BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Nowa siedziba biura tłumaczeń online

Zapraszamy Państwa do wizyty w naszym nowym biurze zlokalizowanym w odległości kilku metrów od poprzedniej siedziby. Biuro tłumaczeń mieści się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27 , a jego adres pozostał niezmieniony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15. Zachęcamy zatem Państwa do bezpośrednich odwiedzin naszych progów. Nowa siedziba Protlumaczenia.pl w stosunku do poprzedniej różni się:

Nowa siedziba biura tłumaczeń online

  • Większą powierzchnią – w naszym nowym biurze macie Państwo do dyspozycji znacznie większa przestrzeń użytkową. Stanowisko obsługi klienta wyposażone jest w wygodne krzesła oraz kącik kreatywny dla najmłodszych. W czasie rozmowy z konsultantem Państwa pociechy będą mogły zająć się rysowaniem i tworzeniem prac plastycznych. Takie rozwiązanie zapewni Państwu komfort korzystania z usług tłumaczy przysięgłych.
  • Jaśniejszym oświetleniem – dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo wygodnie. Wejście do biura tłumaczeń znajduje się od ulicy i jest przeszklone. Do pomieszczeń naszej firmy dociera więcej światła. Przez większą część dnia można pracować przy naturalnym oświetleniu. Jak wiadomo takie światło wpływa pozytywnie na osoby przebywające w danym miejscu. Nowy lokal Protlumaczenia.pl to doskonałe miejsce do załatwiania interesów.
  • Nowym ekspresem do kawy – biuro tłumaczeń online chętnie poczęstuje Państwa świeżo zmieloną kawę. Stary ekspres odszedł na emeryturę. Dla amatorów innych napojów zapewniamy wodę mineralną lub herbatę. Protlumaczenia.pl to firma, w której poczujesz się jak w domu.
  • Szybszym łączem Internetowym – biuro tłumaczeń online będzie pracować jeszcze sprawniej. Na okoliczność przeprowadzki zmieniliśmy dostawcę Internetu. Dzięki powyższemu proces realizacji zleceń będzie szybszy i bardziej dopasowany do potrzeb klienta.
  • Ciekawą roślinnością – z przymrużeniem oka zakładamy nasz prywatny ogródek. Chcemy wypełnić nasze pomieszczenia kolorem zielonym. Obecność natury pozytywnie wpływa na relację klient – biuro tłumaczeń. W miarę naszych możliwości optymalnie zagospodarujemy posiadaną przestrzeń. Biuro tłumaczeń online to firma, która pragnie w jak najlepszy sposób kooperować ze swoimi klientami.
Nowa siedziba biura tłumaczeń online
Nowa siedziba biura tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl z każdym dniem chcą być bliżej swoich klientów. Mamy nadzieję, że nasze nowe pomieszczenie przypadnie Państwu do gustu.