BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Zadania biura tłumaczeń online

Z prowadzeniem każdej działalności gospodarczej wiążą się określone zadania. Ich natura jest wypadkową takich czynników jak statut danej firmy i odpowiedzialność wobec społeczeństwa.

W kontekście powyższego naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach.  W duchu powyższego stwierdzenia wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych oraz firm. Protlumaczenia.pl istnieją od 2012 roku. Kluczowym dążeniem firmy jest jak najlepsza realizacja powierzonych nam zadań. Założony cel osiągamy dzięki:

Zadania biura tłumaczeń online

  • Stale rozwijanym zasobom kadrowym – biuro tłumaczeń online skupia tłumaczy rozmaitych specjalności. Obsługujemy prawie 50 dziedzin wiedzy i 120 kierunków translacji. Do naszego teamu należy prawie 100 filologów. Integralną częścią zespołu są native speakerzy oraz specjaliści z uprawnieniami tłumacza przysięgłego. Stale powiększamy nasz zakres usług poprzez prowadzenie wieloetapowych rekrutacji. Dzięki powyższemu nasza oferta jest zawsze aktualna i odpowiada potrzebom rynku.
  • Doświadczeniu w realizacji tłumaczeń przez Internet – tłumaczenia online są coraz popularniejszą formą korzystania z usług specjalistów językowych. Już nie tylko przedsiębiorstwa, ale również osoby prywatne zamawiają translacje w sieci. Wraz z upowszechnieniem przekładów Internetowych rosną również Państwa wymagania. Wychodzi im naprzeciw poprzez rozwijanie naszych procedur. Ponad 6 letnie doświadczenie, sprawia że jesteśmy partnerem, któremu warto zaufać. Dobitnym dowodem na prawdziwość powyższych słów są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów.
  • Wielokrotną weryfikację wykonanych przekładów – naszym największym skarbem są klienci, którzy korzystają z naszych usług po raz kolejny. Dzięki ich zawierzeniu możemy rozwijać prowadzony biznes. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie fakt że jesteście Państwo zadowoleni z otrzymywanych tłumaczeń. Każdy ze sprzedawanych przekładów przechodzi przez wielostopniową weryfikację. Na etapie korekty eliminujemy blisko 100 % nieścisłości.
  • Doskonałemu kontaktowi z klientem – biuro tłumaczeń online używa nowoczesnych środków komunikacji w celu utrzymywania stałego kontaktu ze swoimi klientami. W każdej chwili możecie Państwo: napisać do nas maili, skorzystać z aplikacji Android lub zadzwonić. Do Państwa dyspozycji oddany został również czat. Protumaczenia.pl zapraszają do wypróbowania swojego serwisu językowego przez 365 dni w roku.