiają za wyżej wymienionym stwierdzeniem należą:

Praca tłumacza online nie należy do łatwych

 • Konieczność zachowania pełnego skupienia – tłumaczenie dokumentów jest czynnością przy której należy zachować uwagę. Jest to szczególnie istotne w kontekście tekstów technicznych i medycznych. Nawet małe rozkojarzenie może przyczynić się do przekłamania istoty dokumentu.
 • Potrzeba znajomości odpowiedniego słownictwa – każdy z nas wie z doświadczenie, że niektóre treści są trudne w zrozumienie, nawet kiedy są zapisane w języku ojczystym. Mowa zwłaszcza o papierach lekarskich i instrukcjach obsługi. Filolog, który zajmuje się translacjami musi nie tylko zrozumieć dane pismo, ale również przygotować odpowiednią interpretację. A nie zawsze przychodzi to łatwo.
 • Szybkość w działaniu – duża część przekładów ma charakter pilny. Od ich wykonania zależy powodzenie wielu Państwa przedsięwzięć. Bardzo często czasu na wykonanie tłumaczeń nie ma zbyt wiele. Dodatkowo więc pojawia się presja, mogąca sprzyjać omyłkom. Ogromną sztuką jest w takim razie wypracowanie przestrzeni niezbędnej do podołania tego typu zadaniom.
 • Konieczność ciągłego doskonalenia swojego warsztatu – zawód tłumacza nie należy do statycznych. Takie stwierdzenie nie jest na pewno mrzonką. Obecne czasy są niezwykle dynamiczne. Sporo dziedzin życia zmienia się nie do poznania. Na przestrzeni kilku lat niektóre sfery przechodzą prawdziwą rewolucję. W związku z powyższym pojawia się również nowe słownictwo, które trzeba przysposobić. Nieustanne poszerzanie erudycji wymaga dużej dawki atencji.
 • Umiejętność kooperacji w zespole – może to zabrzmieć dość zabawnie, ale praca tłumacza może mieć naturę zespołową. W dobie Internetu znaczna część projektów realizowana jest w większym gronie Wykonawców. Z reguły przekłady przygotowywane są zdalnie. Bardzo istotna jest zatem odpowiednia komunikatywność. Należyty przepływ informacji to jedna z kluczowych kwestii w tego typu działaniach.
Praca tłumacza nie należy do bardzo komfortowych
Praca tłumacza nie należy do bardzo komfortowych
Czy trendy tłumaczeniowe ulegają zmianom ?

Zainteresowanie przekładami z niektórych języków wykazuje duże tendencje do zmian. Dzieje się tak z uwagi na sporą dynamikę obecnych czasów. Minione 27 lat było dla naszego kraju czasem ogromnych zmian. Przeszliśmy długą drogę od kraju postkomunistycznego do członkostwa w Unii Europejskiej. Nie dziwi zatem fakt, że w trakcie 3 minionych dekad niektóre tłumaczenia były bardziej pożądane a inne mniej. Jak obecnie wyglądają Państwa potrzeby translacyjne ? Rok 2017 zmierza niechybnie ku końcowi. Sytuacja ekonomiczna Polski zaczyna jawić się coraz lepiej. Bezrobocie spada, a rodziny korzystają z programu 500+. Postępująca globalizacja skłania Polskie firmy do coraz większej otwartości na zagraniczne rynki zbytu.  W takiej rzeczywistości wśród naszej oferty tłumaczeń online prym wiodą:

Jakie są najpopularniejsze kierunki tłumaczeń online ?

 • Tłumaczenia z angielskiego – grzechem byłoby stwierdzenie, że po Brexicie angielski stał się został zepchnięty na margines. I chyba nigdy nie dojdzie do tego typu sytuacji. Mowa Szekspira jest tak silnie obecna w biznesie, że nie ma drugiego tak popularnego kierunku translacji. Osoby fizyczne również nie stronią od zlecania nam tłumaczeń polsko angielskich i angielsko polskich. Nadal wyjeżdżamy na Wyspy, nie tylko w celach zarobkowych, ale również do naszych rodzin.
 • Tłumaczenia z niemieckiego – do Niemiec jest znacznie bliżej niż do Wielkiej Brytanii i dlatego chętnie realizujemy tam nasze kariery zawodowe. Z opuszczeniem granic Rzeczpospolitej wiąże się konieczność przygotowania wielu rozmaitych translacji. Protlumaczenia.pl przychodzą w sukurs Państwa popytowi za pomocą swoich filologów. Dysponujemy kadrą specjalistów z doświadczeniem i uprawnieniami tłumacza przysięgłego. Z naszej propozycji korzystają również przedsiębiorstwa.
 • Tłumaczenia z języków skandynawskich – Szwecja, Dania, Norwegia i Finlandia kuszą naszych rodaków, komfortowymi warunkami życia. Pensje w tych krajach są nadal wyższe niż średnia krajowa. Wielu naszych klientów korzysta z usług Protlumaczenia.pl przy okazji przekładów dokumentów kredytowych czy też aktów zmiany stanu cywilnego. Każdego traktujemy w sposób indywidualny. Zawsze możecie Państwo liczyć na rabaty i obniżki stawek jednostkowych. Warto wybrać nasz team przy okazji wszelkich tłumaczeń pisemnych. Za faktem tym przemawia wieloletnie doświadczenie.
Angielski, niemiecki i języki skandynawskie to najbardziej pożądane kierunki tłumaczeń
Angielski, niemiecki i języki skandynawskie to najbardziej pożądane kierunki tłumaczeń
Na co zwracać uwagę zamawiając tłumaczenia online?

Z zamawianiem tłumaczeń online wiąże się wiele kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Od wyboru Wykonawcy zależy bowiem efekt finalny. W dobie powszechnej obecności Internetu można się jednak pomylić. W sieci działa wiele biur tłumaczeń. Nie wszystkie jednak zasługują na miano profesjonalnych. Chcąc chronić Państwa interesy, chcielibyśmy zwrócić uwagę na kluczowe kwestie związane z przekładami Internetowymi. Protlumaczenia.pl działają na rynku translacyjnym od 2012 roku. W ślad za rozwojem firmy wypracowaliśmy sprawdzone procedury kooperacji z klientami ze wszystkich zakątków globu. Wybierając naszą markę uniknięcie Państwo takich niesnasek jak:

Czego unikać przy tłumaczeniach online ?

 • Wydłużony termin realizacji – prowadzone przez nas biuro tłumaczeń online, stara się nie dopuszczać do opóźnień. Większość tłumaczeń podejmujemy z chwilą złożenia stosownego zapotrzebowania. Terminowość to jedna z naszych cech rozpoznawczych. Zdajemy sobie sprawę z roli poszczególnych translacji i ich znaczenia w życiu naszych klientów. Na dowód powyższych słów przemawiają statystyki. 99 % translacji kończymy zgodnie z planem.
 • Niesprawdzeni tłumacze – decydując się za zakup przekładów przez Internet mamy potrzebę zakupu wysokiej klasy translacji. Nie zawsze jednak wymóg ten jest spełniony. Tłumaczenia wykonane przez amatorów mogą nie spełnić Państwa oczekiwań i zamienić w fiasko ich przesłanie. Biuro tłumaczeń z Grudziądza nie eksperymentuje na swoich klientach. Oferujemy sprawdzone przekłady Internetowe z prawie 40 języków.
 • Pułapki cenowe – nosząc się z zamiarem zakupu tłumaczeń online, warto uważnie prześledzić regulamin świadczenia usług. Przy samej wycenie zaś, należy przyjrzeć się sposobowi określenia kosztów.  Bywa, że do wiadomości klientów podaje się cenę netto. Ta zaś jest o 23 % niższa niż końcowa wartość zlecenia. Protlumaczenia.pl nie dopuszczają do tego typu sytuacji. Raz podana kwota nie ulega zmianie na niekorzyść klienta. Proponujemy Państwu także rabaty i obniżki cen.
 • Płatna wysyłka – dostarczenie dokumentów pod wskazany adres może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Prosimy zatem Państwa o wypytanie firmy świadczącej usługi językowe o sposób dostarczenia przekładów. Jako że nasi klienci nie ponoszą odpłatności za czynności logistyczne jesteśmy uważani za przedsiębiorstwo, któremu warto zaufać.
Jak uniknąć przykrych niespodzianek związanych z wyborem biura tłumaczeń online ?
Jak uniknąć przykrych niespodzianek związanych z wyborem biura tłumaczeń online ?
Angielski w biznesie

„Money, money, money Must be funny In the rich man’s world” , śpiewała onegdaj ABBA. Nie dziwi zatem fakt, że angielski jest językiem biznesu. Od dobrych kilku dziesięcioleci w mowie tej załatwia się większość interesów. Uniwersalizm angielskiego polega głównie na jego powszechności. Kilka miliardów Ziemian nie ma problemów z biegłą komunikacją w tym właśnie języku. Dobrze radzą sobie z nim również Polacy. Bywają jednak sytuacje, kiedy stajemy przed potrzebą wykonania tłumaczeń pisemnych. O ile nasze przedsiębiorstwo nie zatrudnia odpowiedniego specjalisty warto powierzyć przekłady biuru tłumaczeń online. Taką właśnie firmą są Protlumaczenia.pl. Zapraszamy Państwa do kooperacji w zakresie translacji zwykłych, poświadczonych i specjalistycznych. Należyte przygotowanie tłumaczeń pomoże Państwu w takich sytuacjach jak:

Przy jakiej okazji korzystamy z usług tłumaczy angielskiego

 • Współpraca z partnerem zagranicznym – wiele polskich firm działa poza granicami naszej ojczyzny. Członkostwo kraju w strukturach Zjednoczonej Europy sprzyja takiemu rozwojowi sytuacji. Od wielu lat nasze produkty i usługi są cenione poza granicami ojczyzny. W związku z powyższym istnieje konieczność translacji dokumentów ściśle związanych z importem lub eksportem. Team Protlumaczenia.pl składa się z profesjonalistów, którym nieobce jest dobro naszych klientów. Wszelkich przekładów dokonujemy w terminach uzgodnionych z Zamawiającym.
 • Wykonanie materiałów reklamowych – chcąc dotrzeć do klienta i poszerzyć rynki zbytu nie można zapominać o reklamie. Skuteczny marketing jest owocem kilku składowych. Jedną z nich są treści, które mają dotrzeć do podświadomości potencjalnych odbiorców. Skuteczne artykuły czy też opisy produktów powinny być napisane w sposób zrozumiały. Nie obędzie się zatem bez tłumaczeń angielskiego. Jeśli nie Państwo pewności, co do Wykonawcy poszczególnych przekładów, warto wybrać pl. O naszej fachowości świadczą otrzymywane referencje.
 • Lokalizacja strony WWW lub sklepu online – bez bytności w sieci nie jest możliwe uzyskanie satysfakcjonujących wyników sprzedażowych. Państwa cyfrowa tożsamość musi być jak najbardziej wiarygodna. Efekt ten uda się osiągnąć z wykorzystaniem umiejętności naszych tłumaczy angielskiego. Zapraszamy do zlecania przekładów Witryn Internetowych. Oferujemy korzystne stawki i rozliczenie podług 1800 znaków ze spacjami.
Angielski mową biznesu - zlecaj tłumaczenia online
Angielski mową biznesu – zlecaj tłumaczenia online
Dlaczego warto powierzyć tłumaczenia profesjonalistom ?

Tłumaczenia online to w pewnym sensie produkt. Wielu z nas jest on potrzebny do rozmaitych celów. Przekłady obcojęzyczne wykorzystujemy w życiu prywatnym, biznesie oraz podczas spędzania wolnego czasu. Powodów do znalezienia odpowiedniego specjalisty językowego jest zatem całe mnóstwo. Czy jednak warto wybierać tego najtańszego ?  Odpowiedź na to pytanie może być dość przewrotna. Otóż wszystko zależy od sytuacji. W przypadku przekładów urzędowych mniejszą rolę odgrywa poprawność stylistyczna czy też dokładność przygotowania konkretnej translacji. Trudno bowiem o nadzwyczajne zaangażowanie Wykonawcy przy okazji przygotowania tłumaczeń aktów urodzenia. W owym przypadku czynnikiem determinującym wybór biura tłumaczeń online jest satysfakcjonujący poziom kosztowy. Zupełnie inaczej sprawy mają się w przypadku przekładów wymagających większego zaangażowania. Mowa tutaj przede wszystkim o tłumaczeniach technicznych oraz medycznych. Chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dla tego typu tekstów jakość odgrywa zasadniczą rolę. Idąc tym tropem warto zapłacić nieco więcej za przekłady niestandardowe i wybrać  sprawdzoną firmę językową. Takim właśnie przedsiębiorstwem są Protlumaczenia.pl. Zawierzając nam translacje zyskujecie Państwo gwarancję:

W przypadku tłumaczeń online, pieniądze to nie wszystko !

 • Zaangażowania w powierzone prace – biuro tłumaczeń online zdaje sobie sprawę z konieczności poświęcenia odpowiednich nakładów czasowych na dokumenty powszechnie uważane za skomplikowane. W naszej firmie proces tłumaczeniowy rozpoczyna się od przyporządkowania tekstu odpowiedniemu specjaliście. O wyborze przesądzają umiejętności danego filologa oraz jego zainteresowania. Dzięki takiej ścieżce postępowania nasi klienci są w pełni zadowoleni ze świadczonych usług.
 • Rabatów oraz obniżek cen – Protlumaczenia.pl podchodzą do swoich klientów w sposób indywidualny. Stawki jednostkowe mogą zatem ulec obniżeniu. Dajemy Państwu przestrzeń do negocjacji zaproponowanych warunków. Na lepsze propozycje cenowe mogą również liczyć klienci powracający. To dzięki Państwu tworzymy jedna z lepiej rozpoznawalnych marek tłumaczeniowych w naszym kraju.
 • Poprawności edycyjnej – czasami chęć optymalizacji kosztów poprzez wybór najtańszego Wykonawcy może okazać się złudna. Protlumaczenia.pl przekonują się o tym przy okazji wsłuchiwania się w historię klientów naszego biura. Przekłady wykonane w klasie ekonomicznej zawierają często szereg błędów edycyjnych. Ich poprawienie wymaga zaangażowania dodatkowych nakładów. Biuro tłumaczeń z Grudziądza dokłada wszelkich starań, aby nasze translacje były jak najbardziej zbieżne z oryginałami.
Podkreślamy najważniejsze kwestie w tłumaczeniach online
Podkreślamy najważniejsze kwestie w tłumaczeniach online
 • Facebook