BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jakość tłumaczeń online

Rozważając jakość tłumaczeń Internetowych należy przede wszystkim odnieść się do sfer działalności biura tłumaczeń online, oferującego tego typu usługi.

Wśród wielu firm działających na płaszczyźnie wirtualnej rzeczywistości istnieją firmy dla których owa działalność jest dodatkiem, takie które tylko zajmują się tylko tłumaczeniami przez sieć oraz firmy mające dobrze rozwiniętą działalność w biurach tradycyjnych oraz Internetowych. Do ostatniej grupy zaliczają się niewątpliwie Protlumaczenia.pl. Działalność biura tłumaczeń online oznacza w naszym przypadku przed wszystkim:

Czynniki określające jakość tłumaczeń online

  • Sprawdzoną kadrę tłumaczy – Państwa tłumaczenia online, realizują te same osoby dokonujące przekładów stacjonarnie. Nasze firma z uwagi na dobrze rozwiniętą współpracę ze specjalistami z całego kraju dostarcza przekładów z wielu dziedzin i o różnym charakterze.
  • Wysoką jakość tłumaczeń – każde nasze zlecenie jest weryfikowane przez zespół korektorów. Ewentualne błędy eliminujemy jeszcze w zarodku. Dlatego właśnie blisko 100 % naszych tłumaczeń nie zawiera błędów. Ewentualne reklamacje rozpatrujemy tak samo jak w przypadku zleceń przyjmowanych w sposób tradycyjnych
  • Szybki czas reakcjitłumaczenia online znacznie usprawniają proces obiegu dokumentów. Zaraz po wpłynięciu maila na nasze serwery zajmujemy się wyceną zawartych w nim dokumentów Po wstępnej weryfikacji analizujemy możliwe terminy realizacji zlecenia. Ponad 80 % zleceń kończymy tłumaczyć jeszcze tego samego dnia.
  • Ekspresowe terminy realizacji – tłumaczenia nie zawsze są możliwe do przewidzenia. Nasze życie obfituje w szereg niespodzianek, miłych i tych gorszych. W przypadku kiedy czas jest ważny a przekłady niezbędne, staramy się wybrnąć nawet z najgorszej opresji ograniczeń czasowych. W sytuacjach kiedy powodzenie Państwa spraw zależy od tłumaczeń pisemnych prosimy niezależnie od pory o kontakt telefoniczny.
  • Możliwość odbioru osobistego lub wysyłki – gotowe tłumaczenia możecie odebrać Państwo w jednym z naszych trzech biur: Grudziądzu, Bydgoszczy lub Świeciu Na Państwa życzenie dokonujemy również wysyłki pod wskazany adres, również zagraniczny. W przypadku tłumaczeń zwykłych możliwa jest ich wysyłka drogą zwrotną na maila.
  • Elastyczność rozliczeń – jeśli zlecacie nam Państwo tłumaczenia poprzez firmy w jakich pracujecie, preferujemy rozliczenia miesięczne w oparciu o faktury z terminem płatności 14 dni.