BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Wyprowadź tłumaczenia na zewnątrz

Wiele osób prowadzących firmę otwiera się na nowe rynki zbytu. Bardzo często owo otwarcie wiąże się z potrzebą przełamywania barier językowych. Biznes nie jest taki sam jak jeszcze do niedawna.

Powszechność Internetu sprawia że nabywców na swoje towary i usługi można znaleźć wszędzie. Aby tak się stało nie wystarczą jednak same chęci. Gotowość do podjęcia nowych inicjatyw musi być poparta odpowiednim zapleczem. Nie chodzi tutaj jedynie o kwestie bezpośrednio dotyczące sprzedawanych dóbr. Ważne są również sprawy czysto administracyjne. W kluczowym momencie to właśnie one decydują o powodzeniu danego przedsięwzięcia. Dobór odpowiednich pracowników oznacza jednak niemałe koszty. Osoba biegle władająca daną mową kosztuje w zależności od województwa minimum 5000 miesięcznie. Jeśli do kontaktu z klientem obcojęzycznym dochodzi nienazbyt często to warto znaleźć alternatywę. Tą wydaje się wyprowadzenie tłumaczeń na zewnątrz. Outsourcing jest nie tylko tańszy, ale przynosi również szereg korzyści niematerialnych. Są nimi przede wszystkim:

Wyprowadź tłumaczenia na zewnątrz

  • Sprawdzona jakość – wybór sprawdzonego biura tłumaczeń jest gwarancją otrzymania wysokiej jakości przekładów. Nie znając samemu danego języka trudno sprawdzić kompetencje osoby, którą się zatrudnia. Niekiedy może się okazać, że wiedza kandydata do pracy nie jest wystarczająca do obsługi Państwa kontrahentów. Często obok zdolności lingwistycznych potrzebna jest bowiem znajomość słownictwa charakterystycznego dla danej branży.
  • Uniezależnienie się od absencji – większość osób, które posiadają umowę o pracę dysponuje urlopem, który wynosi minimum 21 dni. Oznacza to, że przez równy miesiąc nie będziecie mieć Państwo do dyspozycji pracownika, którego właśnie zatrudniliście. W tym czasie może wydarzyć się wiele okoliczności, które będą wymagały ingerencji ze strony tłumacza. Powierzenie swoich przekładów firmie zewnętrznej sprawi, że będziecie mieli Państwo większą niezależność.
  • Obsługa wielu języków jednocześnie – najczęściej biura tłumaczeń online obsługują więcej niż jeden język obcy. W ofercie Protlumaczenia.pl jest ich blisko 40. Decydując się na kooperację ze sprawdzonym podmiotem translacyjnym macie Państwo większe pole do przysłowiowego manewru. Obsługa kontrahentów z wielu Państw jednocześnie będzie znacznie bardziej ekonomiczna od zatrudnienia całej rzeszy filologów. Biuro tłumaczeń online wyjdzie naprzeciw Państwa oczekiwaniem nie tylko w zakresie translacji angielskiego, ale również norweskiego czy szwedzkiego.
Jesienią powierz tłumaczenia naszej firmie
Jesienią powierz tłumaczenia naszej firmie