BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Mistrzowskie promocje na Mundial 2018 r. !!!

Mistrzowskie promocje na Mundial 2018 r. !!!

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zmagania najlepszych drużyn na świecie w piłce nożnej. Mundial 2018  odbywa się w Rosji i z tej okazji mamy dla Państwa przygotowaną mistrzowską ofertę na tłumaczenia. Z okazji odbywającej się właśnie imprezy nasza firma postanowiła uraczyć Państwa promocjami, które będą korelować z wydarzeniami na boiskach. Podobnie jak remis w meczu Argentyny z Islandią (1:1) zaskoczymy Państwa obniżkami stawek tłumaczeniowych.  Licząc na dobrą postawę kadry Adama Nawałki postanowiliśmy w okresie do 15.07.2018 r.:

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – FIFA 2018 r.

 • Zagwarantować dodatkowy bonus w wysokości 5 % –  pl są tworzone przez osoby dla których futbol jest jednym z ulubionych sportów. Emocje, które towarzyszą wydarzeniom piłkarskim postanowiliśmy wzmocnić przez nieco niższe niż zazwyczaj ceny. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór naszego biura tłumaczeń online, otrzymacie bonifikatę w wysokości 5 %. Obniżka nie jest zależny od ilości zlecanego tekstu, ani terminu realizacji przekładu.
 • Zagwarantować rabat w wysokości 10 PLN na tłumaczenia angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego – jeśli chcecie Państwo zaoszczędzić na translacjach wyżej wymienionych języków, zamówcie je online. Klienci, którzy złożą zapotrzebowanie na powyższe tłumaczenia przez Internet, będą mogli cieszyć się przyznanym rabatem kwotowym. Promocja dotyczy tłumaczeń dokumentów samochodowych oraz partii tekstu składającej się z minimum 3 stron rozliczeniowych.
 • Upowszechnić wśród naszych klientów możliwość skorzystania z aplikacji Android – Protlumaczenia.pl zdają sobie sprawę z roli technologii mobilnych w życiu współczesnego człowieka. Widomym znakiem dzisiejszych czasów są smartfony oraz tablety. Urządzenia, o których mowa są w posiadaniu prawie każdego z nas. Z tej okazji udostępniliśmy naszym klientom aplikację do zamawiania tłumaczeń. Osoby, które użyją ją w okresie do dnia finałowego meczu mistrzostw świata otrzymają ulgę w wysokości 10 % (aplikację można pobrać tutaj).
 • Pilnie śledzić wydarzenia na boiskach i organizować promocje tematyczne – wierzymy w Piłkarską Reprezentację Polski w piłce nożnej. Chcemy więc, aby „Nasze Orły” zaszły jak najdalej. Nie wykluczone, że podczas mundialu pojawią się na niniejszej stronie  dodatkowe informacje na temat kolejnych promocji. Zapraszamy do śledzenia nadchodzących meczów i kibicowania naszym rodakom !!!
Protlumaczenia.pl trzymają kciuki za "Orły" Adama Nawałki
Protlumaczenia.pl trzymają kciuki za “Orły” Adama Nawałki

* Uwaga !!! Promocję nie łączą się.

Tłumaczenia online znakiem dzisiejszych czasów

Dzisiejszy świat stawia przed nami coraz większe wymagania. Wiele osób narzeka na brak czasu i coraz większy zakres obowiązków. Fakt ten można zauważyć nie tylko w sferze zawodowej, ale również prywatnej. Mnogość spraw, które trzeba załatwić może przyprawiać o zakłopotanie. Pominięcie części czynności zazwyczaj nie przynosi niczego dobrego. Konsekwencje, których należy się spodziewać mogą być trudne do przewidzenia. Na szczęście nasza rzeczywistość stale ulega przemianom. W sukurs potrzebom człowieka przychodzą nowoczesne technologie. Internet zrewolucjonizował poszczególne sfery naszej egzystencji. Dziś bardziej niż kiedykolwiek indziej żyjemy online. Sieć niweluje bowiem bariery odległościowe i ułatwia działania, które kiedyś uważane były za analogowe. W zglobalizowanym świecie istotną rolę odgrywają tłumaczenia. Język, oprócz mowy ciała jest podstawowym nośnikiem informacji, uczuć i emocji. O fakcie tym nie zapomniały Protlumaczenia.pl. Zapraszamy Państwa do wypróbowania naszych usług translacyjnych, które realizujemy za pośrednictwem łączy Internetowych. Biuro tłumaczeń online to firma, której warto zaufać. Oszczędzamy Państwa czas, zapewniając komfort korzystania z usług filologów. Dzieje się tak za przyczyną:

Tłumaczenia online spełniają oczekiwania klientów

 • Dopracowanych procedur – schemat działania dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa powinien opierać się o sprawdzone ścieżki postępowania. Te zaś są najczęściej plonem wieloletniej działalności. Historia naszej firmy sięga roku 2012. Początku istnienia staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Prowadzony biznes opieramy o kodeks zasad etycznych, gwarantując Państwu naszą transparentność.
 • Dogodnych terminów realizacji – przekłady językowe nieraz miewają statut pilnych. Bez okazania się nimi wiele tematów może legnąć w gruzach. Nawiązanie współpracy z nowym kontrahentem, wizyta w urzędzie lub sądzie nie może się obyć bez tłumaczeń. Rozumiemy doskonale ten fakt i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać translacje bez opóźnień. Blisko 100 % tłumaczeń przygotowywana jest zgodnie z powziętym planem. Przekłady o objętości do 5 stron rozliczeniowych realizowane są w dniu przyjęcia zlecenia.
 • Konkurencyjnych cen – w tłumaczeniach przymiotnik „online” bardzo często jest synonimem „taniej”. Przełamujemy hegemonię lokalnych biur tłumaczeń proponując korzystne warunki kooperacji. Na rabaty mogą liczyć przedstawiciele biznesu oraz klienci indywidualni. Obniżki cen są stosowane automatycznie przy tekstach o większej objętości oraz na okoliczność nawiązania dłuższej współpracy. Protlumaczenia.pl to partner, któremu warto zaufać.
Tłumaczenia odgrywają kluczową rolę w kontaktach międzyludzkich
Tłumaczenia odgrywają kluczową rolę w kontaktach międzyludzkich
Tłumaczenia w „sezonie ogórkowym”

Już niebawem wakacje, czyli czas odpoczynku. I choć dorośli nie mają całych dwóch miesięcy laby to i tak, wielu z nas żyje urlopem. W tym czasie wolnego nie mają Protlumaczenia.pl. Lipiec i sierpień jest da nas okresem wzmożonej realizacji zleceń. W miesiącach letnich wielu Polaków odwiedza naszą ojczyznę i przy okazji załatwia niezliczoną ilość formalności. Jesteśmy przygotowani na wykonywanie tłumaczeń z blisko 40 języków obcych. Nasz team zajmuje się wykonawstwem: przekładów zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Jeśli chcecie Państwo, aby Państwa wypoczynek pozostawał niezakłócony skorzystajcie z usług naszego biura. Na chwilę obecną do Państwa dyspozycji oddaliśmy 4 oddziały stacjonarne oraz rozbudowany serwis online. Na naszych klientów czekamy w Bydgoszczy, Grudziądzu, Świeciu i Krakowie. W czasie określanym jako „ sezon ogórkowy” zachowujemy pełną gotowość i jesteśmy przygotowani na obsłużenie:

Najpopularniejsze rodzaje przekładów w sezonie wakacyjnym

 • Tłumaczeń z najpopularniejszych języków współczesnej Europy – angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski to mowy, którymi posługuje się najwięcej Europejczyków. Siłą rzeczy gross dokumentów napisanych jest we wcześniej wymienionych językach. Protlumaczenia.pl zrealizują zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem przekłady dla klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni tygodnia. Codziennie, pomiędzy godziną 7 a 20 można do nas zadzwonić, w pozostałych porach wysłać maila lub prześledzić zawartość stron WWW.
 • Tłumaczenia z języków skandynawskich – widmo Brexitu spowodowało, że wielu Polaków wybrało jako cel emigracji zarobkowej kraje Skandynawii. Norwegia, Szwecja i Dania oprócz przyzwoitych zarobków, gwarantują bowiem możliwość rozwoju zawodowego. Wiele osób wybiera je zatem do zamieszkania na stałe lub sezonowo. Jeśli z pobytem zagranicą wiążę się konieczność przygotowania translacji to warto do realizacji tego celu wybrać nasze biuro tłumaczeń. Nasze zasoby kadrowe są reprezentowane przez filologów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu poszczególnych osób Państwa tłumaczenia będą wykonane poprawnie i zgodnie z planem.
 • Tłumaczenia z niderlandzkiego oraz czeskiego – wiele osób zmaga się z potrzeba przygotowania przekładów z holenderskiego oraz czeskiego. Dobrym przykładem na wywołanie tego rodzaju popytu jest zakup nowego auta. Konieczność przygotowania translacji dowodu rejestracyjnego i umowy kupna pojazdu wynika z obwarowań legislacyjnych. Nasz serwis kierujemy do mieszkańców całego kraju. Przygotowane tłumaczenia dostarczone zostaną pod wskazany przez Państwa adres.
Wielu Polaków w wakacje odwiedza swoją Ojczyznę
Wielu Polaków w wakacje odwiedza swoją Ojczyznę
Konieczność okazania się tłumaczeniami

Obecne czasy są erą globalizacji. Każdy z nas posiada styczność z towarami i usługami, które mają swój zagraniczny rodowód. W tego typu sytuacji jedną z ważniejszych kwestii jest przełamywanie barier językowych. W biznesie, kontaktach międzyludzkich i podczas wyjazdów o charakterze zarobkowym pomocne okazują się tłumaczenia. Od ich jakości zależy powodzenie powziętych przez Państwa przedsięwzięć. W rzeczywistości która ma miejsce translacje dotyczą każdego z nas. Nigdy nie wiadomo bowiem, kiedy przyjdzie nam skorzystać z usług odpowiedniego filologa. Zakup nowego auta, podjęcie pracy zagranicą to tylko niektóre z wydarzeń, wymagających wizyty u tłumacza. Przy przekładach pisemnych jedną z ważniejszych kwestii jest ich jakość. Źle przygotowane tłumaczenia mogą być przyczyną wielu rozmaitych konsekwencji. Utrata kontraktu, czy niemożność zarejestrowania pojazdu może być przyczyną wielu frustracji. Warto zatem korzystać z usług podmiotów, które mają odpowiednie doświadczenie. Jednym z biur oferujących rozmaite typy przekładów są Protlumaczenia.pl. Nasza firma specjalizuje się w translacjach zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie ponosili Państwo konsekwencji wynikających z błędnie zinterpretowanych tekstów. Dzięki naszym tłumaczeniem możliwe stanie się dla Państwa:

Okoliczności wymagające sporządzania tłumaczeń

 • Przeprowadzenie szeregu czynności administracyjnoprawnych – biuro tłumaczeń online jest dostarczycielem translacji wykonywanych przez tłumaczy przysięgłych. Przekłady poświadczone będą Państwu pomocne podczas wizyty w sądzie, urzędzie lub konkretnej instytucji. Zajmujemy się przygotowaniem tekstów o wydźwięku prawniczym lub specjalistycznym. Nasze tłumaczenia znajdują uznanie wśród osób w całym kraju. Posiadamy biura zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza oraz Krakowa, a także obsługujemy Państwa online.
 • Uskutecznianie działań biznesowych – prowadzenie firmy wymaga od jej właścicieli szybkiego reagowania na zmieniające się realia rynkowe. Przedsiębiorstwa szukające ścieżek rozwoju, bardzo często znajdują je zagranicą. Ekspansja na nowe rynki jest ściśle uzależniona od współpracy z wybranymi tłumaczami. Protlumaczenia.pl obsługują prawie 120 kierunków translacji. Możemy zatem przygotować wielojęzykowe tłumaczenia takich dokumentów jak: instrukcje obsługi, czy opisy procesów technologicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dostępnej w Internecie oraz wymienionych wcześniej oddziałach.
Biuro tłumaczeń online realizuje wszystkie typy przekładów
Biuro tłumaczeń online realizuje wszystkie typy przekładów
Chronimy Państwa dane osobowe

Ochrona danych osobowych i kwestie związane z RODO to temat, którym w ostatnim czasie żyła cała Polska. Nowelizacja przepisów Unijnych wymusiła na przedsiębiorcach dostosowanie swoich procedur do zmieniającego się prawa. W tej kwestii nie pozostaliśmy odosobnieni. Z obowiązku informacyjnego wywiązujemy się na szereg rozmaitych sposobów. Zarówno nasze strony WWW jak i aplikacja Android opatrzone zostały w stosowne komunikaty. Każdy klient, który wyśle do nas swoje papiery otrzyma również stosowną zwrotkę, zawierającą jego prawa i informacje na temat administrowania otrzymanymi  materiałami. Biuro tłumaczeń online to firma, w której Państwa dokumenty są chronione. Zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa odbywa się poprzez:

RODO oraz Polityka Bezpieczeństwa Informacji

 • Przestrzeganie polityki bezpieczeństwa informacji – kwestie związane z ochroną danych osobowych są dla nas ważne nie tylko z punktu widzenia ustaw i paragrafów. Cenimy bowiem Państwa intymność i przestrzeń do decydowania o sprawach osobistych. Ów stosunek sformalizowaliśmy poprzez przygotowanie dokumentu, który zawiera opis toku postępowania z dokumentami. Polityka Bezpieczeństwa Informacji przyświeca naszej działalności od początków istnienia przedsiębiorstwa.
 • Szkolenia wewnątrz firmowe – siłą Protlumaczenia.pl są nasi pracownicy. To właśnie oni mają bezpośredni kontakt z papierami, które zawierają treści wymagające ochrony. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dokumenty były wykorzystywane zgodnie z przyjętą ścieżką postępowania. Szczególny nacisk kładziemy na szkolenia nowo przyjętego personelu. Rozumiemy, co oznaczają takie zwroty jak: „objęte klauzulą poufności” czy „tajemnica”.
 • Współpracę ze specjalistami z dziedziny ochrony danych osobowych – jesteśmy specjalistami w kwestiach związanych z tłumaczeniami. W tematach, które są nam nie do końca klarowne, posiłkujemy się wiedzą specjalistów. To dzięki ich zaangażowaniu sposób naszego postępowania jest zgodne ze standardami, które deklarujemy. Biuro tłumaczeń online jest solidnym partnerem dla firm oraz osób prywatnych z całego kraju.
 • Dbanie o e – bezpieczeństwo – cyberprzestrzeń to obszar, który jest coraz bardziej wykorzystywany przez biznes. Przez Internet załatwia się wiele kwestii, które dotychczas nosiły status analogowych. Jak powszechnie wiadomo, bardzo ciężko wyeliminować jest niebezpieczeństwa płynące z Globalnej Sieci Stron WWW. Chcemy jednak je minimalizować poprzez wykorzystanie szyfrowanych połączeń typu SSL i odpowiednie zabezpieczenie naszych serwerów.
Protlumaczenia.pl dbają o bezpieczeństwo Państwa danych
Protlumaczenia.pl dbają o bezpieczeństwo Państwa danych
Zainwestuj w dobrze przygotowane tłumaczenia

Zakup tłumaczeń to czynność, która może być stresująca. Jakby nie patrzeć nabywa się bowiem wartość intelektualną, której jakość w dużej mierze zależy od zaangażowania. Nie tylko umiejętności językowe, ale również chęci wpływają na fakt, że niektóre teksty przygotowane są dobrze, a inne znacznie gorzej. Chcąc ustrzec się przed przykrymi konsekwencjami nienależycie przygotowanych przekładów warto wybrać sprawdzonych dostawców. Tych ostatnich najlepiej wyłonić spośród działających na rynku biur tłumaczeń. Podmioty wyspecjalizowane w translacjach są gotowe sprostać Państwa oczekiwaniom. W przeciwieństwie do pojedynczych Wykonawców ich silnymi stronami jest:

Dlaczego warto skorzystać z usług biur tłumaczeń online ?

 • Rozbudowana kadra – biura tłumaczeń dysponują zasobami kadrowymi, które pozwalają na realizację wszystkich typów translacji. Przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne są zlecane najwłaściwszym filologom. Koordynatorzy takich firm znają potencjał swoich specjalistów i wiedzą komu powierzyć dane zadanie. Kluczem do sukcesu jest znajomość umiejętności oraz zainteresowań danej osoby. Dla przykładu: językoznawca, którego krąg zainteresowań obejmuje prawo, najlepiej sprosta tłumaczeniom umów i kontraktów.
 • Możliwość przeprowadzania konsultacji – stare przysłowie powiada, że „w grupie siła”. Jak wiadomo jest w nim sporo prawdy. Praca zespołowa daje możliwość wymiany zdań oraz opinii dotyczących używanego słownictwa. W wielu biurach tłumaczeń konsultacje są na porządku dziennym. Fakt ten ma szczególne znaczenie w przypadku materiałów o znacznym stopniu skomplikowania. Część translacji śmiało zasługuje na tego rodzaju statut. Zwłaszcza jeśli zlecamy wykonanie przekładów instrukcji obsługi lub tekstów medycznych.
 • Porządek organizacyjny – firmy działające w branży tłumaczeniowej mają wypracowane schematy oraz ścieżki postępowania. Powierzenie im dokumentów nie naraża Państwa na ryzyko utraty dokumentów lub zawartych w nich danych. Kwestie związane z RODO oraz ogólnie pojęta Polityka Bezpieczeństwa Informacji są podstawą działania wielu rodzimych przedsiębiorstw. Branża językowa to biznes, w którym są przestrzegane standardy z zakresu obsługi klienta.
 • Łatwa dostępność – jeśli chcecie Państwo wykonać tłumaczenie za pośrednictwem biura tłumaczeń, nie musicie go szukać w swoim miejscu zamieszkania. Zdecydowana większość podmiotów prowadzi swoją działalność online. Wystarczy więc zeskanować dokumenty oraz przekazać je do darmowej wyceny. W tym miejscu zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Protlumaczenia.pl.
Siłą biur tłumaczeń online jest możliwość pracy zespołowej
Siłą biur tłumaczeń online jest możliwość pracy zespołowej
Należyta staranność w tłumaczeniach

Należyta staranność to zwrot, który jest elementarną częścią prawie wszystkich specyfikacji przetargowych.  Z dbałością o wysoką jakość powinno się budować drogi, wywozić odpady i dostarczać poszczególne przedmioty Zamawiającemu. Wiedzą o tym firmy, które ubiegają się o zamówienia publiczne.  Wysoka klasa realizowanych usług nie powinna być jedynie domeną firm, obsługujących sferę budżetową. Podmioty prowadzące działalność gospodarczą muszą funkcjonować w taki sposób, aby  zyskać zaufanie klientów. Tylko taki sposób działania może przełożyć się na powiększenie rzeszy Odbiorców. Fakt ten doskonale rozumieją Protlumaczenia.pl. Nasza firma proponuje Państwu realizację przekładów językowych, obejmującą 120 kierunków translacji. Należytą staranność towarzyszącą realizacji zleceń uzyskujemy za pośrednictwem:

Czynniki poprawiające jakość tłumaczeń online

 • Posiadanego potencjału kadrowego – team Protlumaczenia.pl reprezentują specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie uzyskaną w toku trwania kariery zawodowej. Naszą domeną są przekłady biznesowe i specjalistyczne. Obsługujemy klientów zamieszkujących województwo Kujawsko Pomorskie oraz spoza regionu. Dla tych ostatnich uruchomiona została usługa tłumaczeń online. Osoby prywatne oraz firmy mogą więc uzyskać niezbędne teksty bez potrzeba opuszczania domu lub biura.
 • Procedur z zakresu ochrony danych osobowych – w ostatnim czasie sławetne RODO (skrót oznacza: Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) jest na ustach przedsiębiorców w całym naszym kraju. Nasze biuro tłumaczeń również nie zignorowało zmieniającego się prawodawstwa. Przygotowaliśmy procedury, które mają służyć bieżącej obsłudze klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane były chronione i zabezpieczone przed niekontrolowanym wyciekiem.
 • Pracy weryfikatorów – każdemu z nas przytrafiają się błędy. Nie myli się bowiem tylko ten kto nic nie robi. W bardzo znanym przysłowiu jest sporo prawdy. Błędy w tłumaczeniach najczęściej przydarzają się podczas pracy z danymi liczbowymi. Biuro tłumaczeń online stara się je jednak eliminować. Zadaniem korektorów jest wykluczenie mogących powstać nieścisłości. Błędnie zinterpretowane cyfry są w porozumieniu z Wykonawcą zamieniane na ich prawidłowe zamienniki. Fakt ten ma szczególne znaczeniu w przypadku przekładów papierów samochodowych. Zły numer VIN lub pomyłka w roczniku auta może pozbawiać Państwa możliwości jego zarejestrowania. Ewentualne reklamacje są przez nas rozpatrywane w przeciągu 24 godzin.
Należyta staranność wyróżnia oferowane przez nas tłumaczenia
Należyta staranność wyróżnia oferowane przez nas tłumaczenia
Biznesu nie wolno opierać na domysłach

Dzisiejszy świat biznesu opiera się w dużej mierze na właściwym przepływie informacji. Wiedza na dany temat pozwala na wypracowanie przewagi konkurencyjnej. Rywalizacja pomiędzy poszczególnymi podmiotami wymusza niejako dbanie o szczegóły. W takim kontekście nie można zapominać o tłumaczeniach. Globalizacja zmieniła oblicze podejmowanych przez Państwa inicjatyw. Coraz częściej przeprowadzane są transakcje transgraniczne, które wymagają znajomości języka. W takiej sytuacji warto wspomóc się pomocą podmiotów wyspecjalizowanych w przygotowywaniu przekładów. Jeden błąd może się okazać brzemienny w skutkach. Nie warto zatem swoich inicjatyw opierać na domysłach. Poznanie szczegółów danej transakcji  sprzyja eliminowaniu ewentualnych omyłek. Translacje są niezbędnym ogniwem takich działań jak:

Sytuacje wymagające skorzystania z usług tłumacza

 • Ekspansja na nowy rynek zbytu – trudno wyobrazić sobie wprowadzenie do obrotu nowego produktu bez przygotowania jego opisów. Tego typu zabieg byłby nie tylko sprzeczny z prawem, ale również nietrafiony z punktu widzenia marketingowego. Nikogo nie przekona opakowanie pozbawione opisów lub zawierające nieścisłości.  Nasze biuro tłumaczeń online świadczy usługi w zakresie przygotowanie translacji z prawie 40 języków obcych. Zapraszamy do współpracy podmioty zajmujące się działalnością eksportową i prowadzące sprzedaż zagranicą.
 • Wdrażanie innowacji – wszelkie nowe inicjatywy wymagają opracowania stosownej dokumentacji. Przekłady instrukcji obsługi pozwalają nie tylko zrozumieć zasady korzystania z nowego urządzenia, ale również uczynić korzystanie z niego bezpieczniejszym. W naszej firmie wszelkie translacje uzyskacie Państwo online. Zapraszamy do przesyłania zapytań o niezobowiązujące wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla przedsiębiorców, którzy poszukują najlepszych rozwiązań dla swojego bizntłumaczesu.
 • Podpisywanie nowej umowy – dbanie o interesy firmy wymusza skupienie uwagi na kwestiach formalnoprawnych. Zrozumienie klauzuli zawartych w podpisywanych umowach może ustrzec Państwa przed stratami finansowymi oraz wizerunkowymi. Nie zawsze powierzchowna znajomość danej mowy jest wystarczająca do zrozumienia języka prawniczego. Ekwilibrystyka słowna może bowiem nastręczać nie lada kłopotów. Jeśli macie Państwo, choćby drobne wątpliwości to warto skorzystać z usług Protlumaczenia.pl. Nasze biura zlokalizowane są na terenie Grudziądza, Świecia i Bydgoszczy. Klientów spoza wyżej wymienionych miast zachęcamy do wypróbowania serwisu Internetowego.
Tłumaczenia są językiem współczesnego biznesu
Tłumaczenia są językiem współczesnego biznesu
Internet ułatwia zamawianie tłumaczeń

 Globalna Sieć Stron WWW swoim zasięgiem obejmuje niemal cały świat. Większość z nas na co dzień korzysta z Internetu. W trybie online zamawiamy towary i usługi, a także utrzymujemy kontakt z bliskimi.  Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników. Wszechobecność nowoczesnych technologii zmienia nasze życie. Dziś trudno sobie wyobrazić poranek bez przejrzenia Facebooka lub przeczytania notek w portalach informacyjnych. W taki właśnie sposób z reguły rozpoczynamy dzień. Każdy z nas spogląda na swój smartfon niemal 150 razy dziennie.  Wielu z nas każdą wolną chwilę wykorzystuje do nadrabiania zaległości informacyjnych Nasz mózg nie odpoczywa zatem prawie wcale. Internet to jednak nie tylko zagrożenia. Pielesza World Wide Web mogą nam pomóc w łatwiejszym osiąganiu zamierzonych celów. Umiejętne wykorzystanie Internetu stanowi podstawę dzisiejszej egzystencji. Zapraszamy zatem Państwa do zakupu tłumaczeń przez Internet. Przekłady online mają szereg zalet, które pozwolą Państwu na:

Korzyści wynikające z wyboru tłumaczeń online

 • Otrzymanie przekładów z dostawą do domu – tłumaczenia online pozwalają na wskazanie adresu ich dostawy. Można je zatem załatwić w tzw. “międzyczasie”. Gotowe przekłady mogą na Państwa oczekiwać w określonym wcześniej punkcie odbioru. Nie trzeba tym samym tracić urlopu na wizytę u wybranego filologa. Zautomatyzowanie procesów translacyjnych pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
 • Przygotowanie translacji o znacznym stopniu skomplikowania – nasze biuro tłumaczeń online obsługę niemal 40 języków obcych, przekładanych na 120 sposobów. W zakres przekładów pisemnych wchodzą także teksty o charakterze specjalistycznym. Nie zawsze na ich wykonanie odpowiednią przestrzeń znajdą lokalni tłumacze, którzy mają przeważnie bardzo dużo pracy. Wykonujemy translacje z niemal 50 dziedzin wiedzy. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla firm oraz osób prywatnych.
 • Uzyskanie korzystnych cen – rozesłanie zapytania o możliwość wykonania tłumaczenia pozwala na uzyskanie korzystniejszych cen. Możliwość porównania  ofert daje sposobność do wybrania najlepszej propozycji. Takich szans nie daje Państwu wizyta u lokalnego podmiotu oferującego usługi językowe. Biura tłumaczeń online bardzo często negocjują zaproponowane stawki oraz organizują cały szereg akcji promocyjnych.  
Tłumaczenia przez Internet to doskonały sposób na uzyskanie przekładów
Tłumaczenia przez Internet to doskonały sposób na uzyskanie przekładów
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Wiele osób, które muszą skorzystać z usług tłumacza zastanawia się jaki rodzaj przekładu będzie dla nich najodpowiedniejszy. Dylematy te nie należą do rzadkości. Konieczność okazania się daną translacją wynika z bardzo wielu przyczyn. Czasami są to względy urzędowe, a niekiedy potrzeba rozwoju, związana z zakupem nowoczesnej technologii. Warto przyjrzeć się cechom, które odróżniają tłumaczenia zwykłe od przysięgłych. Ich znajomość pozwala na łatwiejsze rozpoznanie własnych oczekiwań względem pracy, którą wykonał konkretny filolog. Zobaczmy zatem, jakie elementy świadczą o tym, że dany tekst ma charakter poświadczony lub nosi statut normalnego:

Czy tłumaczenia przysięgłe można zamawiać online ?

 • Tłumaczenia zwykłe – zazwyczaj przekłady zwykłe składają się z 1800 znaków ze spacjami. Tyle właśnie liczy jedna strona rozliczeniowa takiego rodzaju tłumaczenia. Ich wykonaniem mogą zajmować się osoby, które nie mają specjalnych uprawnień. Translacja taka nie jest opatrzona żadnymi pieczęciami. Podpisać może się pod nią tłumacz lub biuro tłumaczeń, ale w majestacie prawa nie stanowi ona podstaw do jej należytego rozpatrzenia. Przekłady zwykłe nie przydadzą się Państwu w Urzędzie, ani w sądzie. Jednym z wyróżników translacji zwykłych jest ich cena. Z reguły są one tańsze od przekładów poświadczonych. Klienci zamawiają je najczęściej z pobudek informacyjnych. Potrzeba poznania treści danego pisma lub instrukcji obsługi skłania ku wybraniu ekonomiczniejszej formy translacji.
 • Tłumaczenia przysięgłe – stwierdzenie, że dane tłumaczenie jest przysięgłe stanowi pewien rodzaj kolokwializmu. Mówiąc o przekładach powinno się raczej nazywać je poświadczonymi lub uwierzytelnionymi. Tego rodzaju teksty sporządzane są przez specjalistów, którzy widnieją w oficjalnym rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości. Tylko tacy tłumacze mają prawo do interpretacji tekstów, których zawartość nie budzi żadnych wątpliwości. Wybierając ten rodzaj tłumaczenia uda się Państwu zarejestrować samochód lub udokumentować swoje dochody wobec banku. Wielu z Państwa miewa dylematy odnośnie zamawiania przekładów online. Tłumacz może sporządzić dany przekład na podstawie cyfrowych kopii dokumentów, ale fakt ten musi być odnotowany w stopce danej translacji. Z reguły umieszcza się regułkę, że dane tłumaczenie zostało wykonane na podstawie okazanych skanów.
Tłumaczenia przysięgłe można zamówić online
Tłumaczenia przysięgłe można zamówić online
 • Facebook