BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jesień 2017 r. w biurze tłumaczeń online

Jesień 2017 r. w biurze tłumaczeń online

W listopadzie bieżącego roku witryny tłumaczeniowe promujące działalność naszego biura przeszły sporo modyfikacji. Ofertę przekładów szwedzkiego, norweskiego i holenderskiego skonsolidowaliśmy za pomocą nowo powstałego znaku graficznego. „By Protlumaczenia.pl” to symbol łączący wszystkie projekty naszej firmy. Jesień 2017 r. przynosi zatem sporo zmian, których efektem będzie jeszcze lepsza obsługa naszych klientów. Oprócz wyglądu stron WWW zmodyfikowana została również aplikacja Android. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy słownik holenderskiego, który jest dostępny za darmo w Google Play. Opatrzenie naszych przedsięwzięć logiem „by Protlumaczenia.pl” gwarantuje nie tylko spójność wizualną, ale również wysoką jakość translacji. Wszystkich przyszłych i obecnych klientów zachęcamy zapraszamy do podjęcia lub odnowienia kooperacji. Biuro tłumaczeń online jest przedsiębiorstwem, które:

Logo “by Protlumaczenia.pl” spoiwem łączącym wszystkie przedsięwzięcia naszego zespołu

 • Obsługuje prawie 40 języków obcych – oferta tłumaczeniowa naszego przedsiębiorstwa obejmuje prawie 120 kierunków translacji. Wykonujemy przekłady w konfiguracji: język polski – język obcy, język obcy – język polski, język obcy- drugi język polski. W skład naszej propozycji biznesowej wchodzą tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Dla Państwa wygody utworzone zostały oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Klientów spoza regionu zachęcamy do wypróbowania tłumaczeń Internetowych.
 • Czynne jest przez 7 dni w tygodniu – weekendy, dni wolne od pracy oraz święta to okresy, w których nie wszyscy mogą cieszyć się z chwil wytchnienia i odpoczynku. Bywają bowiem sytuacje, w których czas ten spędza się „jak na szpilkach”. Potrzeba przygotowania pilnego tłumaczenia bywa tak silna, że nie da się jej odłożyć na później. W takiej sytuacji warto wybrać nasz numer telefonu lub przesłać maila zawierającego stosowne zapytanie. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem doby.
 • Wywiązuje się z podjętych zobowiązań – biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku. Podczas trwania naszej działalności wypracowaliśmy standardy pozwalające na skuteczną obsługę klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wywiązujemy się z powziętych terminów realizacji i dostarczamy wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Klienci firmy mogą liczyć na rabaty oraz korzystne obniżki cen. Warto zaufać naszej firmie, której wszystkie inicjatywy firmujemy symbolem „by Protlumaczenia.pl”.
Znak "By Protlumaczenia.pl" zespala wizerunek biura tłumaczeń online
Znak “By Protlumaczenia.pl” zespala wizerunek biura tłumaczeń online

Kiedy wymagane będą od Państwa tłumaczenia przysięgłe ?

Przekłady poświadczone to grupa tłumaczeń wykonywanych przez filologów z odpowiednimi uprawnieniami. Tego typu translacje są rozliczane podług 1125 znaków ze spacjami i opatrzone specjalnymi pieczęciami Wykonawców. Specjaliści, którzy mogą interpretować teksty w sposób uwierzytelniony widnieją w oficjalnym spisie Ministerstwa Sprawiedliwości. Protlumaczenia.pl kooperują z blisko setką takich osób, obsługując prawie 40 języków obcych. Istnieje szereg sytuacji kiedy tłumaczenia przysięgłe okażą się dla Państwa niezbędne. Do najpopularniejszych należą:

Okoliczności, w których należy przedstawić tłumaczenia przysięgłe

 • Rejestracja auta w celu uzyskania polskich tablic rejestracyjnych – jeśli kupiliście państwo samochód sprowadzony z zagranicy, to jednym z Państwa obowiązków będzie przygotowanie translacji takich papierów jak dowód rejestracyjny i faktura zakupu. W omawianym zakresie, nasze biuro tłumaczeń online prowadzi rozliczenia ryczałtowe. Tym samym zyskujecie Państwo gwarancję niezmienności ceny. Ponadto firmy i komisy, które sprowadzają pojazdy w sposób ciągły mogą liczyć na uzyskanie korzystnych rabatów.
 • Nawiązanie współpracy z partnerem zagranicznym – tłumaczenia przysięgłe online przychodzą w sukurs firmom z całego kraju. Translacje poświadczone to nieodzowny towarzysz firm zajmujących się importem oraz eksportem towarów i dóbr. Pokłosiem działalności międzynarodowej jest konieczność przygotowania przekładów faktur, umów oraz szeregu dokumentów charakterystycznych dla danej branży. Protlumaczenia.pl pomogą Państwu w zamówieniu poszczególnych translacji bez opuszczania Państwa firmy. Zyskacie tym samym czas, który będzie można przeznaczyć dla dalszy rozwój biznesu.
 • Zmiana stany cywilnego – ślub, zgon lub narodziny dziecka to okoliczności, które wymagają udokumentowania w świetle obowiązującego prawa. O ile dane zdarzenie miało miejsce zagranicą to nieodzowne będzie przygotowanie odpowiednich tłumaczeń. Biuro tłumaczeń online zaprasza do dostarczenia nam dokumentów w sposób elektroniczny lub wizyty w jednym z oddziałów. Filie Protlumaczenia.pl można znaleźć w Grudziądzu, Bydgoszczy oraz Świeciu.
 • Rozprawy sądowe – tłumaczenia przysięgłe pozwolą dowieźć Państwa racji przed obliczem sądów. Na potrzeby rozpraw i w ich konsekwencji przygotujemy dla Państwa translacje takich dokumentów jak pozwy czy też sentencje wyroków. Naszym klientom służymy darmową dostawą tłumaczeń na terenie całego kraju. Klienci zlecający większe partie materiału otrzymają korzystne bonifikaty.
Istnieje wiele sytuacji, w których należy okazać się tłumaczeniami poświadczonymi
Istnieje wiele sytuacji, w których należy okazać się tłumaczeniami poświadczonymi
Odpowiedzi na pytania kierowane do biura tłumaczeń online

Wiele osób zadaje nam pytanie odnośnie sposobów na skorzystanie z naszych usług. Wiąże się z tym potrzeba dostarczenia odpowiednich dokumentów w należyte miejsce. Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się wątpliwości związane z tłumaczeniami online. Jeśli o czymś zapomnimy – przepraszamy i prosimy o zasygnalizowanie tego faktu w kierowanym do nas mailu. Zapraszamy do lektury.

Pytania do biura tłumaczeń online

 • Pytanie nr 1: Gdzie i w jaki sposób należy wysłać dokumenty przeznaczone do tłumaczenia ?

Biuro tłumaczeń online zaprasza Państwa do przesyłania wiadomości zawierającej załączniki z cyfrowymi kopiami dokumentów na nasz adres e – mail. Ten zaś można znaleźć w zakładce: kontakt. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa formularz wyceny, który posiada możliwość uploadu wcześniej przygotowanych skanów. Dla użytkowników urządzeń mobilnych wykonana została aplikacja Android, która służy do komunikacji z naszą firmą. Za jej pomocą wykonacie Państwo zdjęcie danego tłumaczenia lub wybierzecie odpowiedni plik z pamięci urządzenia.  

 • Pytania 2: Jak należy przygotować dokumenty przeznaczone do darmowego określenia kosztów realizacji przekładu ?

Obsługujemy wszystkie popularne formaty plików. Odpowiedni do przeprowadzenia wyceny będzie dla nas plik w formacie: PDF, JPEG, GIF czy też TIFF. Ważne, aby kilka kolejnych skanów było ponumerowanych. Tak przygotowane skany będą łatwiejsze w perspektywie pracy z Państwa tłumaczeniem. Ideałem byłoby dopisanie w kierowanym do nas mailu rodzaju oczekiwanej translacji oraz spodziewanego terminu realizacji.

 • Pytanie 3: Czy wystawiacie faktury VAT ?

Biuro tłumaczeń online to w pełni działająca firma zajmujące się wykonawstwem przekładów pisemnych. Na nasze usługi wystawiamy faktury lub paragony. Tego typu dowody zapłaty są podstawą do zaksięgowania ich w poczet kosztów Państwa przedsiębiorstwa. Stałym kontrahentom proponujemy odroczenie płatności, o wcześniej ustalony termin.

 • Pytanie 4: Czy pobieracie opłatę za wysyłkę dokumentów pod wskazany adres ?

Protlumaczenia.pl służą Państwu darmową dostawą papierów do firmy lub pod wcześniej wskazany adres. Za nasze usługi zwykle nie pobieramy dodatkowych gratyfikacji. Bywa jednak, że wysyłka niewielkiego zlecenia do egzotycznej lokalizacji może przekroczyć jego wartość. W takiej sytuacji, o wyżej wymienionym fakcie poinformujemy Państwa mailowo.

Kto pyta, ten nie błądzi. Odpowiadamy na Państwa wątpliwości.
Kto pyta, ten nie błądzi. Odpowiadamy na Państwa wątpliwości.
Nowy wygląd naszych stron WWW

Jesień to czas, który warto wykorzystać na rozwój nowych inicjatyw. Energia zdobyta latem owocuje kolejnymi pomysłami. Również nasza firma chce wykorzystać ten potencjał. Owocem naszych zabiegów jest zmieniony wygląd stron promujących tłumaczenia pisemne online. Rebrandingowi uległy dwa nasze projekty. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, które poparte były otrzymanymi wiadomościami uruchomiliśmy zmienione wersje stron obsługujących tłumaczenia holenderskiego oraz norweskiego. Projekty można obejrzeć pod adresami: https://tlumaczholenderskiego.pl/ oraz http://tlumacznorweskiego.eu/. Obie witryny mają szereg cech wspólnych i będą  jeszcze lepiej służyć Państwu przy zamawianiu przekładów przez Internet. Swoistym modyfikacjom uległy następujące elementy serwisów:

Logo by Protlumaczenia.pl konsoliduje naszą działalność online

 1. Design – prawdziwej rewolucji poddane zostały wszystkie elementy graficzne rzeczonych witryn. Czytelniejsze czcionki i ciekawsze zdjęcia, sprawiają, że strony jeszcze lepiej wpasowują się w klimat danego języka.
 2. Ułatwiona nawigacja – na naszych witrynach będziecie się Państwo poruszać w sposób całkowicie intuicyjny. Wszystkie najważniejsze informacje zostały Państwu zaserwowane w formie odnośników na stronach głównych projektów. Od teraz każdy z Państwa szybciej uzyska potrzebne informacje. Nad całością działań designerskich czuwała firma NET-KREATOR (https://internetgrudziadz.pl/).
 3. Szybkość działania – zadbaliśmy o Państwa wygodę i czas ładowania poszczególnych podstron. Wiemy bowiem, że nie zawsze jest dane Państwu korzystać z dobrodziejstw Internetu szerokopasmowego. Biuro tłumaczeń online oddaje Państwu do dyspozycji fachowo przygotowane i nienaganne techniczny strony WWW.
 4. Znaczek „by Protlumaczenia.pl” – jeśli traficie Państwo na stronę, która w lewym górnym rogu będzie posiadać logo „by Protlumaczenia.pl”, to znaczyć będzie, że dany projekt wsparty jest fachowym potencjałem naszego przedsiębiorstwa. Od teraz wyżej wspomniany symbol graficzny konsolidować będzie naszą działalność online.
 5. Wersje responsywne – w ostatnim czasie dużą uwagę przywiązywaliśmy do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy aplikację Android umożliwiającą kontakt z biurem. W związku z powyższym i nasze nowe strony są w pełni przystosowane do urządzeń przenośnych. Ofertę biura tłumaczeń online przejrzycie Państwo w podróży oraz wszędzie tam gdzie nie będzie dostępu do komputera stacjonarnego.
Nowe oblicze tłumaczeń online
Nowe oblicze tłumaczeń online

Zapraszamy do odwiedzin naszych nowych witryn. Czekamy na Wasze uwagi i sugestie.

Jakie korzyści dla firm przedstawiają tłumaczenia online ?

Tłumaczenia online są powszechnie wykorzystywane przez firmy w całym kraju. Ich popularność wzrosła wraz z powszechnym dostępem do Internetu. Dziś na próżno szukać przedsiębiorstwa, które nie posiadałoby dostępu do sieci. Wiele spraw jest bowiem prostszych do załatwienia w sposób zdalny. Czasami wręcz jest to nawet warunek konieczny do przeprowadzenia części Państwa przedsięwzięć. Co jednak skłania przedsiębiorców do wybrania tej formy realizacji przekładów ? I jakie korzyści są wypadkową przekładów realizowanych na odległość ? W tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu istotę tłumaczeń online. Do największych zalet tego typu rozwiązań zaliczyć możemy:

Tłumaczenia online stanowią nieocenioną pomoc dla firm

 • Oszczędność czasu – upływający czas determinuje nie tylko aktywności biznesowe, ale również działania jakie podejmujemy w życiu osobistym. Nikt z nas nie ma go za dużo. Życie ma to do siebie, że przemija i nie warto go tracić na wizyty u odpowiedniego specjalisty. Biura tłumaczeń online stworzyły dla Państwa możliwość komfortowego przygotowania niezbędnych tłumaczeń. Wybierając tego typu rozwiązania unika się całego spektrum kosztów pośrednich. Wśród nich największy stanowi koszt utraconych możliwości. Zasoby przeznaczone na poszukiwanie odpowiedniego filologa można spożytkować w dużo lepszy sposób.
 • Uzyskanie wysokiej jakości tłumaczeń w rozsądnych cenach – internetowe biura tłumaczeń, podobnie jak podmioty działające w sposób stacjonarny konkurują ze sobą na wiele rozmaitych sposobów. Głównym wyznacznikiem są oczywiście ceny. Te zaś mogą się diametralnie różnić. Przekłady online są jednak z reguły tańsze od propozycji uzyskanych lokalnie. Warto jednak wziąć pod uwagę także inne czynniki takie jak jakość translacji. Dobrym wyznacznikiem renomy danego podmiotu są również jego opinie i posiadane doświadczenie. Korzystne stawki oraz odpowiedni poziom translacji to połączenie, które będzie korzystne dla Państwa firmy.
 • Dostępność przez 7 dni w tygodniu – prowadzenie firmy wymaga od przedsiębiorców dużej dozy elastyczności. Bywają sytuacje, że staniecie Państwo przed koniecznością sporządzenia translacji w weekendy. Wiele biur tłumaczeń online, takich jak Protlumaczenia.pl czynne jest w dni wolne od pracy i święta. Taki stan rzeczy pozwoli Państwu na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.
Przekłady Internetowe stanowią nieocenione wsparcie dla firm
Przekłady Internetowe stanowią nieocenione wsparcie dla firm
Pobierz darmowy słownik holenderskiego

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że nasza firma przygotowała ogólnodostępny  darmowy słownik polsko holenderski offline. Oprogramowanie jest rozszerzeniem istniejącej apki o nazwie Protlumaczenia.pl. Warto, aby każdy z Państwa pobrał aplikację na swój telefon lub tablet. Nasz elektroniczny glosariusz liczy ponad 30 000 haseł, co plasuje go w czołówce tego typu rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Google Play i pobrania  software’u. Od teraz każdy użytkownik może mieć w pamięci swojego urządzenia odpowiednik pokaźnego tomu słownika polsko holenderskiego. Jednocześnie  zawiadamiamy, że także strona promująca tłumaczenia polsko holenderskie (https://tlumaczholenderskiego.pl) przeszła gruntowną zmianę wyglądu i jest jeszcze bardziej dopasowana do Państwa oczekiwań. Dziękujemy, że darzycie nas Państwo niezmiennym zaufaniem. Protlumaczenia.pl to jeden z liderów rynku tłumaczeniowego w Polsce. Naszym klientom mamy do zaoferowania:

Warto sprawdzić serwis oferowany przez Protlumaczenia.pl

 • Nowoczesne rozwiązania z zakresu obsługi klienta – biuro tłumaczeń online kroczy z duchem czasu. Proponujemy Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań. Jako jedyni w kraju posiadamy własną apkę tłumaczeniową, przychodzącą w sukurs potrzebom użytkowników mobilnych. Uskuteczniamy wiele wyrafinowanych form komunikacji. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy czat online oraz numery telefonów, które są czynne do późnych godzin wieczornych.
 • Rozbudowaną ofertę – biuro tłumaczeń online nie obsługuje jedynie przekładów z języka holenderskiego. Naszym serwisem objętych jest prawie 120 kierunków translacji. Naczelną dewizą firmy jest dostarczanie wysokiej jakości translacji w rozsądnych cenach. Proces ten jest możliwy do zrealizowania za przyczyna sprawdzonych procedur postępowania z dokumentami.
 • Elastyczność i umiejętność dopasowania swojej propozycji biznesowej do oczekiwań klientów – żyjemy w czasach, które charakteryzuje duża zmienność. Dlatego też, nie warto kurczowo trzymać się wypracowanych schematów. Łamiemy bariery związane z postrzeganiem biur tłumaczeń online jedynie w kategoriach pośrednika. Nasze przekłady są nie tylko poprawne pod kątem merytorycznym, ale również wizualnym. Klienci firmy wiedzą zatem, że ich pieniądze nie zostały wydane nadaremno.
 • Szybkość realizacji – przewagą biura tłumaczeń online jest szybkość realizowanych translacji. Współpracujemy z prawie 100 specjalistów z całego świata. Gwarantujemy, że Państwa translacje oddamy przed upływem planowanego terminu.
Od dziś możesz nosić słownik holenderskiego w kieszeni
Od dziś możesz nosić słownik holenderskiego w kieszeni
Tłumaczenia umów o pracę online

Wiele osób oraz firm styka się z koniecznością przetłumaczenia umowy o pracę. Nic dziwnego, skoro dokument ten stanowi podstawę do udokumentowania źródeł dochodu. Konieczność przygotowania odpowiednich translacji wynika z powstałych okoliczności. Warto zatem dopilnować, aby Państwa tłumaczenia spełniały wszystkie niezbędne kryteria jakościowe. Nie warto powierzać dokumentów przypadkowym Wykonawcom, a w zamian za to skorzystać z usług sprawdzonych Wykonawców. Na takie miano zasługuje z pewnością nasze przedsiębiorstwo. Biuro tłumaczeń pozostaje do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Tłumaczenia umów o pracę online sporządza się na potrzeby:

W jakiej sytuacji wystąpi konieczność okazania się tłumaczeniami umów o pracę ?

 • Ubiegania się o kredyt – dla banku umowa o pracę stanowi podstawę ocenienia zdolności kredytowej. Państwa kontrakt to dla analityków nieocenione źródło wiedzy o możliwościach nabywczych danej osoby. Z reguły wnioskodawca powinien przedstawić swoje tłumaczenia w wersji uwierzytelnionej. Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek, warto poprosić obsługującego Państwa pracownika o wykaz niezbędnych przekładów. Jednorazowe zlecenie większej partii materiału może okazać się korzystniejsze i zaowocować otrzymaniem rabatu.
 • Jednoczesnego wykonywania stosunku pracy w Polsce oraz zagranicą – wiele profesji wymaga od pracowników fizycznego posiadania tłumaczeń umów o pracę. Jednym z zawodów, które można zaliczyć do tego grona jest kierowca. Pracownicy firm transportowych, które zajmują się przewozem dóbr w Polsce i zagranicą są zobligowani do okazania się translacjami przed organami kontrolującymi. Coraz więcej krajów Unii Europejskiej wprowadza wyżej wymieniony obowiązek. W ostatnim czasie grono to powiększyło się o Czechy.
 • Sądów oraz innych instytucji rozjemczych – tłumaczenia umów o pracę mogą pełnić rolę materiału dowodowego. Rozprawy sądowe oraz inne spory opierają się w dużej mierze o przedstawione dokumenty. Skoro większość czasu spędzamy w pracy, nie może dziwić fakt że obszar ten jest konfliktogenny. Wiele sporów na linii pracownik – pracodawca wynika niechybnie z przyjętych przez strony zobowiązań zawartych w ustaleniach pisemnych.
 • Delegowanie osób do pracy zagranicą – gros polskich firm prowadzi swoje interesy poza obszarem kraju. Konieczność wyjazdów do pracy determinuje sporządzanie odpowiednich tłumaczeń.
Pomagamy w wypełnieniu obowiązków związanych z tłumaczeniami umów o pracę.
Pomagamy w wypełnieniu obowiązków związanych z tłumaczeniami umów o pracę.

Protlumaczenia.pl zajmują się dostarczaniem wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Warto wybrać nasz team, jako Wykonawcę tłumaczeń umów o pracę online.

Rola Internetu w realizacji tłumaczeń

Internet, czyli inaczej Globalna Sieć Stron WWW przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Dziś trudno sobie wyobrazić świat, który nagle przechodzi w tryb offline. Wiele sfer naszego życia jest stricte uzależnionych od tej formy komunikacji. Nie tylko biznes nie cierpi zwłoki. Każdy z nas dość często staje przed potrzebą załatwienia pewnych spraw w trybie nieomal ekspresowym. W tym kontekście będziemy również rozpatrywać rolę  Internetu w realizacji przekładów pisemnych. Na przykładzie funkcjonowania naszego biura tłumaczeń przedstawimy zalety korzystania z rozwiązań Internetowych. Decydując się na wybór Protlumaczenia.pl zyskujecie Państwo gwarancję:

Tłumaczenia online pozwalają na uzyskanie szeregu przywilejów

 • Braku konieczności poszukiwania odpowiedniego specjalisty – biuro tłumaczeń online skupia pod swoją egidą specjalistów z prawie 40 języków obcych. Realizujemy przekłady pisemne o rozmaitym podłożu. Protlumaczenia.pl pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie translacji poświadczonych, zwykłych i specjalistycznych. Wybór naszej firmy ogranicza Państwa nakłady związane z przeglądaniem ofert poszczególnych specjalistów.
 • Minimalizowania czasu potrzebnego na wykonanie tłumaczenia – tłumaczenia online stanowią panaceum na Państwa potrzeby względem szybkiej realizacji translacji. Powierzenie zleceń profesjonalistom sprawia, że proces realizacji tłumaczeń rozpocznie się niemal natychmiast. Zachęcamy do kooperacji firmy oraz klientów indywidualnych. Wykazujemy gotowość do podjęcia Państwa przekładów przez 7 dni w tygodniu.
 • Rozbudowanych i nowoczesnych form komunikacji – przekłady Internetowe nie ograniczają się jedynie do dostarczenia tłumaczeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasze biuro tłumaczeń przekazało do Państwa usług wiele narzędzi umożliwiających szybki kontakt. Witryna Internetowa przedsiębiorstwa wzbogacona została niedawno o czat online. Wystarczy zatem do nas napisać, aby dopytać się o możliwość wartkiego przygotowania translacji. Nie traktujemy po macoszemu użytkowników urządzeń mobilnych. Do ich rąk oddaliśmy aplikację Android. Oprogramowanie umożliwia wysyłkę cyfrowych kopii dokumentów pod nasz adres mailowy.
 • Darmowej wysyłki – bezpłatne dostarczenie dokumentów pod wskazany adres stanowi wartość dodaną usług związanych z przekładami online. Wiele firm stosuje tego typu przywileje. Również Protlumaczenia.pl służą Państwu nieodpłatną dostawą papierów w Polsce oraz zagranicą. Przy tej okazji korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz sprawdzonych przewoźników.
Tłumaczenia online są nie tylko szybkie, ale również komfortowe
Tłumaczenia online są nie tylko szybkie, ale również komfortowe
Gdzie warto zlecić przekłady papierów samochodowych ?

Zakup nowego auta sprowadzonego z zagranicy to dla wielu osób bardzo szczęśliwy moment życia. Długo oczekiwana transakcja wiąże się jednak koniecznością zarejestrowania samochodu. Ustawodawca na wyżej wymieniony proces przewiduje 30 dni . W tym czasie musicie Państwo przeprowadzić nie tylko niezbędne czynności legislacyjne, ale również ubezpieczyć swój wehikuł, a także dokonać niezbędnych czynności serwisowych. Każda z tych aktywności wiąże się ponoszeniem dodatkowych kosztów. Finalna cena samochodu z importu może zatem wzrosnąć. Na niektórych kwestiach można jednak zaoszczędzić. Jak powszechnie wiadomo podstawą do uzyskania polskich tablic rejestracyjnych jest przedstawienie odpowiednich przekładów. Warto zatem w gąszczu ofert poszczególnych biur wybrać tą najkorzystniejszą. Protlumaczenia.pl przygotowały dla Państwa propozycję korzystnych translacji samochodowych. Nasza firma obsługuje nieomal 40 języków. Chcąc zamówić niezbędne tłumaczenia wystarczy:

Tłumaczenia dokumentów samochodowych warto zamówić w naszym biurze tłumaczeń online

 • Skorzystać z platformy online –pl działają na płaszczyźnie Internetowej. Aby zamówić przekłady wystarczy wysłać cyfrowe kopie dokumentów na nasz adres poczty elektronicznej. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe. Tłumaczeń dokumentów samochodowych dokonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Czas oczekiwania na fizyczne wersje translacji nie powinien więc przekroczyć 48 godzin. Służymy ponadto darmową wysyłką papierów do dowolnego miejsca w kraju.
 • Odwiedzić naszą centralę w Grudziądzu – biuro tłumaczeń online jako miejsce prowadzenia działalności obrało miasto Ułanów. Ten niemal 90 000 tysięczny ośrodek jest pięknie usytuowany na prawym brzegu Wisły. Grudziądzanie od dawna korzystają z usług naszej firmy. Na Państwa zlecenie przygotowujemy przekłady prawie 500 kompletów dokumentów samochodowych rocznie. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku, pomiędzy 9:00 a 16:00.
 • Udać się do naszych filii w Świeciu lub Bydgoszczy – Protlumaczenia.pl w odpowiedzi na Państwa potrzeby uruchomiły filie w Świeciu oraz Bydgoszczy. Łącznie sposobność do odwiedzin naszego biura posiada niemal 500 000 Polaków. Oferujemy Państwu fachowe translacje papierów od sprowadzonych z takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Dania, Szwecja czy Norwegia. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wsparcie na każdym z etapów realizacji tłumaczeń.
Protlumaczenia.pl dysponują dobrą ofertą na tłumaczenia dokumentów samochodowych
Protlumaczenia.pl dysponują dobrą ofertą na tłumaczenia dokumentów samochodowych
Jak uniknąć kolejek do tłumacza ?

Długi czas oczekiwania w kolejce kojarzy się bezsprzecznie z poprzednim ustrojem. Wiele dóbr było wówczas uznawanych za deficytowe. Stanie pod sklepami Społemowskimi za masłem, artykułami gospodarstwa domowego lub pomarańczami było wówczas standardem. Dziś na szczęście rzadko spotykamy się z tego typu sytuacjami. Bywają jednak okoliczności, w których wraca koszmar minionej epoki. Do czynienia z kolejkami możemy mieć w przypadku zlecania tłumaczeń z mniej popularnych języków. Problem jest doskonale uwidoczniony w mniejszych miejscowościach, gdzie na próżno szukać filologów czeskiego, szwedzkiego, holenderskiego czy też norweskiego. W takich sytuacjach pomóc może Państwu nasze biuro tłumaczeń online. Nasza firma została założona w 2012 roku i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu swobodny dostęp do wybranych filologów. Skorzystanie z proponowanych rozwiązań Internetowych pozwoli Państwu na:

Tłumaczenia online odpowiedzią na kłopoty z dostępem do wybranego filologa

 1. Bezproblemową realizację przekładów – obsługujemy prawie 40 języków przekładanych na 120 sposobów. Wykonujemy translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Każdemu z Państwa proponujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale również sprawdzone procedury postępowania z dokumentami.
 2. Wsparcie na każdym z etapów przygotowania tłumaczeń – Protlumaczenia.pl to coś więcej niż tylko pośrednik na rynku przekładów. Nad Państwa tłumaczeniami czuwa specjalnie wyłoniony zespół do spraw obsługi klienta. W miarę naszych możliwości odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się przy okazji otrzymywanych od Państwa translacji.
 3. Krótki czas oczekiwania na potrzebne dokumenty – nasza firma wyspecjalizowała się w tłumaczeniach tekstów online. W konsekwencji poczynionych działań stworzyliśmy kompetentny team Wykonawców pracujących pod egidą Protlumaczenia.pl. Zatrudnieni filolodzy są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodni. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 dnia roboczego.
 4. Rozmaite formy kontaktu – rozmowa telefoniczna, czat online lub aplikacja Android to tylko niektóre z używanych przez nas środków komunikacji. Biuro tłumaczeń online jest zatem w pełni interaktywne. Papiery przeznaczone do tłumaczenia można do nas dostarczyć na wiele rozmaitych sposobów. Fakt ten nie wyklucza jednak zachowania poufności. Bezpieczeństwo danych uważamy za jeden z naszych priorytetów.
Czas oczekiwania na tłumaczenia może ulec znacznemu skróceniu
Czas oczekiwania na tłumaczenia może ulec znacznemu skróceniu
 • Facebook