BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń technicznych Protlumaczenia.pl

Tłumaczenia techniczne online to nasz nowy projekt, mający na celu świadczenie usług z zakresu przekładów specjalistycznych. Do kooperacji w zakresie tego rodzaju translacji zapraszamy firmy i osoby prywatne. Nasza firma powstała w 2012 roku i od początku istnienia wykonuje zlecenia z prawie 40 języków obcych. Dysponujemy fachową kadrą językowców. Każdy z nich posiada nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie. Uczestniczymy w Państwa projektach biznesowych, obsługując tłumaczenia z niemal 50 dziedzin wiedzy. Nasze biuro tłumaczeń online to partner, któremu warto powierzyć dokumenty. Potwierdzeniem powyższego są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów. O naszym profesjonalizmie świadczą:

Biuro tłumaczeń technicznych – tłumaczenia techniczne online

  • Szybkie terminy realizacji – tłumaczenia techniczne online, podobnie jak nasze pozostałe usługi wykonywane są zgodnie z intencją Zamawiającego. Dokładamy wszelkich starań, aby unikać opóźnień. Państwa teksty są przygotowane do odbioru przed końcowym deadlinem. Opóźnienia, choć niezwykle rzadkie mają swoje odzwierciedlenie w przyznawanych gratyfikacjach. pl szanują Państwa czas.
  • Wsparcie native spakerów – biuro tłumaczeń technicznych korzysta z usług osób , dla których dany język jest mową ojczystą. Support ze strony native speakerów znajduje zastosowanie przy tekstach wymagających szczególnych umiejętności. Tak przygotowane tłumaczenia są możliwe do wykorzystania przy drukach folderów reklamowych i katalogów.
  • Konkurencyjne ceny – ideą działania Protlumaczenia.pl jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Efekt ten daje się uzyskać poprzez minimalizację kosztów pośrednich. Biuro tłumaczeń technicznych to firma rodzinna, które nie posiada prezesów, ani rozbudowanej księgowości. W przypadku tekstów o większej objętości udzielamy Państwu dodatkowych rabatów i bonifikat.
  • Realizacja zleceń przez Internet – tłumaczenia techniczne online jak sama nazwa wskazuje mają swój wydźwięk niematerialny. Obsługujemy Państwa tłumaczenia za pośrednictwem maila oraz dedykowanej aplikacji Android. Przygotowane translacje wysyłamy zwrotnie na podany w zamówieniu adres poczty elektronicznej. Teksty wymagające podpisu Wykonawcy są dostarczane do Państwa poprzez wyspecjalizowane firmy kurierskie. Przekłady techniczne online spełniają zatem reguły serwisu „door to door”.
Biuro tłumaczeń technicznych
Biuro tłumaczeń technicznych

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura tłumaczeń online. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku.