BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Podstawowe grupy klientów

Nasze biuro tłumaczeń obsługuje Państwa od 2012 roku z sukcesem realizując tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne Wśród wielu klientów z jakimi mamy przyjemność współpracować do głównych typów zaliczyć możemy przede wszystkim:

Tłumaczenia – podstawowe grupy klientów

  • Klientów indywidualnych – jest to najliczniejsza z obsługiwany grup. Dostarczając do nas tłumaczenia przysięgłe osobiście lub mailowo stanowicie Państwo naszą podstawową grupę odbiorców. To właśnie dla Państwa stworzyliśmy Internetowe Biuro Obsługi Klienta gotowe obsłużyć w każdym momencie, naszych klientów z każdego zakątka świata. Chętnie (z czego jesteśmy bez wątpienia dumni) odwiedzacie nas Państwo również w naszych biurach o charakterze tradycyjnych zarówno w Bydgoszczy, Świeciu jak i w Grudziądzu. Wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do naszego nowego punktu, który zamierzamy otworzyć w Kwidzynie, wykraczając poza terytorium województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nad bezpieczeństwem Państwa dokumentów każdego dnia czuwają koordynatorzy kontrolujący zarówno aspekt merytoryczny jak i organizacyjny zleceń wprowadzanych do naszego tłumaczeniowego krwiobiegu. W korzystnych cenach obsługujemy języki na które jest coraz większy popyt czyli: duński, norweski, szwedzki oraz holenderski. A dla języków najpopularniejszych (angielski, niemiecki) stosujemy stawki ryczałtowe. Ma to niebagatelne znaczenie przede wszystkim przy wyborze partnera do tłumaczenia dokumentów szablonowych takich jak choćby dokumenty samochodowe.
  • Klienci biznesowi – jeśli prowadzisz biznes wszelkie granice nie mają znaczenia. Przedsiębiorcy to na ogół ludzie przebojowi, poszukujący najlepszych rozwiązań dla jednostek jakie prowadzą. My możemy zagwarantować Państwu najlepszą klasę jeśli chodzi o tłumaczenia. Dzieje się tak zapewne dlatego, że jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach Protlumaczenia.pl to połączenie młodości i doświadczenia a także niepodważalne kompetencje językowe tłumaczy. Dla potrzeb naszych partnerów z sektora b2b jesteśmy gotowi do sprostania tekstom o różnorakim charakterze. Mowa tu przede wszystkim o tłumaczeniach technicznych a także specjalistycznych. W każdym z obsługiwanych języków posiadamy sprawdzony zespół zarówno tłumaczeniowy jak i korektorski. Szczególnie polecamy współpracy przy redagowaniu tekstów marketingowych, tłumaczeniach umów handlowych oraz stron WWW.
  • Klienci instytucjonalni – członkostwo Polski w strukturach Unii Europejskiej otworzyło nasze rynki oraz serca i umysły na przenikanie kultur wewnątrz Wspólnotowych. Narodziło się więc potrzeby wynikające z realizacji przez Samorządy projektów współfinansowanych przez UE. Dotacje unijny zwiększyły również potrzeby tłumaczeniowe. Jako zwycięzcy postępowań przetargowych jesteśmy dumni z budowania wspólnych wartości oraz rodzących się więzi w partnerstwie publiczno-prywatnym. Najczęściej tłumaczymy takie dokumenty jak foldery reklamowe, przewodniki turystyczne oraz dokumentacje projektowe wielu różnorakich dziedzin.
Podstawowe grupy klientów
Podstawowe grupy klientów