BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia z norweskiego

Mamy dobre informacje dla osób poszukujących tłumaczeń norweskiego. Od września 2018 r.  nasz zespół powiększył swoje grono specjalistów. Rodzinę biura tłumaczeń online zasiliło dwóch tłumaczy przysięgłych oraz filolog, którego specjalnością są tłumaczenia techniczne.

Tym samym zapraszamy Państwa do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Podobnie jak w przypadku innych kierunków translacji, koszty tłumaczenia podamy przed upływem 1 doby. Zaletą naszego serwisu jest możliwość dokonywania zakupów przez Internet. Decydując się na nasze usługi oszczędzacie Państwo czas oraz pieniądze. Protlumaczenia.pl zapewniają Państwu nie tylko fachowo przygotowane zlecenia, ale również:

Tłumaczenia z norweskiego

  • Doradztwo w zakresie przekładów norweskiego – wiele osób poszukujących translacji norweskiego miewa dylemat, co należy przetłumaczyć, aby nadać swoim sprawom właściwy rytm. Nie znamy wszystkich obszarów Państwa aktywności, ale w przypadku spraw standardowych wiemy co jest wymagane przez poszczególne urzędy lub instytucje. Do kwestii doradczych podchodzimy w sposób rzetelny i proponujemy wykonanie tylko takich translacji, które są niezbędne. Nie wpędzamy naszych klientów w pułapkę niepotrzebnych kosztów.
  • Dyskrecja – wiele tłumaczeń norweskiego zawiera informacje, które nie powinny zostać nikomu wyjawione. Bardzo często dotyczą one Państwa finansów lub stanu zdrowia. Biuro tłumaczeń online doskonale rozumie taki stan rzeczy i dlatego przykłada dużą uwagę do swojej polityki bezpieczeństwa informacji. Tekst, który ma zostać przetłumaczony nie trafi zatem w niepowołane ręce. Nie wystawiamy skanów posiadanej dokumentacji na tzw. giełdy tłumaczeniowe. Wgląd w Państwa dokumenty mają jedynie sprawdzeni przez nas Wykonawcy.
  • Nowoczesność – wraz z coraz większą obecnością technologii komunikacyjnych, wzrósł odsetek spraw które są załatwiane przez Internet. Wśród nich znalazły się oczywiście tłumaczenia. Wiele podmiotów oferuje swoje usługi za pośrednictwem sieci. Taki sposób otrzymania przekładów jest nie tylko szybszy, ale również zdecydowanie bardziej wygodny. Protlumaczenia.pl w swoich staraniach poszły jeszcze dalej. W ubiegłym roku przygotowana została aplikacja Android, która pozwala wysłać kopie wybranych papierów bez konieczności posiadania komputera. Produkt dostępny jest nieodpłatnie i mogą z niego skorzystać osoby na co dzień przebywające w Norwegii. Protlumaczenia.pl to jakość, której warto zaufać.
Tłumaczenia z norweskiego
Tłumaczenia z norweskiego