BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia to nasza pasja

Wszystko co najlepsze w życiu rodzi się pasji. To ona jest motorem napędowym naszych działań i sprawia, że potrafimy „przenosić góry”. Robienie czegoś z potrzeby serca i w zgodzie z samym sobą jest podstawą do bycia autentycznym.

Taka właśnie jest nasza firma. Tłumaczenia pojawiły się w naszym życiu prawie 7 lat temu i od startu stały się nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale również zajęciem, które sprawia nam olbrzymią frajdę. Codzienne obcowanie z wieloma różnymi językami sprawia, że świat staje się nam bliższy. Jego ciekawość, budzi w nas niespożyte siły i motywuje do działania, które objawia się podczas:

Tłumaczenia to nasza pasja

  • Kontaktów z klientami – w przypadku Protlumaczenia.pl klienci nie są traktowani jako zło konieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom, nie tylko względem konkurencyjnych cen. Nasze biuro tłumaczeń to partner, z którym można porozmawiać na wiele różnych tematów, odkrywając wspólne inspiracje.
  • Wdrażania nowych rozwiązań – wydawałoby się, że w przypadku przekładów pisemnych nie można wymyśleć nic ciekawego. Jeśli jednak pod uwagę weźmie się wiele zmiennych to pomysłów jest tyle, że można nimi obdzielić minimum 10 branż. Tak było w przypadku aplikacji Android, która ułatwiła życie wielu Polakom mieszkającym poza granicami RP. Na chwilę obecną nasz software nie tylko pomaga przy wysyłce zleceń, ale również umożliwia skorzystanie ze słownika holenderskiego.
  • Udziału w projektach biznesowych – wiele osób z którymi kooperujemy prowadzi swoje własne biznesy. Bardzo często ich wymiar wykracza daleko poza granice naszego kraju. Część z Państwa importuje nowe technologie, a jeszcze inni prowadzą roboty budowlane w Egipcie. Bez względu na sytuację wybieracie Państwo Protlumaczenia.pl, gdyż cieszymy się mianem przedsiębiorstwa któremu warto zaufać. Jesteśmy dumni z tłumaczeń wykonywanych na potrzeby olimpiad sportowych czy wielkich wydarzeń kulturalnych.
  • Codziennego wspierania Polaków przebywających na emigracji – program 500+ i drastyczny spadek bezrobocia nie odwrócił trendu wyjazdowego naszych rodaków. Zaryzykujemy, że nie zmienią tego również ostatnie wybory samorządowe. W ślad za powyższym pojawią się kolejne tłumaczenia sporządzane na potrzeby Polaków opuszających nasz kraj. Jesteśmy dumni z tego że możemy wesprzeć Państwa wysiłki przy okazji zakupu nowego mieszkania czy uzyskania środków finansowych na Państwa pociechy.
Tłumaczenia to nasza pasja
Tłumaczenia to nasza pasja