BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Spełnianie oczekiwań klientów

Oczekiwania klientów względem tłumaczeń online są ściśle sprecyzowane i nie warto ich ignorować. Coraz liczniejsza rzesza podmiotów zajmujących się przekładami, wypracowała standardy wobec których nie należy przechodzić obojętnie.

Mamy świadomość powyższego faktu. W konsekwencji powyższego odpowiadamy na Państwa potrzeby ulepszając procedury z zakresu obsługi  klienta. Protlumaczenia.pl to firma, która każdego dnia realizuje dla Państwa wszystkie typy przekładów. Każde z przygotowywanych przez nas tłumaczeń spełnia wszelkie standardy jakościowe. W konsekwencji powyższego jesteśmy chętnie wybieraną marką językową. Z naszych usług korzystają nie tylko klienci biznesowi, ale również osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem i darmowej wyceny potrzebnych Państwu tłumaczeń. Żadna z Państwa potrzeb nie zostanie przez nas zignorowana. Dla osób zamawiających przekłady za pośrednictwem naszej wirtualnej platformy przygotowaliśmy:

Spełnianie oczekiwań klientów

  • Najlepsze ceny – Protlumaczenia.pl są znane z proponowania Państwu najlepszych stawek tłumaczeniowych. Warunki wykonania przekładu można z nami negocjować i każdorazowo uzyskiwać konkurencyjne rabaty. Premiujemy klientów korzystających z usług biura w sposób ciągły. Mogą oni liczyć na satysfakcjonujące obniżki cen.
  • Rzetelne odpowiedzi na zadawane pytania – biuro tłumaczeń online tworzone jest przez specjalistów z zakresu obsługi klienta. Każdy członek naszego personelu został odpowiednio przeszkolony z powierzonych mu obowiązków. Dbałość o wymiar personalny Protlumaczenia.pl gwarantuje nam zachowanie należytych relacji z naszymi klientami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie pojawiające się w toku przygotowywania translacji.
  • Dostawa pod zadeklarowany adres – każdy kto choć raz przebywał zagranicą, wie że może go tam czekać szereg nieprzewidzianych sytuacji. Jedną z nich może okazać się nagła konieczność uzyskania niezbędnych tłumaczeń. Wychodząc naprzeciwko tego typu sytuacjom, dajemy sposobność do zamówienia translacji z dostawą do wybranego kraju na świecie. Koszt przesyłki wkalkulowany jest w cenę przygotowania przekładów.
  • Bezpłatne skany – do załatwienia niektórych kwestii do których konieczne są przekłady pisemne, wystarczą ich cyfrowe kopie. Jeśli wyrazicie Państwo taką wolę, może wysłać do Państwa skany gotowych tłumaczeń. W państwa imieniu przekażemy dokumenty do wybranej kancelarii, banku lub zagranicznego pracodawcy.
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów