BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia online 2018

Nowy Rok to dla każdego z nas czas zmian i podsumowań dotychczasowych dokonań. Nasze biuro tłumaczeń nie chce odstawać od powyższego trendu. Chcemy, aby oferowane przez tłumaczenia online 2018 jeszcze bardziej dostępne dla naszych klientów.

Wraz z nastaniem nowej daty chcemy zapewnić Państwu całotygodniowe wsparcie w zakresie przekładów pisemnych. Proces ten zamierzamy uskuteczniać poprzez:

Tłumaczenia online 2018 przyniosą nową jakość

  • Zwiększenie potencjału kadrowego – tłumaczenia online 2018 nie obędą się bez zmian kadrowych. Poszerzamy nasz zespół o nowych pracowników, którzy  z większą dbałością odpowiadać będą na otrzymywane zapytania. Jednocześnie wydłużamy godziny otwarcia naszej filii zlokalizowanej w Świeciu. Od 02.01.2018 r. oddział czynny będzie od godziny 8:00 do 16:00. Zachęcamy do skorzystania z oferty translacji zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych.
  • Rozszerzenie możliwości aplikacji mobilnej – Protlumaczenia.pl doceniają szanse, jakie niosą ze sobą nowe technologie. Wszechobecność smartfonów oraz tabletów pozwala na skorzystanie z Internetu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Software dostępny dla Państwa w Google Play już wkrótce zmieni swoje oblicze. Informację zawierające koszt realizacji zlecenia otrzymacie Państwo za pośrednictwem wiadomości typu „PUSH”. Tego typu rozwiązanie pozwoli na szybszy obieg informacji.
  • Konkurencyjne ceny – tłumaczenia online 2018 to jeszcze lepsza oferta cenowa. Protumaczenia.pl poprzez nawiązanie kooperacji z większym gronem filologów będą mogły pozwolić sobie na atrakcyjniejsze rabaty. Szczególnymi bonifikatami zamierzamy nagrodzić klientów powracających i tych, którzy korzystać będą z naszych usług w sposób ciągły. Zapraszamy do wypróbowania warunków współpracy z naszym Internetowym Biurem Tłumaczeń.
  • Upowszechnienie logo „by Protlumaczenia.pl” – tłumaczenia online 2018 to dalsza ekspansja marki „by Protlumaczernia.pl”. W ramach zespolenia wizerunku przedsiębiorstwa, wizualnej korekcie poddane zostaną kolejne witryny językowe. „Na pierwszy ogień” rzucimy stronę promujące tłumaczenia polsko czeskie.
  • Zwiększenie liczby obsługiwanych języków – tłumaczenia online 2018 nadążają za potrzebami swoich klientów. Na chwilę obecną nasz team obsługuje prawie 40 języków obcych. W bieżącym roku liczba ta ma urosnąć do 50. Dzięki powyższemu żaden z naszych potencjalnych Odbiorców nie zostanie odprawiony z przysłowiowym kwitkiem.
W 2018 r. tłumaczenia online będą jeszcze bardziej konkurencyjne
W 2018 r. tłumaczenia online będą jeszcze bardziej konkurencyjne