BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Sieciowe biuro tłumaczeniowe

Sieciowe biuro tłumaczeniowe Protlumaczenia.pl to nasza oferta przeznaczona dla klientów poszukujących tłumaczeń przysięgłych online.

Jako firma oferujemy Państwo możliwość skorzystania z naszych propozycji za pośrednictwem strony Internetowej. Wysyłając do nas papiery pocztą elektroniczną, gotowe dokumenty możecie otrzymać Państwo zwrotnie lub też za pośrednictwem form tradycyjnych. Działając w wielu obszarach do dominujących przekładów w naszym biurze tłumaczeń online należą:

Sieciowe biuro tłumaczeniowe – biuro tłumaczeń online

  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych online – jedną z ważniejszych czynności jaka czeka nowego właściciela samochodu sprowadzonego z zagranicy jest tłumaczenie dokumentów takich jak dowód rejestracyjny czy umowa kupna – sprzedaży auta. Nasza firma świadczy usługi tłumaczeń przysięgłych online dla popularnych „samochodówek”. Tłumaczeń dokumentów samochodowych dokonujemy z takich języków jak szwedzki, norweski, duński, angielski, czeski i wielu innych.
  • Tłumaczenia dokumentów kredytowych – trudno o lepszą ofertę tłumaczenia dokumentów kredytowych niż nasza. Koronna propozycja Protlumaczenia.pl została przygotowana specjalnie dla Polaków pracujących poza granicami kraju i starających się o zakup domu lub mieszkania w kraju. W związku ze stosunkowo wysokim kosztami wynikającymi ze znacznej objętości tego typu dokumentów większość z nich rozliczana jest przed nas ryczałtowo. Takie podejście do zagadnienia zdecydowanie obniża koszty jednostkowe tłumaczeń. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań zarówno przez osoby fizyczne jak i pośredników finansowych.
  • Tłumaczenia zwykłe – wiele dokumentów nie musi być tłumaczona przysięgle. Tłumaczenia zwykłe oferowane przez naszą firmą są tańsze od uwierzytelnionych, a liczba znaków stanowiących 1 stronę przeliczeniową wynosi 1800 ze spacjami. Do najczęściej tłumaczonych dokumentów należą strony Internetowe, CV, listy motywacyjne oraz odpowiedzi na otrzymane pisma z zagranicznych banków bądź instytucji.
  • Tłumaczenia techniczne – w związku z masowym przepływem technologii do najczęściej tłumaczonych dokumentów w tej grupie należą instrukcje obsługi. Firmy kupujące np. maszyny produkcyjne poza granicami naszego kraju niejednokrotnie muszą zmóc się z wyborem wykonawcy usługi tłumaczeniowej. Przy tej okazji pragniemy podkreślić, że nasze zaplecze kadrowe predysponuje nas do realizacji najtrudniejszych przekładów z zakresu inżynierii . Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju.
Sieciowe biuro tłumaczeń
Sieciowe biuro tłumaczeń