BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Zapraszamy do współpracy franczyzowej

W lutym 2019 r. rzadko udzielaliśmy się na niniejszym blogu. Wpływ na taki stan rzeczy, miał nie tylko okres feryjny, ale również nasz nowy projekt, który właśnie powołaliśmy do życia.

„Protlumaczenia Cities” to nie tylko kolejna witryna Internetowa, ale także coś więcej. Samo słowo „Cities”, które zaczerpnęliśmy z języka angielskiego to nic innego jak miasta. W kontekście funkcjonowania biura tłumaczeń online oznacza ono jednak o wiele więcej. Druga część wspomnianej wcześniej nazwy symbolizuje naszą chęć do bycia bliżej naszych klientów ze wszystkich stron kraju. Nie bez kozery projekt „Cities” jest na tyle obszerny, że znalazło się w nim miejsce na podstrony reprezentujące 89 największych miejscowości w Polsce.  Nadając mu wymiar charakter wirtualny, chcemy, aby z czasem jego istnienie przełożyło się na otwarcia nowych oddziałów oraz filii. Z tej okazji planujemy:

Zapraszamy do współpracy franczyzowej

    • Pozyskać nowych franczyzobiorców – biuro tłumaczeń online działa głównie na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rozwinąć nasz zasięg o kolejny rejony. Do tego celu potrzebujemy Państwa. W chwili obecnej poszukujemy partnerów do prowadzenia biura tłumaczeń. Zapewniamy niski koszt przystąpienia do sieci oraz pełne wsparcie w prowadzeniu oddziału. Warunkiem jest prowadzenie przez Państwa działalności gospodarczej oraz chęci do pracy i głowy pełne pomysłów. W celu zachęcenia Państwa do działania nagraliśmy spot reklamowy, który można obejrzeć poniżej:

  • Sprawić, że nasza oferta będzie atrakcyjniejsza – współpraca franczyzowa ma sens, tylko i wyłącznie wtedy, kiedy oferta franczyzodawcy jest ciekawa. Już w tej chwili proponujemy Państwu obsługę ponad 120 kierunków translacji i nienaganne standardy z zakresu obsługi klienta. Wiemy, jednak, że stagnacja to najgorszy wróg prowadzonego biznesu. W ślad za powyższym dążymy do poszerzania naszej propozycji. Już w tej chwili jako jedyni na rynku dysponujemy aplikację tłumaczeniową na smartfony z systemem Android oraz szeroka gamą różnorodnych rozwiązań informatycznych. Do powyższych dobrodziejstw możecie uzyskać dostęp i Państwo. Zapraszamy do kontaktu w celu podpisania umowy agencyjnej ze sprawdzonym partnerem.
Współpraca franczyzowa tłumaczenia
Współpraca franczyzowa tłumaczenia

Strona projektu „Cities” – http://protlumaczenia.eu/