BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Podsumowanie roku 2018

Powoli chyli się ku końcowi rok 2018. Szósty rok działalności naszego przedsiębiorstwa pora zatem podsumować. Trzeba przyznać, że działo się naprawdę sporo i nie sposób w kilku zdaniach oddać wszystkiego co wydarzyło się przez minione 365 dni. Z naszej strony jednak takie podsumowanie to swoista tradycja.

Przejdźmy zatem do istoty tego, co już powoli jest za nami. Minione 12 miesięcy zaowocowało rozwojem firmy, który uczynił z niej coraz bardziej rozpoznawalną markę tłumaczeniową. Proces ten nie odbyłby się, gdyby nie zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie. My również z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Do działań, które miały wpływ na nasz rozwój zaliczyć możemy:

Decyzje, które pomogły nam rozwinąć skrzydła

  • Odnowienie wyglądu i zabezpieczenie witryn Internetowych – potencjał biura tłumaczeń online musi być dobrze uwidoczniony w Internecie. Na przestrzeni online dochodzi bowiem do naszych najczęstszych spotkań. Kilka ostatnich lat sprawiło, że wzrasta liczba zleceń, które są realizowane za pośrednictwem sieci. Chcąc podtrzymać ten trend musieliśmy polepszyć działanie stron WWW i zmienić ich design. Na chwilę obecną wszystkie nasze zasoby online są chronione za pośrednictwem certyfikatów SSL i posiadają liczne udogodnienia, które doceniają nasi klienci.
  • Wprowadzenie RODO – rok 2018 przyniósł przedsiębiorcom liczne zmiany w prawodawstwie. Jedną z nich było większe skupienie Ustawodawców na problematyce danych osobowych. Protlumaczenia.pl nie mogły wobec tego faktu przejść obojętnie. Stworzyliśmy politykę i procedury, które służą ochronie Państwa interesów. Dane zawarte w powierzonych nam dokumentach są zawsze bezpieczne i traktowane z największą uwagą.
  • Polepszenie standardów obsługi klienta – biuro tłumaczeń online jest obsługiwane przez naszych koordynatorów. To właśnie oni dokładają wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania względem dostarczania wysokiej jakości przekładów. W 2018 roku powiększył się nasz team, co zaowocowało udzielaniem Państwu szybszych odpowiedzi i przeprowadzaniem jeszcze rzetelniejszych wycen. Chcemy kontynuować ten trend i być dla Państwa partnerem, któremu warto zaufać. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila lub do odwiedzin osobistych w jednym z naszych oddziałów.
Podsumowanie roku 2018
Podsumowanie roku 2018