BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń norweskiego

Biuro tłumaczeń norweskiego to nasza propozycja przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych z całego kraju. W ślad za rozwojem sieci Protlumaczenia.pl proponujemy Państwu dostęp do nowoczesnych rozwiązań translacyjnych.

Nasz nowy projekt kierowany jest do osób poszukujących tłumaczeń polsko norweskich i norwesko polskich. Zapraszamy do kooperacji w następujących obszarach przekładów pisemnych:

Biuro tłumaczeń norweskiego – nowy projekt tłumaczeniowy

  • Tłumaczenia przysięgłe norweskiego – biuro tłumaczeń norweskiego realizuje dla swoich klientów tłumaczenia wymagające uwierzytelnienia. Podobnie jak w przypadku innych języków tłumaczenia rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków dla jednej strony rozliczeniowej. W przypadku przekładów o większej objętości stosujemy rabaty oraz korzystne obniżki cen. Nasze biuro tłumaczeń norweskiego czynne jest dla Państwa przez cały rok, niezależnie od dni ustawowo wolnych od pracy. Do najczęściej wykonywanych translacji zaliczają się: zaświadczenia, świadectwa ukończenia szkół, dyplomy, wyciągi bankowe, umowy o pracę i o współpracy zagranicznej.
  • Tłumaczenia zwykłe norweskiego – biuro tłumaczeń norweskiego jest również otwarte na zlecenia pełniące funkcję informacyjną. Do translacji nie wymagających poświadczenia zaliczają się: przekłady stron WWW, pism urzędowych oraz ofert handlowych. Usługi tłumaczeń zwykłych norweskiego dedykujemy przedsiębiorcom, hobbystom oraz klientom indywidualnym. Tłumaczenia rozliczane są w oparciu o limit 1800 znaków ze spacjami, według zasady co do znaku. W skład zespołu Protlumaczenia.pl wchodzą specjaliści językowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi filolodzy bez trudu zmierzą się z otrzymanymi od Państwa tekstami.
  • Tłumaczenia specjalistyczne norweskiego – biuro tłumaczeń norweskiego jest również doskonałą okazją do wykonania przekładów o skomplikowanej warstwie słownej. Mowa tutaj przede wszystkim o tłumaczeniach medycznych oraz technicznych. W zależności od Państwa zamierzeń Państwa przekłady mogą być sporządzone jako przysięgłe lub zwykłe. Do najczęściej wykonywanych translacji zaliczają się: instrukcje obsługi, opisy procesów technologicznych i dokumentacja lekarska. Wszystkie tłumaczenia realizowane są w czasie uzależnionym od potrzeb Zleceniodawcy. Przy wyborze kilku lokalizacji językowych ceny ulegają znacznemu zmniejszeniu.  Biuro tłumaczeń norweskiego zaprasza do przesyłania zapytań o niezobowiązujące wyceny. Nasi tłumacze przysięgli norweskiego na każdego maila odpowiedzą przed upływem 1 doby.
Biuro tłumaczeń norweskiego - Tłumacz Grudziądz, Świecie
Biuro tłumaczeń norweskiego – Tłumacz Grudziądz, Świecie

Zapisz