BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Szóste urodziny Protlumaczenia

Lada moment 6 urodziny Protlumaczenia.pl !!! . Nasze biuro tłumaczeń zostało założone w 2012 roku i w lutym świętować będzie swoją kolejną rocznicę. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Państwu za korzystanie z naszych usług.

Nasza firma obsługuje blisko 120 kierunków translacji. Oferta złożona z 40 języków obcych, sprawia, że przekładamy większość mów, którymi posługują się mieszkańcy naszej planety. Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa w zakresie translacji zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Możecie nas Państwo odwiedzić osobiście lub wysłać zapytanie drogą mailową. Nasze biura zlokalizowane są na terenie Świecia, Grudziądza i Bydgoszczy. Każdy kolejny rok działalności, sprawia że coraz bardziej otwieramy się na Państwa potrzeby. Wśród kluczowych wydarzeń z życia firmy na największą uwagę zasługują:

Historia Protlumaczenia.pl

  • 2012 r. – w tym właśnie roku zdecydowaliśmy się na założenie firmy tłumaczeniowej. Początkowo nasze biuro działało jako partner franczyzowy jednej z sieci tłumaczeniowych. Byliśmy jednymi z lepszych agentów w kraju. Przez ten czas doskonaliliśmy warsztat i wypracowywaliśmy standardy z zakresu obsługi klienta.  Niestety z czasem nasze drogi się rozeszły i postanowiliśmy dostarczać Państwu tłumaczenia pod własnym szyldem.
  • 2013 r. – jesień 2013 zaobfitowała w przenosiny z mieszkania prywatnego do biurowca zlokalizowanego w centrum Grudziądza. Coraz większa liczba klientów sprawiła, że trudno było nam pogodzić obowiązki domowe z pracą. Do dziś nasz adres jest ten sam. Zapraszamy zatem na Kosynierów Gdyńskich 27.
  • 2014 r. – prawie 4 lata temu otworzone zostały oddziały na terenie Bydgoszczy i Świecia. Głównymi pobudkami ich powstania była chęć objęcia swoim serwisem jak największej liczby mieszkańców. Filie Protlumaczenia.pl funkcjonują do dziś i z każdym rokiem działają coraz prężniej.
  • 2015, 2016 r. – w tych właśnie latach postawiliśmy na rozwój tłumaczeń online. Przekłady internetowe stanowią obecnie podstawowe filary naszej działalności. Zakup wielu domen Internetowych zaowocował powstaniem kolejnym witryn ułatwiających korzystanie z usług Proltumaczenia.pl. W 2016 roku zaczęliśmy również oficjalnie funkcjonować jako Spółka.
  • 2017 r. – był niewątpliwie przełomowym rokiem w naszej karierze. Dla Państwa potrzeb uruchomiony został czat online oraz specjalna aplikacja Android. Minione 365 dni to także praca nad konsolidacją wizerunku, w efekcie której powstała marka „by Protlumaczenia.pl”.
  • 2018 r. – w styczniu 2018 roku nakręciliśmy filmik promocyjny, który można zobaczyć poniżej. Biuro tłumaczeń online będzie nadal się rozwijać, zapewniając Państwu wysokiej jakości tłumaczenia w rozsądnych cenach !!! Zachęcamy do kooperacji.