Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Protlumaczenia.pl z tytułem „Firmy Godnej Zaufania”

Miło jest nam Państwa poinformować, że nasze biuro tłumaczeń online uzyskało tytuł : „Firmy Godnej Zaufania”. Certyfikat został przyznany naszemu przedsiębiorstwu na podstawie badania tzw. fraz wrażliwych, które to zostało przeprowadzone w dniu 06.11.2018 r. .

Świadectwo przyznało nam Centrum Badania Opinii Klientów Sp. z o.o. Sp. K. . Jest ono wyrazem Państwa zdania na temat funkcjonowania naszego zespołu. Serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim jest obdarzania nasza marka. Chcemy jeszcze bardziej odpowiadać na Państwa potrzeby poprzez:

Dlaczego zasługujemy na tytuł „Firmy Godnej Zaufania” ?

  • Wprowadzanie nowych produktów – oferta biura tłumaczeń online liczy ponad 40 języków obcych. Świat jednak stale się rozwija i Państwa potrzeby językowe z każdym rokiem stają się coraz większej. Handel zagraniczny, a także import oraz eksport technologii sprawiają, że wiele firm poszukuje translacji z mniej popularnych mów. Chcemy, aby w roku 2019 wzrosła liczba obsługiwanych kierunków tłumaczeń. 60 języków obcych to nasze optimum, w które celujemy w najbliższym okresie.
  • Rozwój nowoczesnych rozwiązań informatycznych – informatyka podobnie jak kiedyś matematyka wyrasta na „królową wszystkich nauk”. Z rozwiązań informatycznych, a przede wszystkim komunikacyjnych korzystamy w zasadzie bez przerwy. Większość z nas posiada smartfony i tablety, których nie odstępuje nawet na krok. Naukowcy przeprowadzili badania, których rezultaty mogą zaskakiwać. Online przebywamy ponad 17 godzin dziennie. pl chcą, inicjować powstawanie aplikacji i rozwiązań, które mogą ułatwić przeprowadzenie procesu tłumaczeniowego. W kolejnych latach należy się zatem spodziewać wprowadzenia do Państwa użytku kolejnych aplikacji Android i IOS.
  • Szybszy czas odpowiedzi na zapytania ofertowe – czy to się komu podoba, czy też nie żyjemy coraz szybciej. Potwierdzeniem tych słów, jest chociażby nasza dieta. Coraz więcej jadamy w restauracjach, a na naszych stołach miejsce na tronie zajęły półprodukty. Zawsze jednak, warto więcej czasu poświęcać na bliskich, a mniej na pracę. Aby zastosować tą zasadę, potrzebni są wiarygodni partnerzy gospodarczy. Taką firmę chcą tworzyć Protlumaczenia.pl. Deklarujemy, że w najbliższym czasie będziemy jeszcze sprawniej obsługiwać naszych kontrahentów i skuteczniej reagować na ich potrzeby.
Protlumaczenia.pl - Firma Godna Zaufania
Protlumaczenia.pl – Firma Godna Zaufania