BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Podnoszenie standardu usług

Podnoszenie standardu usług

Podnoszenie standardu usług jest bardzo istotnym elementem każdej działalności gospodarczej. Dążenie do perfekcji ma na celu zaspokojenie bieżących potrzeb klientów. Taki stan rzeczy nie omija również branży językowej. Realizowane przekłady podlegają rozmaitym procedurom, które z  w miarę upływu czasu ewoluują. Protlumaczenia.pl nie pozostają wobec tego obojętne. Nasze biuro dokłada wszelkich starań, aby kroczyć z duchem czasu. Służą temu nie tylko podjęte działania, ale również nowoczesne technologie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą uskuteczniamy za pośrednictwem:

Czynniki zapewniające podnoszenie standardu usług

 • Nowoczesnych technologii – biuro tłumaczeń online korzysta z dobrodziejstw techniki. Wykorzystujemy dostępne narzędzia Internetowe w celu jeszcze skuteczniejszej realizacji zleceń. Na naszej stronie uruchomiony został specjalny czat, który jest dostępny pomiędzy godziną 6 a 23. Nie zapominamy także o właścicielach smartfonów i tabletów. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą skorzystać z darmowej aplikacji Android. Wprowadzenie tego standardu przyczyniło się do poprawy Państwa komfortu.
 • Darmowej wysyłki – efektem realizacji tłumaczeń przysięgłych online są dokumenty opatrzone pieczęciami Wykonawców. Tak wykonane translacje dostarczymy do Państwa domu lub firmy bezpłatnie. Nasze koperty są opatrzone etykietami adresowymi, które eliminują ryzyko omyłek podczas transportu. Serwisem Protlumaczenia.pl objętych jest prawie 50 mów, tłumaczonych na 120 sposobów.
 • Nieprzypadkowej kadry – tłumacze kooperujący z naszym biurem są specjalistami w swoich dziedzinach. Żadna z osób nie znalazła się w naszym teamie z przypadku. Wnikliwie sprawdzamy kompetencje potencjalnej kadry, zapewniając Państwu najwyższą jakość. Wyrazem Państwa zadowolenia są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów.
 • Polityki bezpieczeństwa informacji – Protlumaczenia.pl dbają o poufność przetwarzanych danych. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby niepożądane nie miały wglądu w Państwa dokumenty. Bezpieczeństwo informacji to jeden priorytetów Protlumaczenia.pl. W powyższym zakresie, każdy z naszych konsultantów został odpowiednio przeszkolony.
 • Konkurencyjnych strategii cenowych – biuro tłumaczeń online zapewnia konkurencyjne warunki realizacji zleceń. Udzielamy rabatów przy tłumaczeniu większych partii materiału. W sposób szczególny premiujemy klientów powracających. Wybór naszej firmy nie może się zatem nie opłacić. Do współpracy zachęcamy klientów prywatnych oraz przedsiębiorstwa.
Dążymy do wzrostu jakości usług tłumaczeniowych
Dążymy do wzrostu jakości usług tłumaczeniowych
Tłumaczenia z komputera

Każdy kolejny rok naszego życia przynosi coraz to większy rozwój nowoczesnych technologii. Prawie każdy z nas ma tablet, komputer osobisty czy też inteligentny telefon. W związku z powyższym większą część dnia spędzamy online. W sieci pracujemy, umawiamy się randki oraz dzielimy emocjami z najbliższymi. Dzieckiem Internetu są nowe formy komunikacji. Tradycyjny przepływ wiadomości został zastąpiony wymianą danych. Miliardy megabajtów przepływają przez rozmaite serwery, tworząc pajęczą sieć wirtualnej rzeczywistości. Nie inaczej sprawa wygląda z przekładami. W 2018 roku istnienie z biur tłumaczeń online stało się swoistą normą. Warto przy tej okazji obalić wszelkie mity związane z tego rodzaju translacjami. I choć nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać do komputerowego korzystania z usług tłumaczy to warto wspomnieć, że:

Mity związane z tłumaczeniami online

 • Tłumaczenia online nie są domeną osób leniwych – to nieprawda, że zlecanie translacji Internetowych jest domeną osób leniwych. Tradycyjne wizyty u filologów są bowiem dość uciążliwe i nie zawsze istnieje na nie odpowiednia przestrzeń. Korzystanie z przekładów online to wygodny sposób na uzyskanie niezbędnych translacji. Wspomniana forma tłumaczeń wykorzystywana jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez przedstawicieli firm. Łamanie barier odległościowych sprzyja znalezieniu odpowiedniego specjalisty i zwiększa Państwa komfort.
 • Tłumaczenia online są droższe od tradycyjnych – z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się do korzystania z przekładów Internetowych. Wpływ na taki stan rzeczy ma cały szereg czynników. Nie bez znaczenia są także przesłanki ekonomiczne. Olbrzymia konkurencja w branży biur tłumaczeń online, sprawiła że poszczególne podmioty obniżają swoje marży. Nabywcy przekładów online są zatem w stanie otrzymać tłumaczenia na korzystnych warunkach.
 • Na tłumaczenia online czeka się miesiącami – wykorzystanie nowoczesnych technologii zaznaczyło swoją obecność nie tylko w przekładach. Inne dziedziny również podlegają modernizacji. Z roku na rok przewoźnicy poprawiają swoje standardy, sprawiając że klienci mogą uzyskać niezbędne przesyłki coraz szybciej. Protlumaczenia.pl wysyłają Państwa dokumenty za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszelkie translacje nadane do godziny 15:00 już następnego dnia ujrzą swojego adresata.
Tłumaczenia online poprawiają Państwa komfort
Tłumaczenia online poprawiają Państwa komfort
Oferta tłumaczeniowa na ferie 2018

Ferie to nie tylko czas odpoczynku od szkoły, ale również okazja do spotkania się bliskimi. Tą sposobność wykorzystują nie tylko osoby przebywające na co dzień w Polsce. Wielu przedstawicieli Polonii zagranicą wybiera ten okres w celu odwiedzin znajomych i rodziny. Wspólny wypad w góry może bowiem stanowić okazję do odnowienia relacji i miłego spędzenia czasu. Krótki urlop w kraju wykorzystywany jest jednak nie tylko na przyjemności. Bywa, że podczas pobytu w ojczyźnie spotkacie się Państwo z koniecznością przygotowania niezbędnych przekładów. W takiej sytuacji warto wybrać biuro tłumaczeń online. Wykonanie przekładów na odległość to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Nasza firma stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnych wizyt u tłumaczy. Korzystanie z usług Protlumaczenia.pl sprawi, że Państwa urlop wykorzystacie optymalnie. Z okazji ferii przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji, wśród których na uwagę zasługuję:

Uzyskaj dodatkowy rabat na tłumaczenia online

 • Dodatkowy rabat – wakacje zimowe 2018 trwają u nas od 15.01.2018 r. do 28.02.2018 r. . W tym czasie każdy klient, który w treści maila umieści dopisek „ferie 2018”, otrzyma 5 % dodatkowego rabatu. Bonifikata jest dodatkową gratyfikacją za korzystanie z usług przedsiębiorstwa. Nadal zachowywane będą rabaty wynikające ze stażu klienckiego oraz ilości zlecanych dokumentów.
 • Darmowa wysyłka – jeśli prosto z lotniska kierujecie się Państwo do jednego z górskich kurortów, to nadal będziecie mieli okazję do uzyskania koniecznych translacji. Wystarczy bowiem zeskanować dokumenty i wysłać je na adres mailowy naszego biura. Można tego dokonać z wykorzystaniem komputera, lub za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Dodatkowo o wszelkie szczegóły można zapytać za pośrednictwem udostępnionego Państwu Przygotowane tłumaczenia dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres nieodpłatnie.
 • Szybszy czas odpowiedzi – od początku 2018 r. poprawiliśmy procedury związane z udzielaniem odpowiedzi na Państwa zapytania mailowe. Zwiększenie potencjału kadrowego przynosi efekt w postaci szybszych wycen. Na chwilę obecną czas oczekiwania na naszą kalkulację nie powinien przekroczyć 12 godzin. Zwykle jednak udzielimy Państwu informacji znacznie szybciej. Taki stan rzeczy sprawia, że tłumaczenia online są jeszcze bardziej komfortowe dla naszych klientów.
Uzyskaj rabat na tłumaczenia dopisując w treści maila: "Ferie 2018"
Uzyskaj rabat na tłumaczenia dopisując w treści maila: “Ferie 2018”
Tłumaczenia bez wychodzenia z domu

Dziś nikt nie wyobraża sobie życia bez Globalnej Sieci Stron WWW. W trybie online robimy zakupu, utrzymujemy kontakt ze znajomymi, a bywa nawet, że umawiamy się na randki. Nic więc dziwnego, że sfera ta nie ominęła tłumaczeń. Korzystanie z przekładów przez Internet jest bowiem bardzo wygodne. Nikogo zatem nie może dziwić fakt, że coraz częściej zamawiamy translacje za pośrednictwem komputera lub tabletu. Tego typu działalnością zajmuje się nasze biuro tłumaczeń online. Wykonujemy przekłady z dostawą do domu lub biura. Jeśli za oknem pada, a temperatura jest daleka od optymalnej, nie wahajcie się Państwo i załatwcie niezbędne translacje w Internecie !!! Protlumaczenia.pl swoim serwisem obejmują prawie 40 języków obcych. Tłumaczy większość mów używanych przez mieszkańców naszej planety. Do największych zalet korzystania z usług naszego przedsiębiorstwa zaliczyć można:  

Zamów tłumaczenia bez wychodzenia z domu

 • Wieloletnie doświadczenie – w lutym 2018 r. minie 6 rocznica powstania biura tłumaczeń online. Nasza firma zrodziła się z prawdziwej pasji do języków obcych. Krąg zainteresowań założycieli Protlumaczenia.pl od zawsze oscylował wokół odmiennych kultur i potrzeby przełamywania rozmaitych barier. Liczne podróże, a także wiele przeczytanych lektur sprawiły, że spełnienie odnaleźliśmy w prowadzeniu biznesu, który łączy te wszystkie zagadnienia. Przez cały okres działalności nabyliśmy niezbędne doświadczenie, które sprawia, że warto powierzyć nam swoje dokumenty.
 • Wykorzystanie nowoczesnych zdobyczy techniki – Internet nie zyskałby obecnego statutu bez rozwiniętej myśli inżynierskiej. Z lubością przyglądamy się nowoczesnym technologią, a część z nich adoptujemy na potrzeby naszego biura tłumaczeń online. W konsekwencji powyższego uruchomiliśmy czat online oraz zleciliśmy przygotowanie aplikacji tłumaczeniowej na Androida. Nasi klienci mogą więc skorzystać z oferowanych usług z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
 • Konkurencyjne ceny – Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby ceny za wykonywane przekłady zasługiwały na miano konkurencyjnych. Proponujemy Państwu rabaty uzależnione od liczby zlecanych stron rozliczeniowych oraz stażu we współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, bez wyłączenia sobót, niedziel oraz świąt. Biuro tłumaczeń online to firma, z którą warto podjąć współpracę.
Tłumaczenia online można zamówić nawet podczas picia porannej kawy
Tłumaczenia online można zamówić nawet podczas picia porannej kawy
Szóste urodziny Protlumaczenia

Lada moment 6 urodziny Protlumaczenia.pl !!! . Nasze biuro tłumaczeń zostało założone w 2012 roku i w lutym świętować będzie swoją kolejną rocznicę. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Państwu za korzystanie z naszych usług. Nasza firma obsługuje blisko 120 kierunków translacji. Oferta złożona z 40 języków obcych, sprawia, że przekładamy większość mów, którymi posługują się mieszkańcy naszej planety. Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa w zakresie translacji zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Możecie nas Państwo odwiedzić osobiście lub wysłać zapytanie drogą mailową. Nasze biura zlokalizowane są na terenie Świecia, Grudziądza i Bydgoszczy. Każdy kolejny rok działalności, sprawia że coraz bardziej otwieramy się na Państwa potrzeby. Wśród kluczowych wydarzeń z życia firmy na największą uwagę zasługują:

Historia Protlumaczenia.pl

 • 2012 r. – w tym właśnie roku zdecydowaliśmy się na założenie firmy tłumaczeniowej. Początkowo nasze biuro działało jako partner franczyzowy jednej z sieci tłumaczeniowych. Byliśmy jednymi z lepszych agentów w kraju. Przez ten czas doskonaliliśmy warsztat i wypracowywaliśmy standardy z zakresu obsługi klienta.  Niestety z czasem nasze drogi się rozeszły i postanowiliśmy dostarczać Państwu tłumaczenia pod własnym szyldem.
 • 2013 r. – jesień 2013 zaobfitowała w przenosiny z mieszkania prywatnego do biurowca zlokalizowanego w centrum Grudziądza. Coraz większa liczba klientów sprawiła, że trudno było nam pogodzić obowiązki domowe z pracą. Do dziś nasz adres jest ten sam. Zapraszamy zatem na Kosynierów Gdyńskich 27.
 • 2014 r. – prawie 4 lata temu otworzone zostały oddziały na terenie Bydgoszczy i Świecia. Głównymi pobudkami ich powstania była chęć objęcia swoim serwisem jak największej liczby mieszkańców. Filie Protlumaczenia.pl funkcjonują do dziś i z każdym rokiem działają coraz prężniej.
 • 2015, 2016 r. – w tych właśnie latach postawiliśmy na rozwój tłumaczeń online. Przekłady internetowe stanowią obecnie podstawowe filary naszej działalności. Zakup wielu domen Internetowych zaowocował powstaniem kolejnym witryn ułatwiających korzystanie z usług Proltumaczenia.pl. W 2016 roku zaczęliśmy również oficjalnie funkcjonować jako Spółka.
 • 2017 r. – był niewątpliwie przełomowym rokiem w naszej karierze. Dla Państwa potrzeb uruchomiony został czat online oraz specjalna aplikacja Android. Minione 365 dni to także praca nad konsolidacją wizerunku, w efekcie której powstała marka „by Protlumaczenia.pl”.
 • 2018 r. – w styczniu 2018 roku nakręciliśmy filmik promocyjny, który można zobaczyć poniżej. Biuro tłumaczeń online będzie nadal się rozwijać, zapewniając Państwu wysokiej jakości tłumaczenia w rozsądnych cenach !!! Zachęcamy do kooperacji.

Tłumaczenia w gospodarce odpadami

Gospodarka odpadami to dziedzina, która wymaga dużej dawki atencji. Nikt z nas nie chce bowiem mieszkać w okolicy, która jest uznawana za brudną. Nowelizacja ustawy śmieciowej z 2013 roku wymusiła znaczący rozwój tej sfery naszego życia. Rodzimi przedsiębiorcy mają coraz większy kontakt z partnerami, prowadzącymi interesy zagranicą. Tego typu aktywności wiążą się z potrzebą przełamywania barier językowych. We wspomnianym zakresie z pomocą mogą przyjść Państwu Protlumaczenia.pl. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy przy okazji tłumaczeń dotyczących takich zagadnień jak:

Gospodarka odpadami wymaga przełamywania barier językowych

 • Tłumaczenia instrukcji obsługi pojazdów komunalnych – w ostatnich latach zbiórka odpadów przeszła prawdziwą rewolucją. Zamiast wrzucania wszystkiego do jednego kubła, większość ludzi segreguje nieczystości. Siłą rzeczy wzmocnieniu ulega flota samochodowa firm zajmujących się wywozem nieczystości. Wielu Szefów firm w poszukiwaniu nowych samochodów udaje się na rynki zagraniczne. Stąd rodzi się konieczność przygotowywania przekładów. Biuro tłumaczeń wykonuje translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tłumaczeń komunalnych.
 • Przekłady dokumentów opisujących działanie specjalistycznych maszyn – gospodarka odpadami to nie tylko działania związane z ich transportem. Odpady każdego z nas trafiają do specjalistycznych instalacji, gdzie są zagospodarowywane. Na ogół zakłady te wyposażony są w ciągi technologiczne, które służą uzyskaniu jak najwyższych poziomów recyklingu. Elementami linii produkcyjnych są takie maszyny jak choćby separatory optyczne czy też specjalistyczne sita do przesiewania śmieci. Duża część tego typu urządzeń jest importowana z Austrii, Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej. Wykorzystanie potencjału nowoczesnych rozwiązań odpadowych jest wprost zależne od prawidłowo wykonanych tłumaczeń. Zachęcamy do zlecania nam translacji technicznych obejmujących wyżej wymienione zagadnienia.
 • Przekłady finansowe – transakcje zawierane poza granicami naszego kraju rozliczane są na podstawie wystawionych faktur. Te zaś należy przetłumaczyć, aby mogły dokumentować ponoszone przez Państwa koszty. Protlumaczenia.pl zajmują się przekładami dokumentów finansowych dotyczących zakupu specjalistycznych aut oraz elementów wyposażenia Rejonowych Instalacji Gospodarki Odpadami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin.
Wykonujemy tłumaczenia dla firm zajmujących się gospodarką odpadami
Wykonujemy tłumaczenia dla firm zajmujących się gospodarką odpadami
Tłumaczenia transportowe online

Pojęcie drogi od zawsze fascynowało człowieka. Przebyte kilometry, mijane krajobrazy oraz zmieniająca się pogoda budzą w nas silne poruszenie. Do uczuć, które towarzyszą odkrywaniu nieznanego zalicza się przede wszystkim ciekawość. Podróżujemy z konieczności, chęci lub przypadkowo. Po drodze wiele może się wydarzyć. W konsekwencji niektórych epizodów może pojawić się konieczność przełamywania barier językowych. Wiedzą o tym najlepiej przedstawicieli rozmaitych firm transportowych.  To dla nich właśnie nasze biuro tłumaczeń online przygotowało ofertę przekładów. Jesteśmy partnerem językowych dla przewoźników z całego kraju. Protlumaczenia.pl obsługuję wszystkie typy translacji pisemnych, zapewniając swoim klientom:

Biuro tłumaczeń online zapewnia obsługę językową firm transportowych

 • Obsługę prawie 120 kierunków translacji – biuro tłumaczeń online w swojej stałej ofercie posiada niemal 40 języków, przekładanych na 120 sposobów. Rozwinięty wachlarz usług sprawia, że nikogo nie odprawimy z przysłowiowym kwitkiem. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy oddziały zlokalizowane w Grudziądzu, Bydgoszczy i Świeciu. Dokumenty można dostarczyć do nas osobiście lub za pośrednictwem Internetu.
 • Niezbędną w podróży aplikację Android – wyjazdy zagraniczne mogą obfitować w szereg nieprzewidzianych sytuacji. Otrzymany mandat, zabrany dowód rejestracyjny lub zagubiony ładunek to tylko niektóre z mogących wystąpić okoliczności. W ich konsekwencji pojawiają się również dokumenty, których treść nie zawsze jest zrozumiała. Radzimy zatem pobrać naszą aplikację ze sklepu Google Play i wyposażyć w nią Państwa pracowników. Dokumenty wysłane ze smartfonu lub tabletu trafią bezpośrednio na naszą skrzynkę mailową. Na każde zapytanie odpowiemy przed upływem doby, zapewniając Państwu niezbędną pomoc translacyjną.
 • Konkurencyjne ceny – biuro tłumaczeń online to firma, która zapewnia konkurencyjne warunki przygotowania przekładów. Każdy z naszych klientów może liczyć na rabaty oraz atrakcyjne obniżki cen. Na specjalne warunki mogą liczyć klienci powracający oraz Ci, którzy korzystają współpracują z nami w sposób ciągły.
 • Komunikację za pośrednictwem czatu – nagła potrzeba skorzystania z usług tłumaczeniowych może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. W związku z powyższym uruchomiliśmy czat online, który pozwala na komunikację z naszymi doradcami przez większą część doby. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem w zakresie tłumaczeń transportowych online.
Biuro tłumaczeń online wykonuje przekłady dla firm transportowych
Biuro tłumaczeń online wykonuje przekłady dla firm transportowych
Złóż zamówienie na tłumaczenia przez Internet

Internet to olbrzymie medium, które jest nie tylko cennym źródłem informacji, ale również olbrzymią platformą wymiany danych. Wykorzystanie Globalnej Sieci Stron WWW (World Wide Web) skraca dystans pomiędzy ludźmi. Tematy, które kiedyś zajmowały sporo czasu można załatwić poprzez kilka kliknięć myszką. Dawno minęły czasy, kiedy aby zobaczyć kogoś mieszkającego w Australii trzeba było tam polecieć. Mnogość przeróżnych aplikacji, sprawia że wystarczy uruchomić odpowiedni program i już można cieszyć się widokiem swojego rozmówcy. Dobrodziejstwa nowoczesnych technologii są wykorzystywane przez przedstawicieli biznesu. To właśnie sieć sprawia, że przedstawiciele poszczególnych firm zyskują przewagę nad konkurencją. Sprawne poruszanie się po Internecie, może spowodować, że Państwu przedsiębiorstwo będzie bardziej konkurencyjne. Nie inaczej sprawa wygląda z tłumaczeniami. Składanie zamówień na przekłady przez Internet odbywa się poprzez działalność rozmaitych biur tłumaczeń online. Jednym z nich są Protlumaczenia.pl. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Tłumaczenia online są pokłosiem naszych wieloletnich doświadczeń obejmujących:

Kompetencje i sześcioletnie doświadczenie Protlumaczenia.pl

 • Udział w wielu projektach biznesowych – od momentu powstania zajmujemy się obsługą firm mających kontakt z partnerami zagranicznymi. Ów stan rzeczy sprawił, że nabyliśmy cenne doświadczenie w kilkudziesięciu dziedzinach wiedzy. Zajmujemy się wykonawstwem przekładów technicznych, przysięgłych i specjalistycznych.
 • Wykorzystanie nowoczesnych zdobyczy techniki –pl są otwarte na udogodnienia płynące z zastosowania technologii mobilnych. Z myślą o użytkownikach smartfonów przygotowany został software dający możliwość przesłania dokumentów z urządzeń działających w oparciu o Androida. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play. Dodatkowym atutem programu jest wbudowany słownik polsko holenderski, z którego można skorzystać w podróży.
 • Kompetentny team doradców –pl znają potrzeby swoich klientów, gdyż mają z nimi do czynienia od blisko 6 lat. Wiemy jak ważna jest terminowość w przygotowaniu zleceń oraz miła atmosfera współpracy. Nasi pracownicy doradzą Państwu w wielu kwestiach i wyciągną pomocną dłoń w razie konieczności. Zachęcamy do przesyłania bezpłatnych zapytań o wyceny. Na każdego maila odpowiemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Warto skorzystać z usług Protlumaczenia.pl.
Protlumaczenia.pl to właściwy wybór w zakresie tłumaczeń online
Protlumaczenia.pl to właściwy wybór w zakresie tłumaczeń online
Biznes potrzebuje fachowych tłumaczeń

Miarą sukcesu każdego biznesu są detale, które decydują o powodzeniu Państwa inicjatyw. Jak bowiem powszechnie wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Nawet najdrobniejsze niedociągnięcia mogą znaczącą obniżyć potencjał wdrażanego projektu. Sytuacja komplikuje się w przypadku prowadzenia biznesu transgranicznego. Potrzeba przełamywania barier językowych wymaga korzystania z fachowych usług translacyjnych. Taki właśnie serwis zapewniają Państwu Protlumaczenia.pl. Zapraszamy do korzystania z naszych usług przedstawicieli firm z całego kraju. Nasze biuro tłumaczeń oczekuje na Państwa zlecenia przez 365 dni w roku. Przedstawicielom przedsiębiorstw zapewniamy profesjonalne przekłady z prawie 50 dziedzin wiedzy. Nasze działania obejmują:

Rodzaje obsługiwanych tłumaczeń biznesowych

 • Tłumaczenia zwykłe – nie wszystkie przekłady biznesowe wymagają zaangażowania filologów z uprawnieniami tłumaczy przysięgłych. Gross tłumaczeń ma charakter informacyjny i dlatego też najistotniejszym aspektem wydaje się zgłębienie treści danego dokumentu. Protlumaczenia.pl realizują translacje z 40 języków obcych. Umożliwiamy wykonywania dowolnych tłumaczeń za pośrednictwem Internetu. Wszelkiego typu przekłady można więc zamówić bez opuszczania biura. Do najważniejszych elementów naszej oferty zaliczają się translacje niderlandzkiego, czeskiego, norweskiego oraz szwedzkiego. Na każdą wiadomość zawierającą tekst przeznaczony do tłumaczenia odpowiemy przed upływem 1 doby.
 • Tłumaczenia specjalistyczne – prowadzenie firmy jest zajęciem wieloaspektowym. Każdego dnia trzeba zmierzyć się z szeregiem tematów wymagających działania. Jednym z nich są na pewno tłumaczenia. Zakup nowej maszyny lub import technologii niesie za sobą potrzebę sporządzenia translacji. Nie inaczej sprawy mają się w przypadku nawiązania kooperacji z partnerem zagranicznym lub potrzeby bronienia swoich interesów w sądzie. Potrzeba zaangażowania odpowiedniego specjalisty wynika z konieczności uzyskania wysokiej jakości tłumaczeń. W sukurs Państwa oczekiwaniom przychodzi nasze biuro tłumaczeń online, które zajmuje się przekładami o wysokim stopniu skomplikowania
 • Tłumaczenia przysięgłe – w myśl litery prawa niektóre dokumenty powinny być przetłumaczone przez filologów z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Tylko ich udział w procesie translacyjnym stanowi podstawę do uznania treści danego dokumentu za niepodważalną. Przekłady poświadczone wykonuje się w odniesieniu do umów, kontraktów oraz innych papierów określających kluczowe elementy danego przedsięwzięcia. Tłumaczenia przysięgłe rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami.
Biznes potrzebuje fachowych przekładów
Biznes potrzebuje fachowych przekładów
Tłumaczenia online 2018

Nowy Rok to dla każdego z nas czas zmian i podsumowań dotychczasowych dokonań. Nasze biuro tłumaczeń nie chce odstawać od powyższego trendu. Chcemy, aby oferowane przez tłumaczenia online 2018 jeszcze bardziej dostępne dla naszych klientów. Wraz z nastaniem nowej daty chcemy zapewnić Państwu całotygodniowe wsparcie w zakresie przekładów pisemnych. Proces ten zamierzamy uskuteczniać poprzez:

Tłumaczenia online 2018 przyniosą nową jakość

 • Zwiększenie potencjału kadrowego – tłumaczenia online 2018 nie obędą się bez zmian kadrowych. Poszerzamy nasz zespół o nowych pracowników, którzy  z większą dbałością odpowiadać będą na otrzymywane zapytania. Jednocześnie wydłużamy godziny otwarcia naszej filii zlokalizowanej w Świeciu. Od 02.01.2018 r. oddział czynny będzie od godziny 8:00 do 16:00. Zachęcamy do skorzystania z oferty translacji zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych.
 • Rozszerzenie możliwości aplikacji mobilnej – Protlumaczenia.pl doceniają szanse, jakie niosą ze sobą nowe technologie. Wszechobecność smartfonów oraz tabletów pozwala na skorzystanie z Internetu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Software dostępny dla Państwa w Google Play już wkrótce zmieni swoje oblicze. Informację zawierające koszt realizacji zlecenia otrzymacie Państwo za pośrednictwem wiadomości typu „PUSH”. Tego typu rozwiązanie pozwoli na szybszy obieg informacji.
 • Konkurencyjne ceny – tłumaczenia online 2018 to jeszcze lepsza oferta cenowa. Protumaczenia.pl poprzez nawiązanie kooperacji z większym gronem filologów będą mogły pozwolić sobie na atrakcyjniejsze rabaty. Szczególnymi bonifikatami zamierzamy nagrodzić klientów powracających i tych, którzy korzystać będą z naszych usług w sposób ciągły. Zapraszamy do wypróbowania warunków współpracy z naszym Internetowym Biurem Tłumaczeń.
 • Upowszechnienie logo „by Protlumaczenia.pl” – tłumaczenia online 2018 to dalsza ekspansja marki „by Protlumaczernia.pl”. W ramach zespolenia wizerunku przedsiębiorstwa, wizualnej korekcie poddane zostaną kolejne witryny językowe. „Na pierwszy ogień” rzucimy stronę promujące tłumaczenia polsko czeskie.
 • Zwiększenie liczby obsługiwanych języków – tłumaczenia online 2018 nadążają za potrzebami swoich klientów. Na chwilę obecną nasz team obsługuje prawie 40 języków obcych. W bieżącym roku liczba ta ma urosnąć do 50. Dzięki powyższemu żaden z naszych potencjalnych Odbiorców nie zostanie odprawiony z przysłowiowym kwitkiem.
W 2018 r. tłumaczenia online będą jeszcze bardziej konkurencyjne
W 2018 r. tłumaczenia online będą jeszcze bardziej konkurencyjne

 • Facebook