Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Cennik biura tłumaczeń sieci Protlumaczenia.pl uzależniony jest od kierunku tłumaczenia a wartość zlecenia to zmienna ilości stron przeliczeniowych i kosztu jednostkowego. Nasze biuro tłumaczeń online oferuje Państwu tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe.

W zależności od wyboru rodzaju przekładu przy wycenie zleceń kierujemy się następującymi zasadami:

Cennik biura tłumaczeń – oferta:

  • Cennik biura tłumaczeń – tłumaczenia zwykłe. Na 1 stronę tłumaczenia zwykłego przyjmujemy 1800 znaków ze spacjami. Nasze biuro tłumaczeń online nie zaokrągla łącznej ilości znaków do pełnych stron rozliczeniowych. Mając dla przykładu tekst o objętości 2700 znaków ze spacjami za tłumaczenia zapłacimy iloczyn 1,5 x stawka dla jednej strony przeliczeniowej za wybrany kierunek tłumaczenia. Takie rozwiązanie daje Państwu komfort dokładnego rozeznania się w kosztach tłumaczenia jeszcze przed podjęciem zlecenia przez Protlumaczenia.pl
  • Cennik biura tłumaczeń – tłumaczenia przysięgłe. Na 1 stronę tłumaczenia przysięgłego przyjmuje się 1125 znaków ze spacjami. Ograniczenia ustawowe nakładają na naszą firmę obowiązek rozliczenia się z Państwem w oparciu o każda rozpoczętą stronę tłumaczenia uwierzytelnionego. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę oraz wysoką jakość przekładów. Biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl to zespół specjalistów językowych z doświadczeniem w każdej dziedzinie tłumaczeń.
  • Cennik biura tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne. Dla przekładów specjalistycznych o znacznym stopniu skomplikowania wymagana jest dość często konsultacja ze specjalistą w danej dziedzinie. Mowa tu zwłaszcza o tłumaczeniach medycznych. Nasze biuro tłumaczeń dysponuje osobami o odpowiednich kwalifikacjach do wykonywania tego rodzaju tłumaczeń, a za ich usługi nie jest pobierana dodatkowa opłata.
Cennik biura tłumaczeń
Cennik biura tłumaczeń

Aby poznać nasz szczegółowy cennik biura tłumaczeń zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Nasza firma oferuje Państwu przekłady dopasowane do potrzeb konsumenta w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dla większych odbiorców oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki lojalnościowe. Proponowana jakość merytoryczna to jeden z naszych największych atutów. W ramach usługi otrzymujecie Państwo nieodpłatne wsparcie Biura Obsługi klienta oraz takie wartości dodane jak korekta native speakera czy obróbka graficzna zlecenia. Protlumaczenia.pl to firma wychodząca naprzeciwko Państwa potrzebom w zakresie tłumaczeń pisemnych.