BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Franczyza sygnowana logiem biura tłumaczeń online

Wiele osób szuka odpowiedniego pomysłu na biznes. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest bowiem doskonałym sposobem na życie.

Brak nadzoru ze strony szefostwa, elastyczne godziny pracy i możliwość dobrego zarobkowania to motywy przemawiające za podjęciem tego typu inicjatyw. Nie zawsze jednak osoby dysponujące odpowiednim potencjałem są gotowe do podjęcia samodzielnego wyzwania. W takiej sytuacji warto wybrać odpowiedniego partnera, który posiada wiedzę, odpowiednie zasoby oraz wypracowane know – how. Jeśli rozważacie Państwo założenie firmy tłumaczeniowej, warto wybrać Protlumaczenia.pl. Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 5 lat i poszukuje partnerów na terenie całego kraju. Naszym franczyzobiorcom możemy zaoferować:

Franczyza sygnowana logiem biura tłumaczeń online

  • Niska opłatę licencyjną – za przystąpienie do sieci Protlumaczenia.pl nie ponoszą Państwo praktycznie żadnych opłat. W ramach ramach inwestycji obciążamy Państwa kwotą 1000 PLN netto w ramach, której zostanie przygotowana Państwa strona WWW. Ta zaś stanowić będzie podstawowy instrument sprzedażowy przyszłych agentów. Witryna Internetowa jest również przez nas promowana, na tyle skutecznie, że zazwyczaj osiąga wysokie miejsca w rankingach wyszukiwania. Wszelkie dane, wraz z firmową pocztą przechowywane są na naszych serwerach nieodpłatnie.
  • Możliwość samodzielnego naliczania prowizji – nasi agenci sami ustalają swój cennik. Koszt przygotowania poszczególnych tłumaczeń daje możliwość naliczania wysokich prowizji. Dzięki powyższemu Państwa zarobki są elastyczne. W przypadku braku konkurencji w pewnej niszy mogą one sięgać nawet kilkudziesięciu procent. Rozliczenia z naszymi kontrahentami prowadzone są na podstawie tygodniowych lub comiesięcznych faktur VAT.
  • Działanie zgodnie ze standardami sieci – Protlumaczenia.pl ewoluują w stronę biura tłumaczeń, które jest nie tylko nowoczesne, ale również przyjazne klientowi. Ostatnie lata historii naszej firmy wskazują, że osiągamy w tych obszarach sukcesy. Świadczą o tym pozytywne komentarze Internautów oraz wyróżnienia, które udało nam się uzyskać. Nasza marka kojarzy się z niezawodnością oraz wysokiej klasy przekładami, z których chętnie korzysta świat biznesu. Już od samego startu możecie korzystać Państwo z naszej renomy i rozpoznawalnego logo.
  • Dobry kontakt i możliwość bezpośrednich spotkań – Protlumaczenia.pl są do Państwa usług od pierwszego dnia po podpisaniu umowy. Wyróżniamy się wśród innych franczyzodawców doskonałym kontaktem. Każdego z Państwa traktujemy jako naszego partnera, który wespół z nami buduje podwaliny pod najlepsze biuro tłumaczeń w kraju. Nasze biuro wierzy w potencjał, jakim dysponują nasi partnerzy i jest otwarte na ich pomysły. Warto osiągać z nami zamierzone cele !!!
Prowadzenie firmy tłumaczeniowej gwarantuje niczym nieskrępowaną wolność
Prowadzenie firmy tłumaczeniowej gwarantuje niczym nieskrępowaną wolność

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z Państwa przyszłym opiekunem, panem Łukaszem Kamińskim pod nr telefonu: 0048 515 174 514.