BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Udostępniaj informacje o swojej firmie po angielsku

Język angielski to jedna z najpopularniejszych mów na świecie. W polski realiach jego naukę rozpoczyna się już w przedszkolu. Nawet 4 letnie dzieci znają zatem niektóre słówka i zwroty ze słownictwa jakimi posługiwał się Szekspir.

Wielokrotnie przekonałem się o tym podczas rozmów ze swoim synem. Po pobieżnej analizie okazało się że latorośl, nie tylko zna wszystkie cyfry w przedziale od 1 do 10, ale również swojskie „fuck you”. Podstawą sukcesu w biznesie jest prawidłowa komunikacja. To od niej zależy, czy firma osiągnie zamierzony sukces. Z uwagi na fakt, że angielski zna większość mieszkańców naszej planety, nie można o nim zapominać. W odpowiednim podejściu do powyższego tematu może pomóc Państwu, nasze biuro tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z oferty przekładów dla firm. W ramach proponowanego serwisu świadczymy takie usługi jak:

Udostępniaj informacje o swojej firmie po angielsku

  • Translacje stron WWW – witryny Internetowe to podstawowe narzędzie marketingowe dzisiejszych czasów. W udostępnianiu informacji o prowadzonym przedsiębiorstwie mogą pomóc odpowiednio przygotowane lokalizacje. Przetłumaczenie strony Internetowej na angielski pomaga w zdobyciu kontrahentów z innych krajów. Firmy, które planują ekspansje zagraniczną nie powinny zatem ignorować znaczenia tłumaczeń. Nasi specjaliści są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady stron WWW dokonywane przez naszych filologów cechują się wysokim poziomem merytorycznym i szybką realizacją.
  • Przekłady materiałów marketingowych – udział w konferencjach i targach zagranicznych wymusza niejako odpowiednie przygotowanie. Zademonstrowanie towarów oraz usług potencjalnym Odbiorcom powinno odbywać się w języku, który będzie dla nich zrozumiały. Z racji popularności warto do tego celu wybrać angielski. Nasza firma pomoże Państwu w zdobyciu nowych klientów. Tłumaczymy takie materiały reklamowe  jak: foldery reklamowe, broszury, oraz ulotki. Zachęcamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Tłumaczenia ofert handlowych – dobrze przetłumaczona propozycja handlowa jest podstawą do zawarcia nowego kontraktu. Wszelkie niedomówienia oraz nieścisłości mogą rodzić poważne konsekwencje. Nasze przedsiębiorstwo językowe dysponuje kadrą tłumaczy angielskiego o odpowiednim poziomie wiedzy i fachowości. Dostarczone przez Państwa dokumenty przetłumaczymy w konfiguracji zwykłej lub poświadczonej. Protlumaczenia.pl to firma, której warto zaufać w zakresie przekładów angielskiego.
Język angielski znajduje wiele zastosowań w biznesie
Język angielski znajduje wiele zastosowań w biznesie