BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenia przysięgłe online realizowane za pośrednictwem Protlumaczenia.pl cechują się wygodą korzystania z usług specjalistów językowych. Nasze biuro tłumaczeń online przyjmuje od Państwa translacje drogą elektroniczną z wykorzystaniem takich instrumentów jak poczta e – mail . Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne z całej Polski. Aby zlecić nam tłumaczenia przysięgłe online wystarczy wykonać następujące czynności:

Tłumaczenia przysięgłe online – etapy realizacji zleceń

  1. Zeskanuj dokumenty, które chcesz przetłumaczyć – tłumaczenia przysięgłe online przyjmujemy od Państwa w formie elektronicznej. Przygotuj więc interesujące Cię dokumenty, sprowadzając je do postaci elektronicznej. Warto zadbać na tym etapie o zrobienie kolorowego skanu w rozdzielczości między 200 a 300 dpi. Pliki należy zapisać w jednym z popularnych formatów takich jak: JPG, GIF czy PDF.
  2. Wyślij wiadomość na maila – pliki, których przeznaczeniem są tłumaczenia przysięgłe online należy wysłać na naszego maila firmowego i poczekać na kontakt ze strony Biura Obsługi Klienta.
  3. Bezpłatna wycena – tłumaczenia przysięgłe online, są wyceniane z użyciem oprogramowania typu OCR. Standard ten umożliwia zamianę dokumentów, które nie są edytowalne w ich odpowiedniki umożliwiające skorzystanie z funkcji statystyka wyrazów MS WORD. Dla tłumaczeń przysięgłych za jedną stronę przyjmujemy 1125 znaków ze spacjami. W przypadku przekładów zwykłych lub specjalistycznych standardem jest 1800 .
  4. Określ termin realizacji dokumentów – tłumaczenia przysięgłe online dla translacji standardowych realizowane są w dnu złożenia stosownego zapotrzebowania. Na dostawę dokumentów możecie Państwo liczyć nie później niż w 2 dni robocze od momentu zamówienia. Każda wysyłka jest nieodpłatna i wykonywana za pośrednictwem prywatnych firm kurierskich lub Poczty Polskiej.
  5. Zapłać za dokumenty online – po akceptacji kosztów zlecenia zwrotnie otrzymacie Państwo od nas numer konta, na który należy wpłacić należność. Opłaty można dokonać za pośrednictwem bankowości Internetowej. Przesłanie potwierdzenia przelewu znacznie przyspieszy proces weryfikacji i umożliwi nam przystąpienie do pracy. Tłumaczenia przysięgłe online są przyjazne swoim użytkownikom.
  6. Oczekuj na swoje tłumaczenia – tłumaczenia przysięgłe online zostaną do Państwa dostarczone w uzgodnionym terminie, zadeklarowanym w momencie przyjmowania ich do realizacji. Nasza pełna oferta językowa znajduje się w tym miejscu.
Tłumaczenia przysięgłe online - oferta
Tłumaczenia przysięgłe online – oferta