BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń online 2018

Koniec starego roku to czas podsumowań. Już wkrótce wspólnie przywitamy Anno Domini 2018 r. . W lutym obchodzić będziemy szóstą rocznicę działalności biura tłumaczeń online.  Tym samym po raz kolejny zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.

Protlumaczenia.pl z każdym kolejnym rokiem stają się  coraz bardziej przyjazne Internautom. Uskuteczniamy swoją działalność poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii,  polepszających naszą komunikację z klientami. Biuro tłumaczeń online nie zboczy z obranego kursu, również w nadchodzących latach. Od naszego teamu oczekiwać można:

Biuro tłumaczeń online w 2018 roku

  • Jeszcze szybszych terminów realizacji – biuro tłumaczeń online stawia przed sobą jasne cele. Chcemy w sposób nieustanny powiększać naszą kadrę Wykonawców, oferując Państwu szybkie wykonawstwo translacji zwykłych przysięgłych i specjalistycznych. Na chwilę obecną Protlumaczenia.pl oferują obsługę blisko 40 języków obcych. Liczba ta jednak stale się powiększa.
  • Korzystniejszych warunków przygotowania tłumaczeń – Protlumaczenia.pl premiują klientów korzystających z naszych usług w sposób ciągły. Tym samym możecie Państwo liczyć na korzystne rabaty oraz obniżki cen. W 2018 r. proponujemy Państwu jeszcze lepsze bonifikaty.
  • Sprawniejszych odpowiedzi na otrzymane zapytania – biuro tłumaczeń online 2018 to zupełnie nowa jakość. Zwiększamy liczbę naszych konsultantów, zapewniając szybszą obsługę Państwa zapytań. Na każdego maila odpowiemy w przeciągu 6 godzin. Niezależnie od dnia tygodnia możecie się Państwo cieszyć łatwiejszym dostępem do usług filologów.
  • Skonsolidowanie wizerunku – biuro tłumaczeń online reklamuje blisko 20 witryn WWW. Dotychczas ich wizerunek nie był spójny i każda z nich jawiła się jako osobny twór. Chcemy to zmienić. Wprowadzenie znaku „by Protlumaczenia.pl” sprzyja tego typu zabiegom. Do chwili obecnej zmieniliśmy wygląd stron reklamujących przekłady norweskiego, szwedzkiego oraz holenderskiego. W 2018 r. przyjdzie pora na tłumaczenia rosyjskiego, angielskiego oraz czeskiego. O nowym designie poinformujemy w osobnych postach.
  • Rozwój aplikacji mobilnych – biuro tłumaczeń online 2018 to także dalszy rozwój technologii mobilnych. Stawiamy zatem na zwiększenie funkcjonalności naszej aplikacji Android. Oprócz dodania nowych słowników postaramy się również o upowszechnienie jej wykorzystania. Zapraszamy do kooperacji w nadchodzącym roku.
Biuro tłumaczeń online 2018 r.
Biuro tłumaczeń online 2018 r.