Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Wycena obszerniejszych tłumaczeń to temat bardzo istotny z perspektywy klientów i ich portfeli. Dla przekładów o większej objętości istotne jest całościowe spojrzenie na dokument i rzetelne określenie nakładów pracy tłumacza. Do tłumaczeń o znacznej objętości należą zwykle dokumenty takie jak:

  • instrukcje obsługi,
  • oferty handlowe,
  • dokumenty kredytowe,
  • przekłady literackie,
  • rozprawy i artykuły naukowe

Wycena obszerniejszych tłumaczeń – biuro tłumaczeń online

Nasza Firma od kilku lat jest Państwa partnerem w zakresie tłumaczeń pisemnych. Do najczęściej wycenianych języków w grupie tłumaczeń o liczbie stron przekraczających 20 należą:

  • Wyceny tłumaczeń z języka angielskiego – język angielski to jeden z podstawowych języków jakim posługują się mieszkańcy całego świata. Jego powszechność sprawia, że nasze grudziądzkie biuro tłumaczeń często realizuje usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych z tego właśnie języka. Dla większych zleceń stosujemy atrakcyjne cenowo rabaty.
  • Wycena tłumaczeń z języka niemieckiego – Niemcy z uwagi na sąsiedztwo z naszym krajem należą do jego strategicznych partnerów. Otwarty rynek pracy to również okazja dla wielu osób wyjeżdżających w celach zarobkowych. Nic więc dziwnego, że spory procent tłumaczeń o objętości powyżej 20 stron jest przygotowywany w języku niemieckim. Firmy najczęściej zlecają nam wszelkiego rodzaju certyfikaty, instrukcje obsługi oraz dokumentację techniczną, natomiast osoby prywatne dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych dochodów oraz dyplomy, świadectwa a także inne dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje zawodowe
  • Wycena tłumaczeń z języków skandynawskich – przekłady z duńskiego, szwedzkiego, norweskiego oraz fińskiego z uwagi na postępujące procesy globalizacyjne są poszukiwane z coraz większą częstotliwością. Nasze grudziądzkie oraz świeckie biuro tłumaczeń świadczy również usługi w zakresie wyżej wspomnianych tłumaczeń. Podobnie jak w przypadku innych języków świadczymy usługi translacji przysięgłych oraz zwykłych.
  • Wycena tłumaczeń z pozostałych języków – również tłumaczenia z pozostałych języków takich jak holenderski, rosyjski, francuski, włoski oraz francuski są przez naszą firmę realizowane na preferencyjnych zasadach w grupie tłumaczeń o zwiększonej objętości. Ceny za 1 stronę przeliczeniową rozpoczynają się już od 25 PLN brutto.

Przypomnijmy, że za stronę przeliczeniową tłumaczenia uwierzytelnionego przyjmuje się 1125 znaków ze spacjami, natomiast w przypadku tłumaczeń zwykłych jedną stroną przeliczeniową jest tekst zawierający 1800 znaków ze spacjami. Finalna cena jest uzależniona również od stopnia skomplikowania tekstu.

Wycena obszerniejszych tłumaczeń
Wycena obszerniejszych tłumaczeń