Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Czy trendy tłumaczeniowe ulegają zmianom ?

Zainteresowanie przekładami z niektórych języków wykazuje duże tendencje do zmian. Dzieje się tak z uwagi na sporą dynamikę obecnych czasów. Minione 27 lat było dla naszego kraju czasem ogromnych zmian.

Przeszliśmy długą drogę od kraju postkomunistycznego do członkostwa w Unii Europejskiej. Nie dziwi zatem fakt, że w trakcie 3 minionych dekad niektóre tłumaczenia były bardziej pożądane a inne mniej. Jak obecnie wyglądają Państwa potrzeby translacyjne ? Rok 2017 zmierza niechybnie ku końcowi. Sytuacja ekonomiczna Polski zaczyna jawić się coraz lepiej. Bezrobocie spada, a rodziny korzystają z programu 500+. Postępująca globalizacja skłania Polskie firmy do coraz większej otwartości na zagraniczne rynki zbytu. W takiej rzeczywistości wśród naszej oferty tłumaczeń online prym wiodą:

Czy trendy tłumaczeniowe ulegają zmianom ?

  • Tłumaczenia z angielskiego – grzechem byłoby stwierdzenie, że po Brexicie angielski stał się został zepchnięty na margines. I chyba nigdy nie dojdzie do tego typu sytuacji. Mowa Szekspira jest tak silnie obecna w biznesie, że nie ma drugiego tak popularnego kierunku translacji. Osoby fizyczne również nie stronią od zlecania nam tłumaczeń polsko angielskich i angielsko polskich. Nadal wyjeżdżamy na Wyspy, nie tylko w celach zarobkowych, ale również do naszych rodzin.
  • Tłumaczenia z niemieckiego – do Niemiec jest znacznie bliżej niż do Wielkiej Brytanii i dlatego chętnie realizujemy tam nasze kariery zawodowe. Z opuszczeniem granic Rzeczpospolitej wiąże się konieczność przygotowania wielu rozmaitych translacji. Protlumaczenia.pl przychodzą w sukurs Państwa popytowi za pomocą swoich filologów. Dysponujemy kadrą specjalistów z doświadczeniem i uprawnieniami tłumacza przysięgłego. Z naszej propozycji korzystają również przedsiębiorstwa.
  • Tłumaczenia z języków skandynawskich – Szwecja, Dania, Norwegia i Finlandia kuszą naszych rodaków, komfortowymi warunkami życia. Pensje w tych krajach są nadal wyższe niż średnia krajowa. Wielu naszych klientów korzysta z usług Protlumaczenia.pl przy okazji przekładów dokumentów kredytowych czy też aktów zmiany stanu cywilnego. Każdego traktujemy w sposób indywidualny. Zawsze możecie Państwo liczyć na rabaty i obniżki stawek jednostkowych. Warto wybrać nasz team przy okazji wszelkich tłumaczeń pisemnych. Za faktem tym przemawia wieloletnie doświadczenie.
Angielski, niemiecki i języki skandynawskie to najbardziej pożądane kierunki tłumaczeń
Angielski, niemiecki i języki skandynawskie to najbardziej pożądane kierunki tłumaczeń