BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Co wspólnego ma biuro tłumaczeń online ze skokami narciarskimi ?

Przed nami kolejny sezon pucharu świata w skokach narciarskich. Zespół Protlumaczenia.pl będzie jego przebieg śledzić z zapartym tchem. Podobnie jak w minionych latach trzymamy kciuki za naszą kadrę i mamy nadzieję, że da nam ona wiele powodów do radości. Już sam początek zmagań przysporzył nam wiele sukcesów.

Miejsca na podium są doskonałym prognostykiem przed kolejnymi imprezami. Trzymamy kciuki za naszych sportowców, chcąc brać z nich przykład. Nasz „dywizjon lotniczy” to przecież doskonała alegoria dla firm, które prowadzą działalność gospodarczą. Podobnie jak Wy Panowie chcemy przecież:

Czemu chcemy być jak skoczkowie narciarscy ?

  • Pokonywać rekordy skoczni – i choć hasło „jeszcze szybciej, jeszcze wyżej i jeszcze dalej” jest dość utartym frazesem to ma ono przełożenie na nasz biznes. Pragniemy jak kiedyś Adam Małysz, a dziś Kamil Stoch bić kolejne rekordy na poszczególnych obiektach. Naszym największym trofeum będzie Państwa zadowolenie, a medalem decyzja o ponownym skorzystaniu z oferowanych usług.
  • Zachowywać stabilną formę przez cały sezon – jednorazowe przebłyski formy to domena zawodników młodych i niedoświadczonych. Tymczasem nasz sezon pucharowy trwa już prawie 6 lat i z roku na rok pracujemy nad poprawianiem kolejnych osiągów. Dziś nasze biuro tłumaczeń online to obsługa prawie 120 kierunków translacji i możliwość skorzystania z potencjału silnego zespołu tłumaczeniowego.
  • Lądować z telemarkiem – każdy dobrze oddany skok powinien kończyć się telemarkiem. Na noty 18, 19 i 20 można liczyć jedynie wtedy, kiedy daleka próba kończy się swoistym wypadem do przodu. Podobnie jest w przypadku tłumaczeń online. Nasze biuro zadba nie tylko o warstwę słowną Państwa przekładów, ale również dołoży wszelkich starań, aby wygląd dokumentów był zbieżny z oryginałami. Swoistą „kropkę nad i” stawiamy przy udziale grafików komputerów, którzy znakomicie sprawdzają się przy okazji translacji dokumentów o skomplikowanej warstwie wizualnej.
  • Nie ryzykować upadków – na przebieg każdego skoku ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest wiatr. Ten zaś nie zawsze wieje pod narty. Czasami i u nas daje się to odczuć w postaci niekorzystnego zbiegu okoliczności. Nie uciekamy jednak przed odpowiedzialnością i zawsze staramy się podsunąć takie rozwiązanie, które zaspokoi Państwa oczekiwania. Niekiedy przecież lądowanie na obie nogi może uchronić przed przykrą kontuzją.
Od sportowców można się wiele nauczyć
Od sportowców można się wiele nauczyć