BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Oferta tłumaczeniowa na ferie 2018

Ferie to nie tylko czas odpoczynku od szkoły, ale również okazja do spotkania się bliskimi. Tą sposobność wykorzystują nie tylko osoby przebywające na co dzień w Polsce. Wielu przedstawicieli Polonii zagranicą wybiera ten okres w celu odwiedzin znajomych i rodziny.

Wspólny wypad w góry może bowiem stanowić okazję do odnowienia relacji i miłego spędzenia czasu. Krótki urlop w kraju wykorzystywany jest jednak nie tylko na przyjemności. Bywa, że podczas pobytu w ojczyźnie spotkacie się Państwo z koniecznością przygotowania niezbędnych przekładów. W takiej sytuacji warto wybrać biuro tłumaczeń online. Wykonanie przekładów na odległość to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Nasza firma stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnych wizyt u tłumaczy. Korzystanie z usług Protlumaczenia.pl sprawi, że Państwa urlop wykorzystacie optymalnie. Z okazji ferii przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji, wśród których na uwagę zasługuję:

Uzyskaj dodatkowy rabat na tłumaczenia online

  • Dodatkowy rabat – wakacje zimowe 2018 trwają u nas od 15.01.2018 r. do 28.02.2018 r. . W tym czasie każdy klient, który w treści maila umieści dopisek „ferie 2018”, otrzyma 5 % dodatkowego rabatu. Bonifikata jest dodatkową gratyfikacją za korzystanie z usług przedsiębiorstwa. Nadal zachowywane będą rabaty wynikające ze stażu klienckiego oraz ilości zlecanych dokumentów.
  • Darmowa wysyłka – jeśli prosto z lotniska kierujecie się Państwo do jednego z górskich kurortów, to nadal będziecie mieli okazję do uzyskania koniecznych translacji. Wystarczy bowiem zeskanować dokumenty i wysłać je na adres mailowy naszego biura. Można tego dokonać z wykorzystaniem komputera, lub za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Dodatkowo o wszelkie szczegóły można zapytać za pośrednictwem udostępnionego Państwu Przygotowane tłumaczenia dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres nieodpłatnie.
  • Szybszy czas odpowiedzi – od początku 2018 r. poprawiliśmy procedury związane z udzielaniem odpowiedzi na Państwa zapytania mailowe. Zwiększenie potencjału kadrowego przynosi efekt w postaci szybszych wycen. Na chwilę obecną czas oczekiwania na naszą kalkulację nie powinien przekroczyć 12 godzin. Zwykle jednak udzielimy Państwu informacji znacznie szybciej. Taki stan rzeczy sprawia, że tłumaczenia online są jeszcze bardziej komfortowe dla naszych klientów.
Uzyskaj rabat na tłumaczenia dopisując w treści maila: "Ferie 2018"
Uzyskaj rabat na tłumaczenia dopisując w treści maila: “Ferie 2018”