BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Wizualna strona tłumaczeń

Wizualna strona tłumaczeń to oprócz wartości merytorycznej jeden z kluczowych aspektów decydujących o wyborze ich Wykonawcy. Nasze biuro tłumaczeń stara się aby dokumenty jakie Państwo od nas otrzymujecie były jak najbardziej zbliżone do oryginału.

Wizualna strona tłumaczeń

Z tego właśnie względu nasi specjaliści od kwestii edytorskich stale pracują nad udoskonaleniem swojego warsztatu. Jako firma obsługujemy wiele formatów współczesnych plików. Do najbardziej popularnych należą przede wszystkim dokumenty z rozszerzeniem pdf oraz graficzne czyli jpg, png, gif, bmp. Wszystkie dokumenty otrzymywane drogą online są poddawane później transkrypcji przez specjalistyczne oprogramowanie. Sprowadzanie plików do formatu tekstowego umożliwia ich właściwą wycenę. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jako nieliczni za jednostkę tłumaczenia zwykłego przyjmujemy limit 1800 znaków. Po tłumaczeniu dokumenty są sprowadzane do postaci wejściowej lub innej zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Współpracując z Państwem, staramy się więc, aby jakość nie tylko samych tłumaczeń, ale i produktu krańcowego była jak najwyższa. Niewątpliwie tak przyjęta przez nas strategii pozwala ograniczyć Państwa koszty oraz zaoszczędzić czas. Na życzenie przygotowujemy również pliki, których użyteczność można wykorzystać później np. oddając bezpośrednio do druku. Protlumaczenia.pl to firma wyróżniająca się na tle konkurencji profesjonalnym podejściem do klienta. Nasz zespół jest skory do podejmowania wyzwań nie tylko tłumaczeniowych ale i graficznych.

Dość często sprzedawanym produktem są również tłumaczenia prezentacji multimedialnych lub jak kto woli jej przygotowanie na podstawie danych źródłowych. Przygotowanie takiej publikacji to jedna z naszych głównych domen. Na życzenie po akceptacji treści merytorycznej zwrotnie otrzymujecie Państwo od nas prezentację z rozszerzeniem ppt lub pptx. Tak przygotowany tekst z pewnością umili Państwa konferencję lub spotkanie ze współpracownikami czy też nowym klientem z zagranicy. W połączeniu z fachowością naszych tłumaczy oraz dbałością o walory estetyczne grudziądzkie biuro tłumaczeń może poszczycić się zadowolonymi klientami, którzy często powracają do nas po raz kolejny. Dokładamy wszelkich starań aby tworzyć rozpoznawalną markę, której synonimem są profesjonalnie realizowane projekty tłumaczeniowe.

Wizualna strona tłumaczeń
Wizualna strona tłumaczeń