BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia w „sezonie ogórkowym”

Już niebawem wakacje, czyli czas odpoczynku. I choć dorośli nie mają całych dwóch miesięcy laby to i tak, wielu z nas żyje urlopem. W tym czasie wolnego nie mają Protlumaczenia.pl. Lipiec i sierpień jest da nas okresem wzmożonej realizacji zleceń.

W miesiącach letnich wielu Polaków odwiedza naszą ojczyznę i przy okazji załatwia niezliczoną ilość formalności. Jesteśmy przygotowani na wykonywanie tłumaczeń z blisko 40 języków obcych. Nasz team zajmuje się wykonawstwem: przekładów zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Jeśli chcecie Państwo, aby Państwa wypoczynek pozostawał niezakłócony skorzystajcie z usług naszego biura. Na chwilę obecną do Państwa dyspozycji oddaliśmy 4 oddziały stacjonarne oraz rozbudowany serwis online. Na naszych klientów czekamy w Bydgoszczy, Grudziądzu, Świeciu i Krakowie. W czasie określanym jako „ sezon ogórkowy” zachowujemy pełną gotowość i jesteśmy przygotowani na obsłużenie:

Najpopularniejsze rodzaje przekładów w sezonie wakacyjnym

  • Tłumaczeń z najpopularniejszych języków współczesnej Europy – angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski to mowy, którymi posługuje się najwięcej Europejczyków. Siłą rzeczy gross dokumentów napisanych jest we wcześniej wymienionych językach. Protlumaczenia.pl zrealizują zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem przekłady dla klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni tygodnia. Codziennie, pomiędzy godziną 7 a 20 można do nas zadzwonić, w pozostałych porach wysłać maila lub prześledzić zawartość stron WWW.
  • Tłumaczenia z języków skandynawskich – widmo Brexitu spowodowało, że wielu Polaków wybrało jako cel emigracji zarobkowej kraje Skandynawii. Norwegia, Szwecja i Dania oprócz przyzwoitych zarobków, gwarantują bowiem możliwość rozwoju zawodowego. Wiele osób wybiera je zatem do zamieszkania na stałe lub sezonowo. Jeśli z pobytem zagranicą wiążę się konieczność przygotowania translacji to warto do realizacji tego celu wybrać nasze biuro tłumaczeń. Nasze zasoby kadrowe są reprezentowane przez filologów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu poszczególnych osób Państwa tłumaczenia będą wykonane poprawnie i zgodnie z planem.
  • Tłumaczenia z niderlandzkiego oraz czeskiego – wiele osób zmaga się z potrzeba przygotowania przekładów z holenderskiego oraz czeskiego. Dobrym przykładem na wywołanie tego rodzaju popytu jest zakup nowego auta. Konieczność przygotowania translacji dowodu rejestracyjnego i umowy kupna pojazdu wynika z obwarowań legislacyjnych. Nasz serwis kierujemy do mieszkańców całego kraju. Przygotowane tłumaczenia dostarczone zostaną pod wskazany przez Państwa adres.
Wielu Polaków w wakacje odwiedza swoją Ojczyznę
Wielu Polaków w wakacje odwiedza swoją Ojczyznę