BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Satysfakcja z tłumaczeń online

Streszczenie

  • Tłumaczenia online to coraz popularniejsza forma korzystania z usług filologów wielu specjalności,
  • Biuro tłumaczeń online dostrzega ten fakt wprowadzając szereg procedur zapewniających satysfakcjonującą obsługę klienta
  • Korzystanie z przekładów Internetowych jest wygodne, bezpieczne i tanie

Satysfakcja to bardzo ważny czynnik decydujący o zadowoleniu z przeprowadzenia danej transakcji. W kontekście tłumaczeń online, fakt jej odczuwania oznacza właściwie spożytkowanie czasu oraz pieniędzy. Z roku na rok przekłady Internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Korzystają z nich nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni. Nasza firma dostrzega ten fakt, wprowadzając szereg udogodnień. Chcemy, aby osoby wybierające Protlumaczenia.pl były obsługiwane w jak najlepszy sposób. Proces ten uskuteczniamy poprzez:

Czynniki gwarantujące satysfakcję z tłumaczeń online

  1. Nowoczesne kanały komunikacji – biuro tłumaczeń online jest firmą w pełni interaktywną. Każdy z Państwa może się z nami skontaktować na szereg różnych sposobów. Do dyspozycji naszych odbiorców oddany został czat online oraz specjalna aplikacja Android. W każdej chwili można do nas napisać lub zadzwonić. W weekendy pełnimy również specjalne dyżury tłumaczeniowe. Na wszelkie sygnały ze strony naszych klientów odpowiadamy przed upływem 6 godzin.
  2. Dostawę dokumentów pod wskazany adres – serwis „door to door” to jedna z największych zalet przekładów Internetowych. Translacje zamówione online dostarczamy pod wskazany adres poprzez Pocztę Polskę i wybrane firmy kurierskie. Dostęp do usług profesjonalnej kadry tłumaczeniowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.
  3. Dbanie o bezpieczeństwo Państwa danych – Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby Państwa dokumenty cieszyły się mianem poufnych. Wyrazem takiego stanu rzeczy jest uprawianie Polityki Bezpieczeństwa Informacji. Nie wysyłamy Państwa papierów do przypadkowych Wykonawców. Każdy z członków naszego zespołu został wybrany w toku wnikliwej rekrutacji.
  4. Wykonywanie tłumaczeń zgodnie z powziętymi terminami – od należycie przygotowanych tłumaczeń zależy nieraz bardzo wiele. Zdajemy sobie sprawę z powyższego faktu, wykonując zlecenia zgodnie z powziętymi terminami. Wszelkie opóźnienia należą zatem do rzadkości. Klienci wybierający nasze biuro mogą liczyć na profesjonalną obsługę i planowy odbiór translacji.
  5. Rzetelną analizę dokumentów – tłumaczenia pisemne rozliczane są podług liczby znaków ze spacjami tworzących dany dokumentów. Do określania kosztów realizacji przekładu używamy nowoczesnego oprogramowania z funkcją edycji wcześniej wykonanych skanów. Dzięki powyższemu nasze wyceny są rzetelne i odpowiadają faktycznej zawartości Państwa papierów.
Biuro tłumaczeń online zapewnia satysfakcjonującą kooperację
Biuro tłumaczeń online zapewnia satysfakcjonującą kooperację