Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Przed nami kolejny – już 7 rok funkcjonowania naszej firmy. W miarę upływu czasu nasze inicjatywa zmieniła swój charakter z lokalnej na bardziej ogólnopolską. Na chwilę obecną z marką Protlumaczenia.pl współpracuje ponad 100 tłumaczy różnych specjalności. Zbliża się Sylwester, a wraz z nim 01.01.2019 rok.

Zmiana daty w kalendarzy ma jednak nie tylko wymiar symboliczny. Jak większość z nas, my również mamy swoje plany oraz cele. Chcemy z jeszcze większą skutecznością odpowiadać na Państwa potrzeby i zwiększać obecność przedsiębiorstwa na rynku tłumaczeń pisemnym. Nic jednak nie stanie się samo. Liczymy oczywiście na przychylność losu, ale nasz target chcemy osiągnąć głównie poprzez:

Biuro tłumaczeń online 2019

  • Zwiększanie liczby oddziałów – przekłady online to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Wiele osób jest jednak nie do końca przekonana z ich walorów. Dla tych z Państwa, którzy wolą spotkać się z nami osobiście otworzymy kolejne oddziały, tak aby zaznaczyć swoją obecność we wszystkich większych miastach całej Polski. O nowych filiach będziemy Państwa na bieżąco informować. Kolejnych adresów placówek można szukać na naszych stronach WWW i w mediach społecznościowych.
  • Silniejsze promowanie znaku „by Protlumaczenia.pl” –pl to nie tylko serwis tłumaczeniowy. Naszym klientom z sektora b2b zapewniamy kompleksowe usługi doradcze, a także informatyczne i marketingowe. Jesteśmy do Państwa usług w zakresie prac wdrożeniowych i przy wprowadzaniu innowacji. W naszym portfolio znajdziecie Państwo całościowe lokalizacje stron WWW, ofert marketingowych i handlowych. Pełny wachlarz usług chcemy sygnować logiem „by Protlumaczenia.pl”. Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się rozpropagować wszystkie aspekty naszej aktywności.
  • Wprowadzenie nowinek informatycznych – wielokrotnie, a według niektórych nawet i za często powtarzamy hasło, że żyjemy w czasach zdominowanych przez informatykę. Jako firma nie chcemy pozostawać w tle tej swoistej rewolucji. W 2019 roku chcemy poprawić działanie naszych witryn Internetowych i umożliwić Państwu swobodę korzystanie z poszczególnych zasobów. Planujemy zaimplementować moduły odpowiedzialne za automatyczne wyceny i otworzyć jeden z pierwszych w Polsce sklepów z tłumaczeniami online. Liczymy na Państwa pomoc oraz wszelkie sugestie. 

    Do zobaczenia w 2019 roku !!!
    Do zobaczenia w 2019 roku !!!

 

Tymczasem pora otworzyć szampana i życzyć Państwu wszystkiego najlepszego w 2019 roku !!! Zapraszamy do kooperacji.