BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Alternatywne sposoby na przygotowanie cyfrowych kopii dokumentów

Tłumaczenia online są usługą językową, która odbywa się przy wykorzystaniu Internetu. Do jej przebiegu niezbędne są skany dokumentów. To na ich podstawie filolodzy dokonują niezbędnych translacji.

Bywają jednak okoliczności, w których wykonanie cyfrowych kopii dokumentów może okazać się  utrudnione. Tego typu sytuacja ma miejsce, kiedy nie możecie Państwo swobodnie skorzystać z komputera i odpowiedniego urządzenia przetwarzającego dokumenty. Wówczas wspomóc Państwa mogą nowoczesne zdobycze techniki. Istnieje więc szereg sposobności na skorzystanie z usług biura tłumaczeń online. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy:

Alternatywne sposoby na przygotowanie cyfrowych kopii dokumentów

  • Użycie aplikacji Protlumaczenia.pl – w trosce o komfort użytkowników smart fonów oraz tabletów przygotowaliśmy oprogramowanie, które jest dostępne na platformę Android. Nasz software można pobrać za darmo z Google Play. Główną zaletą produktu jest sposobność do sporządzenia elektronicznych wersji dokumentów. Do powyższego celu wykorzystywany jest aparat fotograficzny, która pozwala na wykonanie zdjęć. Apka pozwala również na wybór odpowiednich plików z dysku wbudowanego w dowolne urządzenie. W dalszej kolejności możliwa jest również wysyłka papierów na nasz adres e – mail.
  • Skorzystanie z wirtualnego skanera – nie trzeba posiadać skanera, aby móc przygotować dobrej jakości skany. I choć brzmi to nieprawdopodobnie to wystarczy tylko użyć odpowiedniego oprogramowanie. Jednym z nich jest software o nazwie: Tiny Scanner. Jego darmowa wersja w zupełności wystarczy do przygotowania pożądanych przez Państwa kopii. Aplikacja umożliwia przygotowanie wielostronicowych plików, które można później wykorzystać w kontakcie z biurem tłumaczeń online.
  • Wysyłka MMS – jeśli jesteście Państwo na bakier z informatyka to możecie spróbować wykonać zdjęcia danego dokumentu, a następnie wysłać go za pośrednictwem MMS. Postaramy się przetworzyć tak otrzymane dane, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Jedyną przeszkodą do prawidłowego przygotowania tłumaczenia może być jedynie jakość fotografii. W takim przypadku nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i doradzi co zrobić, aby spełnić nasze parametry jakościowe.
  • Nadanie dokumentów faksem – choć faks ustąpił pola mailom oraz innym rodzajomprzesyłania danych to nadal jest on popularny we biznesie. W szczególnych przypadkach możemy udostępnić Państwu nasz nr telefony stacjonarnego, celem przefaksowania niezbędnych papierów.
Alternatywa do tradycyjnego skanowania dokumentów
Alternatywa do tradycyjnego skanowania dokumentów