BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń technicznych

Biuro tłumaczeń technicznych jest naszą odpowiedzią na Państwa zapytania z zakresu przekładów specjalistycznych. Rosnący popyt na usługi związane z translacjami wiąże się ściśle z przenikaniem współczesnych technologii. Przedsiębiorstwa w imporcie rozwiązań technicznych upatrują swojej przewagi konkurencyjnej . Biuro tłumaczeń technicznych pomaga wdrożyć nowe rozwiązania, poprzez znakomity serwis językowy. Nasza firma obsługuje ponad 30 języków obcych w 80 kombinacjach. Do kooperacji z Protlumaczenia.pl zapraszamy przedstawicieli firm z całej Polski.  Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższym norm jakościowych oraz polityki prywatności. Do najczęściej wybieranych przekładów należą przede wszystkim:

Biuro tłumaczeń technicznych – najpopularniejsze kierunki tłumaczeń

  • Tłumaczenia techniczne z angielskiego – biuro tłumaczeń technicznych wykonuje tłumaczenia w kombinacjach: polski – angielski i angielski – polski. Za 1 stronę rozliczeniową przyjmujemy limit 1800 znaków ze spacjami. Przygotowane dokumenty oprócz wartości merytorycznej, są doskonale przygotowane pod względem edycyjnym. Zlecenia przekładów są przyjmowane za pośrednictwem platformy online. Wszelkie działania tłumaczy koordynuje zespół do spraw obsługi klienta biznesowego.
  • Tłumaczenia techniczne z niemieckiego – biuro tłumaczeń technicznych jest doskonale przygotowane do wykonywania translacji polsko – niemieckich oraz niemiecko – polskich. Przekłady specjalistyczne wykonywane są przez osoby z wieloletnią praktyką w pracy związanej z translacjami. Dla wnikliwszej analizy gotowe tłumaczenia poddajemy korekcie i sprawdzeniu pod kątem zawartych danych. Wszystkie projekty dostarczamy w wybranym przez klienta formacie elektronicznym.
  • Tłumaczenie techniczne z rosyjskiego – biuro tłumaczeń technicznych upatruje swoją pozycję również na polu translacji polsko – rosyjskich i rosyjsko – polskich. Naszą kadrę w przypadku tłumaczeń rosyjskiego tworzą native speakerzy. Oferowany poziom kosztów jest zdecydowanie niższy niż u konkurencji. Nasze przekłady są doskonale dopasowane do Państwa potrzeb. Biuro tłumaczeń technicznych Państwa translacje wycenia w oparciu o faktyczną ilość znaków ze spacjami. Do procesu określenia kosztów wykorzystywane jest oprogramowanie typu OCR.
  • Tłumaczenia techniczne z czeskiego – biuro tłumaczeń technicznych otrzymuje także zapytania z zakresu tłumaczeń technicznych czeskiego. Dla potrzeb tego projektu uruchomiona została specjalna strona Internetowa: http://tlumaczczeskiego.pl. Na wszystkie maile odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy z Protlumaczenia.pl.
Biuro tłumaczeń technicznych
Biuro tłumaczeń technicznych