BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Lubimy wyjeżdżać do Niemiec

Po zapowiadanym przez Wielką Brytanię Brexicie, to Niemcy stały się ulubionym kierunkiem wyjazdowym naszych rodaków. Widać to doskonale po ilości tłumaczeń jakie dla Państwa przygotowujemy. Za wyjazdami zarobkowymi do naszych zachodnich sąsiadów przemawia szereg czynników.

Do najważniejszych należą możliwość zdobycia dobrzej płatnej pracy oraz niewielka odległość od granic RP.  Niemieccy pracodawcy są otwarci na pracowników z naszego kraju. Polacy, pomimo historycznych animozji są postrzegani jako rzetelni i pracowici. Szczególne szanse na sukces mają przedstawiciele takich zawodów jak: kierowca, opiekun osób starszych i pielęgniarka.  Najważniejszym warunkiem, który należy spełnić przy ubieganiu się o posadę zagranicą jest konieczność przełamywania barier językowych. Problem ten nie dotyczy jedynie bezpośredniego kontaktu. Chcąc otrzymać ciekawe zajęcie zagranicą, warto okazać się przekładami posiadanych kwalifikacji.   Tego typu translacje są domeną biura tłumaczeń niemieckiego. Zapraszamy do kooperacji  klientów indywidualnych oraz agencje pracy. Nasi konsultanci poprowadzą Państwa przez całość procesu tłumaczeniowego. Team Protlumaczenia.pl, poza przedstawicielami sfery administracyjnej tworzony jest przez:

Lubimy wyjeżdżać do Niemiec

  • Tłumaczy przysięgłych niemieckiego – uprawnienia do poświadczania wykonanych przekładów posiadają osoby, które zdały egzamin na tłumacza przysięgłego. Po pozytywnej weryfikacji przyznaje się im przywilej wykonywania translacji, które są uznawane przez Sądy oraz Urzędy. W przypadku osób, które chcą wyemigrować do Niemiec w celach zarobkowych ich kompetencje mogą być wykorzystane do tłumaczenia papierów określających stopień zaawansowania w danym fachu.
  • Tłumaczy niemieckiego o określonych kwalifikacjach – Protlumaczenia.pl obsługują za pośrednictwem swoich tłumaczy niemal 50 dziedzin wiedzy. Taka wiadomość powinna Państwa ucieszyć. Bywa bowiem, że podczas pobytu zagranicą konieczne będzie przygotowanie dla Państwa tłumaczeń specjalistycznych niemieckiego. Najpopularniejsze wśród nich są bez wątpienia przekłady medyczne. Przygotowane translacje dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres e – mail.
  • Tłumaczy niemieckiego – nie wszystkie dokumenty, które mogą być Państwu przydatne zagranicą trzeba przetłumaczyć w formie uwierzytelnionej. Część z nich pełni rolę informacyjną i dlatego najważniejsze wydaje się dokładne zrozumienie treści. W tego typu sytuacji, biuro tłumaczeń niemieckiego przygotuje Państwu przekłady w wersji ekonomicznej. Główną zaletą tego typu tłumaczeń jest niewielka cena i szybki termin realizacji.
Niemiecki rynek pracy jest otwarty na pracowników z Polski
Niemiecki rynek pracy jest otwarty na pracowników z Polski