Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jak z biura tłumaczeń staliśmy się biurem tłumaczeń online ?

Każda dobrze prowadzona firma z czasem ewoluuje. Nie inaczej jest z nami. W 2012 roku rozpoczęliśmy działalność z zakresu wykonywania tłumaczeń pisemnych. Swoim zasięgiem objęliśmy teren Grudziądza oraz przyległych do niego okolic.

W miarę nabierania pewności w tym co robimy, zaczęliśmy przełamywać bariery odległościowe. Pomógł w tym niewątpliwie Internet, dzięki któremu możemy dotrzeć z naszą ofertą do osób w całym kraju. Dziś Protlumaczenia.pl to 4 oddziały stacjonarne oraz silna dywizja translacji online. Specjalizujemy się w przekładach niemal 40 języków obcych, tłumaczonych na 120 sposobów. Naszą propozycję biznesową kierujemy do przedstawicieli biznesu oraz osób prywatnych. Każdego dnia staramy się jeszcze bardziej odpowiadać na Państwa potrzeby. O kompetencjach naszego biura tłumaczeń świadczy:

Jak z biura tłumaczeń staliśmy się biurem tłumaczeń online ?

  • Wyspecjalizowana kadra – Protlumaczenia.pl posiadają w swoim zespole filologów, których łączne doświadczenie zawodowe przekracza 750 lat. Specjalizujemy się we wszystkich typach tłumaczeń. Nieobce są nam translacje medyczne, prawnicze oraz techniczne. Efekty naszej pracy znajdują zastosowanie w Państwa przedsiębiorstwach. Jesteśmy partnerem, któremu warto powierzyć opracowanie tłumaczeń kontraktów i instrukcji obsługi.
  • Skuteczna komunikacja – skuteczna wymiana zdań i korespondencji to podstawa sukcesu wielu przedsięwzięć. Brak swobody w komunikacji ogranicza ilość feedbacków i powoduje niedomówienia. Biuro tłumaczeń online odpowie na Państwa zapytania przed upływem 24 godzin. Dołożymy wszelkich starań, aby skonsultować z Państwem wszelkie kwestie, które mogą być dla nas niejasne.
  • Konkurencyjna cena – stare porzekadło głosi, że „jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”. Mamona jest oczywiście ważna, ale nie na tyle aby sięgać po nią w sposób nieuczciwy. Wszelkie wyceny przygotowujemy w oparciu o oprogramowanie typu OCR. Jego zastosowanie pozwala nam na prowadzenie uczciwych rozliczeń. Przy większych zamówieniach stosujemy rabaty i znaczące obniżki cen.
  • Nowoczesność – biuro tłumaczeń online cieszy się opinią podmiotu, który jest nowoczesny i pracuje zgodnie z duchem dzisiejszych czasów. Na naszych odbiorców czekają takie udogodnienia jak aplikacja Android i ponad 15 użytecznych stron WWW. Warto zaufać tworzonej przez nas marce.
Naszym stałym celem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji
Naszym stałym celem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji