BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń 24h

Biuro tłumaczeń 24h to umowna nazwa serwisu językowego online. Odzwierciedla ona ciągłość działania naszego przedsiębiorstwa. Jak powszechnie wiadomo jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku w godzinach od 8:00 do 21:00. Na każdą wiadomość otrzymaną w drodze korespondencji elektronicznej odpowiemy przed upływem 1 doby. Protlumaczenia.pl są znane ze swoich kompetencji w zakresie obsługi klienta. Obsługujemy prawie 40 języków obcych, tłumaczonych na 120 sposobów. Przekładom poddawane są teksty o charakterze przysięgłym, zwykłym i specjalistycznym. Biuro tłumaczeń 24h zasługuje na wyróżnienie poprzez:

Biuro tłumaczeń 24h – przekłady door to door

  • Szybie terminy realizacji – biuro tłumaczeń online większość zleceń wykonuje w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Naszym klientom proponujemy wykonanie przekładów w kombinacjach: język polski – język obcy, język obcy – język polski, język obcy – drugi język obcy. Za usługi o charakterze ekspresowym nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne.
  • Cyfrowe kopie tłumaczonych tekstów – biuro tłumaczeń 24h, po wykonaniu przekładów ,wyśle do Państwa ich skany. Przygotowaniem PDF zajmuje się zespół do spraw obsługi klienta. Wyżej wymieniona czynność jest wliczona w cenę realizacji zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Protlumaczenia.pl to firma, która obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z całego kraju.
  • Darmową wysyłkę – tłumaczenia wymagające okrągłej pieczęci Wykonawcy wysyłane są do Państwa za pośrednictwem Poczty i wyspecjalizowanych firm kurierskich. Nie pobieramy gratyfikacji za przygotowanie paczki zawierającej papierowe wersje dokumentów. Nasz serwis spełnia reguły „door to door”. Translacje można zamówić bez wychodzenia z domu lub biura.
  • Sprawdzonych tłumaczy – Państwa dokumenty powierzane są specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, specjalistycznymi oraz native speakerami. Udział w rozlicznych projektach biznesowych, uczynił z nas partnera, któremu warto zaufać. Wyrazem zawodowstwa naszego teamu są otrzymywane referencje.
  • Różnorodne formy kontaktu – biuro tłumaczeń 24h daje Państwu sposobność do kontaktu na wiele rozmaitych sposobów. Można do nas zadzwonić, napisać lub odwiedzić w 1 z 3 oddziałów stacjonarnych. Na potrzeby klientów Internetowych została stworzona specjalna aplikacja Android. Dzięki tego rodzaju oprogramowaniu możliwe jest zlecanie przekładów za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
Biuro tłumaczeń 24h - serwis online
Biuro tłumaczeń 24h – serwis online