BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczeniowe biuro online

Tłumaczeniowe biuro online jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej formy korzystania z usług specjalistów językowych. Bez względu na odległość, godziny otwarcia oraz język docelowy, Protlumaczenia.pl, realizują powierzone przez klientów zadania z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. W tym aspekcie, nasze tłumaczeniowe biuro online jest przede wszystkim dostawcą wysokiej klasy przekładów, które przygotowuje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dobrodziejstwa Internetu pozwalają nam każdego dnia być bliżej potrzeb naszych klientów. Kluczem do sukcesu jest perfekcyjnie dopracowany obieg dokumentów, który skraca czas potrzebny do przygotowania tłumaczeń. Nasze tłumaczeniowe biuro online biorąc pod uwagę dane statystyczne to przede wszystkim:

Tłumaczeniowe biuro online w liczbach

Tłumaczeniowe biuro online - statystyka
Tłumaczeniowe biuro online – statystyka
  • 80 kierunków tłumaczeń – tłumaczeniowe biuro online wykonuje na Państwa zamówienie przekłady w konfiguracji: język polski – język obcy, język obcy – język polski oraz język obcy – język obcy. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Naszym klientom oferujemy najniższe ceny oraz szybką i sprawna realizację.
  • 15 minut na wycenę – tłumaczeniowe biuro online potrzebuje na określenie kosztów wykonania translacji niecały kwadrans. W takim właśnie czasie jesteśmy w stanie podać Państwu wiążącą cenę za wykonanie naszych usług. Wszystkie wyceny są ostateczne i nie podlegają zmianą na niekorzyść odbiorcy. Dla klientów powracających Protlumaczenia.pl oferują specjalne warunki współpracy, których głównym atutem są najniższe ceny.
  • 93 % klientów powracających – tłumaczeniowe biuro online jest koordynowane przez dział obsługi klienta. Jego zadaniem jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. W połączeniu z wysoką jakością pracy naszych tłumaczy jesteśmy przedsiębiorstwem, które może się poszczycić ponad 90 % odsetkiem osób powtórne korzystających z naszych usług.
  • 1800 znaków ze spacjami dla jednej strony tłumaczenia innego niż przysięgłe – tłumaczeniowe biuro online rozlicza się z Państwem w oparciu o liczbę znaków stanowiących stronę rozliczeniową. Dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa tłumaczenia wykonywane są w oparciu o zasady racjonalizacji kosztów. Do wyceny używamy oprogramowania, potrafiącego zamienić nieedytowalne skany w dokumenty pakietu MS OFFICE. Tutaj w sukurs przychodzi nam opcja „statystyki wyrazów” za pomocą której szacujemy środki niezbędne do wykonania profesjonalnego tłumaczenia.

Zapraszamy do zadawania nam nurtujących Państwa pytań drogą mailową oraz telefoniczną.