BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Poprawiamy standardy tłumaczeń online

Tłumaczenia online to grupa przekładów, które są realizowane za pośrednictwem Internetu. Z ich dobrodziejstw równie chętnie jak firmy, korzystają również osoby prywatne. Przekłady zamawiane za pośrednictwem sieci posiadają szereg zalet, których na próżno szukać wśród ich analogowych odpowiedników.

Do najważniejszych elementów, zaliczyć możemy oszczędność czasu oraz pieniędzy. Przy tłumaczeniach online równie ważne są także aspekty jakościowe. Klient, które chce nabyć translacje w Internecie bardzo często obawia się o poziom merytoryczny realizowanych tłumaczeń. Stresujące mogą być również opóźnienia w dostawie przekładów oraz błędna interpretacja danych liczbowych. Warto zatem wybierać tylko takie podmioty, które posiadają odpowiednie standardy działania. W natłoku spraw pilnych i pilniejszych bywają sytuacje, kiedy brak tłumaczenia może wywołać u Państwa prawdziwą katastrofę. Nieuzyskanie kredytu lub kontaktu mogą sprawić, że nawet najbardziej wyrozumiały klient wpadnie w prawdziwą wściekłość. Protlumaczenia.pl chcą uchronić Państwa przed frustracjami związanymi z nieokazaniem się przekładami. Poprawiamy nasze standardy realizacji tłumaczeń online poprzez:

Działania poprawiające jakość obsługi klienta  

  • Dokładne określenie potrzeb klienta – niewłaściwa komunikacja jest najczęstszą przyczyną niezadowolenia klientów z przekładów online. Wymiana korespondencji mailowej nie zawsze jest na tyle skuteczna, aby doprecyzować potrzeby klienta. Jak wynika z prowadzonych przez nas badań 46 % reklamacji wynika z podania błędnego adresu wysyłki tłumaczenia lub braku potwierdzenia woli jego realizacji. Protumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby uniknąć tego typu niesnasek. W razie potrzeby nasi konsultanci zadzwonią do Państwa w celu uzgodnienia szczegółów współpracy lub wyślą stosowną wiadomość.
  • Wykorzystanie zdobyczy techniki – biuro tłumaczeń online to firma, która chce się jawić jako solidna i nowoczesna. Już nie tylko e – mail , ale również SMS, MMS oraz aplikacja Android służą nam do jeszcze lepszej obsługi naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni i chętnie do nas wracali.
  • Dostępność przez 7 dni w tygodniu – niewątpliwą zaletą tłumaczeń online jest możliwość skorzystania z nich przez cały tydzień. Niezależnie od niedziel i innych dni wolnych od pracy można je otrzymać bez potrzeby opuszczania domu lub biura. Protlumaczenia.pl chcą być jeszcze bardziej otwarte na Państwa potrzeby. Podczas weekendu uruchomiliśmy specjalne dyżury, które usprawnią proces odpowiadania na Państwa zapytania.
Biuro tłumaczeń online poprawia standardy obsługi klienta
Biuro tłumaczeń online poprawia standardy obsługi klienta