BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Cennik biura tłumaczeń online

Cennik biura tłumaczeń online jest jednym z elementów na który zwracacie Państwo uwagę podczas zakupu usług związanych z przekładami. Nasza firma określa koszty tłumaczeń na podstawie kilku elementów do których można zaliczyć:

Cennik biura tłumaczeń online – koszty tłumaczenia

  1. Łączna liczba znaków ze spacjami w dokumencie przesłanym do wyceny – cennik biura tłumaczeń online określa stawkę za 1 stronę rozliczeniową przekładu uwierzytelnionego. Jak podaje rozporządzenie Ministerstwa Sprawiedliwości taką stronę stanowi 1125 znaków ze spacjami. W przypadku tłumaczeń przysięgłe nasze rozliczenia prowadzone są co do pełnej strony. Tzn. jeśli dokumentów ma dla przykładu 2000 znaków poniesiecie Państwo koszty jak za 2 strony rozliczeniowe.
  2. Kierunek tłumaczenia – cennik biura tłumaczeń online jest ściśle powiązane z kierunkiem przekładu. W zależności od wybranego języka są stosowane różne stawki. Do tańszych przekładów należą tłumaczenia z takich języków jak: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski i rosyjski. Nieco droższe bywają przekłady z norweskiego, szwedzkiego czy też duńskiego. Sytuacja taka wynik bezpośrednio z realiów rynkowych. Więcej specjalistów językowych w obrębie danej grupy tłumaczeń oznacza mniejsze koszty tłumaczeń.
  3. Rodzaj przekładu – cennik biura tłumaczeń online rozgranicza niekiedy teksty w zależności od ich rodzaju. Mówiąc o typie tłumaczenia mamy na myśli przekłady standardowe, techniczne, specjalistyczne lub medyczne. Teksty typowe (akty urodzenia, świadectwa, dyplomy, dokumenty do kredytu, zaświadczenia etc.) mogą być tańsze ponieważ na ich przygotowanie nie jest potrzebny duży nakład czasu. Użyte słownictwo, popularność branży z której pochodzi tekst oraz przeznaczenie tłumaczenia dokładnie określa jego cenę. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań aby dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości tłumaczenia w konkurencyjnych stawkach.
  4. Czas wykonania – cennik biura tłumaczeń online Protlumaczenia.pl stara się nie uzależniać czasu realizacji zlecenia od jego kosztów. Nawet w sytuacjach kiedy nasi klienci potrzebują przygotować dużą ilość tekstów w bardzo krótkim czasie. Dokładamy wszelkich starań aby ponoszone przez Państwa wydatki były jak najniższe.
Cennik biura tłumaczeń online - koszty tłumaczenia
Cennik biura tłumaczeń online – koszty tłumaczenia

Aby poznać nasz cennik biura tłumaczeń online zapraszamy do kontaktu z nami pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.