BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Zlecenie tłumaczenia

Zlecenie tłumaczenia w naszym biurze tłumaczeń online może odbywać się na kilka różnych sposobów. Do dominujących form zlecenia tłumaczenia zaliczają się przede wszystkim forma tradycyjna oraz elektroniczna. Poniżej zaprezentujemy Państwu opis każdej z nich:

Zlecenia tłumaczenia – sposoby

  • Zlecenie tłumaczenia w sposób tradycyjny – nasze biuro tłumaczeń posiada swoje oddziały w takich miastach jak: Grudziądz, Bydgoszcz oraz Świecie. Adresy oddziałów oraz godziny otwarcia punktów znajdują się w zakładce kontakt. Dokumenty można więc dostarczyć do nas osobiście. Na miejscu zostaniecie Państwo poinformowani o kosztach zleconego przekładu oraz terminie odbioru dokumentów. Do kooperacji z biurem zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa działające w pobliżu naszych lokalizacji. Jako firma tłumaczeniowa obsługujemy ponad 100 kombinacji językowych. Oferowane ceny za usługi tłumaczy przysięgłych należą do najkorzystniejszych w regionie. Protlumaczenia.pl jest firmą działająca w sposób profesjonalny i otwarty na klienta – takie jest również zlecenie tłumaczenia. Pozytywne opinie jakimi cieszy się prowadzona przez nas działalność motywują do coraz lepszej obsługi klientów. Alternatywną formą dostarczenia dokumentów do tłumaczenia jest również wybór drogi pocztowej. Wybrane dokumenty można więc również wysłać do nas listownie. Po zapoznaniu się z dokumentacją oddzwonimy w celu podania kosztów tłumaczenia i określimy termin jego realizacji.
Zlecenie tłumaczenia - korzystanie z usług tłumaczy online
Zlecenie tłumaczenia – korzystanie z usług tłumaczy online

 

  • Zlecenie tłumaczenia przez Internet – biuro tłumaczeń, szczególnie w przypadku tłumaczeń zwykłych jest do Państwa dyspozycji również w Internecie. Bez wychodzenia z domu lub biura, możecie zamówić Państwo tłumaczenia dokumentów online. W takim przypadku zlecenie tłumaczenia odbywa się całkowicie zdalnie. Nasi tłumacze są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu a nasza praca na płaszczyźnie webowej nie jest ograniczona takimi czynnikami jak np. godziny otwarcia oddziałów. Na każdego maila z zapytaniem postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Przetłumaczone dokumenty są do Państwa wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zwykłej. Zaletą skorzystania z płaszczyzny sieciowej jest możliwość uzyskania przekładów „na odległość”. Nasze biuro tłumaczeń online na życzenie dostarczy również tłumaczenia do dowolnego miejsca na świecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.