BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia realizowane przez nasze biuro tłumaczeń online przygotowywane  są przez doświadczoną kadrę specjalistów. Do grona współpracowników Protlumaczenia.pl należą osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej i bogatym CV. Do współpracy z biurem tłumaczeń gorąco zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Oferowane przez nas tłumaczenia wykonywane  są jako przekłady: zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne.  Nasze biuro tłumaczeń online działa na ogólnopolskim rynku przekładów pisemnych od 2012 r. Z naszych usług możecie Państwo skorzystać w następujący sposób:

Tłumaczenia – online oraz stacjonarnie

  • Tłumaczenia online – tłumaczenia realizowane przez Internet są wygodną formą dostępu do wiarygodnych usług językowych. Protlumaczenia.pl, jak wielokrotnie podkreślamy, posiadają bogatą ofertę z zakresu translacji realizowanych zdalnie. W naszym biurze tłumaczeń online wykonywane są przekłady z ponad 30 języków obcych w 80 konfiguracjach. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, dokładając wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Proponowane Państwu tłumaczenia są korzystne cenowo i elastyczne pod względem czasu realizacji. W przypadku tłumaczeń zwykłych jedną stroną rozliczeniową jest aż 1800 znaków ze spacjami. Do najpopularniejszych języków w ofercie naszej firmy należą: angielski, niemiecki, rosyjski, szwedzki norweski oraz duński. Wszystkie tłumaczenia realizowane online wysyłane są do Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, tradycyjnej lub kurierem. Za zeskanowane oraz elektroniczne wersje dokumentów nie jest naliczana dodatkowa opłata. Przedstawicieli biznesu premiujemy bonifikatami oraz licznymi obniżkami cen.
  • Tłumaczenia w biurach stacjonarnych – tłumaczenia przyjmujemy do realizacji również w naszych biurach stacjonarnych zlokalizowanych w Bydgoszczy, Świeciu oraz w Grudziądzu. Biura stacjonarne czynne są w godzinach, zależnych od lokalizacji (szczegóły w zakładce kontakt). Na naszych klientów czekają sympatyczni pracownicy biura obsługi klienta, którzy nie tylko przyjmują Państwa tłumaczenia, ale również służą bezcenną radą. Do kooperacji zapraszamy klientów indywidualnych oraz przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw. Protlumaczenia.pl to uznana marka z branży translacji pisemnych, której profesjonalizm ma swój wyraz w otrzymywanych referencjach. Zapraszamy do kooperacji w duchu przyjaznej atmosfery i wysokich norm etycznych.
https://protlumaczenia.pl/oferta/
Tłumaczenia online i stacjonarne