BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Protlumaczenia Cities

Dni, a nawet godziny dzielą nas od premiery nowego projektu tłumaczeniowego, który będzie kierowany do firm oraz osób prywatnych w całym kraju. Protlumaczenia.pl „Cities” to robocza nazwa kolejnej witryny Internetowej, która będzie promować naszą markę.

Tym razem naszą uwagę skupimy na mieszkańcach i firmach z 50 największych miast w Polsce. Zachęcamy do śledzenia adresu: protlumaczenia.eu i dzielenia się swoimi wrażeniami dotyczącymi naszej najświeższej inicjatywy. Projekt „Cities” ma za zadanie ułatwić Państwu zamawianie przekładów online poprzez:

Nowy projekt tłumaczeniowy w lutym 2019

  • Wykorzystanie Internetu jako nośnika do przekazywania informacji – nasza nowa strona WWW wyposażona została w formularz, który umożliwia przesyłanie nam cyfrowych kopii dokumentów. Skrypt daje sposobność do wyboru dowolnego pliku z dysku Państwa komputera oraz dostarczenie go do jednego z naszych specjalistów. Dzięki powyższemu poznanie kosztów tłumaczenia będzie jeszcze szybsze.
  • Jeszcze większą responsywność – strona protlumaczenia.eu jest o wiele bardziej dopasowana do takich urządzeń jak tablet czy smartfon. Wybierając niniejszy adres w swojej przeglądarce uzyskacie Państwo akces do mobilnej wersji serwisu. Za pośrednictwem Państwa urządzeń telekomunikacyjnych możliwe będzie serwowanie po poszczególnych podstronach i korzystanie z odpowiednich odnośników.
  • Ciekawsze treści – wiele osób zarzucało nam, że blog zgromadzony na niniejsze stronie WWW jest nieco nudnawy. Chcemy to zmienić i w związku z powyższym jego następca poruszać będzie takie tematy jak: języki obce, podróże i życie zagranicą. Naszą intencją jest zatem nie tylko dostarczanie Państwu przekładów, ale również ciekawych treści.
  • Większa otwartość na nowe projekty – kolejna strona Internetowa to nie tylko chwyt marketingowy. Nasz zespół stale się powiększa i dlatego przy obsłudze Państwa translacji pracować będzie więcej osób. Wszystkie powyższe składniki będą miały wpływ na jakość obsługi klienta oraz uzyskany efekt naszych prac. Zachęcamy do kooperacji osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całego kraju. Gwarantujemy Państwu oprócz korzystnych cen, również jakość, której zazdrości nam konkurencja.
Protlumaczenia Cities - nowy projekt tłumaczeniowy
Protlumaczenia Cities – nowy projekt tłumaczeniowy

Protlumaczenia.pl s.c. zapraszają Państwa do sprawdzenia naszej nowej witryny Internetowej. Zapraszamy w lutym 2019 !!!