BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Protlumaczenia – sprawdzona jakość przekładów online

Protlumaczenia.pl to marka tłumaczeniowa, która jest obecna na rynku od 2012 roku. Na owoc naszej  działalności chcielibyśmy tym razem spojrzeć w nieco szerszej perspektywie. Przedsiębiorstwo tłumaczeniowe z Grudziądza powstało z inspiracji językami oraz potrzeby ułatwiania Państwu dostępu do wybranych specjalistów języków.

Jak pokazuje nasza historia klientów znajdujemy wśród firm oraz osób prywatnych. Głównymi obszarami prowadzonych aktywności są biura stacjonarnej oraz Internet.  Wyróżniamy się spośród innych przedsiębiorstw szeregiem nowoczesnych rozwiązań. Na uwagę zasługują przede wszystkim:

Protlumaczenia – sprawdzona jakość przekładów online

  • Różnorodne sposoby komunikacji – Protlumaczenia.pl w swoich kontaktach z Państwem nie ograniczają się jedynie do spotkań osobistych. Zapraszamy do dzwonienia na nasz numer telefonu, wysyłania maili z zapytaniami ofertowymi oraz korzystania z aplikacji Android. Służymy Państwu również czatem, dostępnym przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy komfortową kooperację popartą wieloletnim doświadczeniem.
  • Wyceny dokonywane z użyciem oprogramowania do rozpoznawania tekstu – o końcowej cenie przekładów decyduje ilość znaków ze spacjami. Aby dokładnie zbadać ten parametr używamy oprogramowania typu OCR. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rzetelnie określamy koszty przygotowania poszczególnych zleceń. Tłumaczenia online sygnowane logiem Protlumaczenia.pl to jakość, której warto zaufać.
  • 3 oddziały stacjonarne – materialnym wyrazem aktywności Protlumaczenia.pl są nasze oddziały. Możliwość złożenia dokumentów do translacji w przysłowiowe 15 minut posiada nieomal 500 000 osób. Posiadamy swoje siedziby w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Jesteśmy zatem jednym z największych biur tłumaczeń w województwie Kujawsko – Pomorskim. Bierzmy udział w rozlicznych projektach biznesowych, zapewniając Państwu zaplecze translacyjne.
  • Wiele specjalizacji – Protlumaczenia.pl obsługują nieomal 40 języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Na miano kluczowych elementów naszej propozycji zasługują przekłady z czeskiego, niderlandzkiego, szwedzkiego i norweskiego. W obszarze tym dysponujemy fachową kadrą Wykonawców o niepodważalnej renomie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę teoretyczną oraz szereg umiejętności praktycznych. Wielu z nich pracowało zagranicą lub odbywało tam staż.
  • Polityka bezpieczeństwa informacji – wysyłając papiery do Protlumaczenia.pl oddajecie je Państwo w dobre ręce. Niezależnie od podjętych decyzji zakupowych ich treść nie zostanie nigdy ujawniona osobom postronnym. Stanowią o tym wdrożone i przestrzegany procedury związane z ochroną Państwa prywatności.
W jaki sposób pracuje nasze biuro tłumaczeń online ?
W jaki sposób pracuje nasze biuro tłumaczeń online ?