BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Cennik tłumaczeń przysięgłych

Wybierając ofertę biura tłumaczeń bardzo często kierujemy się ceną. Protlumaczenia.pl w tym krótkim artykule dadzą Państwo odpowiedź na kilka nurtujących pytań dotyczących cen naszych usług.

Cennik tłumaczeń

Jeżeli macie Państwo do przetłumaczenia dokumenty z języków należących do pierwszej grupy językowej np.: tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego to wówczas przy większej ilości stron nasze ceny rozpoczynają się od 20 PLN brutto za 1 stronę przeliczeniową stanowiącą 1125 znaków. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju tekstu, jego formy oraz przeznaczenia. Teksty, których przeznaczeniem są publikacje kosztują więcej z uwagi na fakt, że wymagają oprócz pracy tłumacza jeszcze udziału korektora oraz native speakera. Nasze biuro tłumaczeń dokłada wszelkich starań aby jakość oferowanych tłumaczeń była na wysokim poziomie, tak aby dawać Państwo zadowolenie i poczucie, że Państwa dokumenty trafiły do właściwego podmiotu.

Przy tłumaczeniach należących do drugiej grupy językowej cena jednej strony przeliczeniowej to minimalny pułap rzędu 30 PLN. Do tej grupy językowej należą choćby tłumaczenia przysięgłe z języka czeskiego. Tłumaczenia te choć rzadsze, cieszą się sporą popularnością wśród naszych klientów. Głównie dlatego, że ich jakość jest wysoka a ceny relatywnie niższe niż u konkurencji. Z tłumaczeniami tego typu mamy do czynienie przy okazji zakupu przez Państwa nowego samochodu lub przy okazji obsługi klienta biznesowego. Warto dodać, że również dla drugiej grupy językowej oferujemy wszystkie możliwe specjalizacje tłumaczeniowe. Tak więc bez trudu zamówisz u nas tłumaczenie techniczne, specjalistyczne oraz medyczne. Dysponujemy szeroką kadrą fachowców, która chętniej podejmie się ambitniejszych wyzwań.

Dla trzeciej grupy językowej ceny tłumaczeń rozpoczynają się od 40 PLN. W segmencie tym najczęściej dokonujemy przekładów pisemnych z języka norweskiego, szwedzkiego czy też duńskiego. W związku z dużą falą emigracji w kierunkach Skandynawskich, grupa ta zyskuje coraz większe zainteresowanie z Państwa strony. Ogólne tendencje cenowe również powoli ulegają obniżeniom. Warto więc na bieżąco monitorować ich bieżący pułap i negocjować z nami ostateczne koszty.

Ceny jakie podaliśmy a artykule są oczywiście orientacyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dlatego zapraszamy do nawiązania z  nami kontaktu telefonicznego lub też online.

Cennik tłumaczeń przysięgłych
Cennik tłumaczeń przysięgłych