BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia online prosto z Portugalii

Maj to dla ekipy Protlumaczenia.pl miesiąc urlopowania. Na chwilę obecną casła nasza ekipa przebywa w Portugalii, w uroczym Lagos.

Słońce świeci wysoko nad horyzontem, a złocisty piasek ogrzewa nasze stopy. Zmysły koją się widokiem dojrzewających pomarańczy, rosnących kaktusów i drzew figowych. Jeszcze godzinka i wybierzemy się w podróż po klifach, okalających wybrzeże. Wybraliśmy się do istnego raju na ziemi. Piszę ten krótki artykulik popijając jedno z najlepszych, jak dla mnie piw na świecie. I choć jest dopiero 11, Super Bock smakuje mi niczym mleko dopiero co narodzonemu dzidzisiowi. Ale przejdźmy do rzeczy. Jak dobrze Państwo wiecie nasze biuro tłumaczeń online działa już ponad 5 lat. Chcąc, nie chcąc oprócz relaksowania się musimy też nieco zając się sprawami firmowymi. W tym miejscu nieocenione są nowoczesne technologie. Pracowanie z dala od kraju za pośrednictwem Internetu jest bardzo inspirujące. Mamy sposobność do odpowiadania na Państwa maile z dowolnego miejsca na świecie. I to jest rzeczywiście piękne. Tłumaczenia Internetowe pozwalają nam na:

Pracujemy podczas urlopu, ale jest to całkiem przyjemne

  • Przyjmowanie zleceń wysłanych za pośrednictwem maila – za oknem widok oceanu, fale uderzające o brzeg. Na skrzynce Protlumaczenia.pl zapytania od klientów, którzy mogą być obsłużeni trak samo skutecznie jak kiedy jesteśmy w kraju. Godzina różnic sprawia, że u nas jest dopiero dwunasta. Organizmy nie przestawiły się jeszcze na ten nowy czas i wyceny dostaniecie Państwo w przysłowiowym oka mgnieniu. Klienci nie zauważają różnicy,a my mamy komfort podtrzymania ciągłości pracy biura.
  • Wystawiania faktur online – Protlumaczenia.pl dawno zrezygnowały z wystawiania faktur za pomocą programu działającego w trybie offline. Korzystamy z rozwiązań Internetowych. Wystawianie rachunków jest bardzo proste i trwa niewięcej niż 5 minut. Podsumowanie zleceń wysyłane jest do Państwa wraz z gotowymi tłumaczeniami. W naszej pracy nie ma więc żadnych przestojów. Internet pozwala nam na pracę z każdego zakątku globu. Praca zdalna to zupełnie inny standard działania.
    Wymiana zdań za pośrednictwem czatu – czat online działający na stronie Protlumaczenia.pl również sprzyja temu wszystkiemu, o czym wspominaliśmy. Nawet będąc na plaży odpowiemy na Państwa zapytania, bo wiadomości wpłyną bezpośrednio na nasze smartfony. Czy to nie piękne ? Biuro tłumaczeń online w naszym przypadku to rzeczywiście pewien rodzaj freelancingu. Zajmowanie się przekładami z dowolnego miejsca na świecie to czynność, która jest nie tylko przyjemna, ale również skuteczna. Nadal bowiem oferujemy Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Tym z razem z portugalskiego oddziału naszego przedsiębiorstwa.
Państwa tłumaczenia realizujemy będąc w Portugalii
Państwa tłumaczenia realizujemy będąc w Portugalii