BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia medyczne języków skandynawskich

W ostatnich latach bardzo wiele wyjechało do pracy zagranicę. Oprócz Niemiec i Wielkiej Brytanii wybrali oni również mniej popularne kierunki. Jednym z nich okazała się Skandynawia. Na chwilę obecną w Szwecji, Norwegii i Danii przebywa łącznie prawie 200 000 Polaków.

Ich życie toczy się nie tylko wokół pracy, ale również spraw dnia codziennego. Jedną z ważnych kwestii o którą należy zadbać będąc na emigracji jest zdrowie. W wielu przypadkach troska, o to co mamy najcenniejsze musi być poparta wizytami u lekarzy. Nieraz odbywają się one i w Polsce i w miejscu docelowego pobytu danej osoby. W takiej sytuacji pomocne okazują się tłumaczenia. Nasze biuro obsługuje przekłady szwedzkiego, norweskiego oraz duńskiego. Posiadamy doświadczenie w zakresie translacji języków skandynawskich. Naszym klientom oferujemy:

Tłumaczenia medyczne języków skandynawskich

  • Odpowiednio dobraną kadrę – biuro tłumaczeń online dysponuje kadrą Wykonawców, posiadających stosowne uprawnienia. W zakresie mów skandynawskich liczy ona blisko 20 osób. O sile naszego teamu świadczy nie tylko jego liczebność, ale również posiadane kompetencje.  Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne w obrębie nauk medycznych, biologii oraz chemii. Zapraszamy do kooperacji w naszych biurach zlokalizowanych na terenie Grudziądza, Bydgoszczy oraz Świecia oraz do zamawiania przekładów online.
  • Konkurencyjne ceny – ilość filologów, którzy ukończyli skandynawistykę nie jest imponująca. Część z nich zamiast pracy, tłumacza wybrała karierę w innych dziedzinach. Efektem takiego stanu rzeczy są wysokie ceny tłumaczeń skandynawskich. Protlumaczenia.pl starają się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom zmieniając ten trend. Zapewniamy konkurencyjne stawki rozliczeniowe oraz bezbłędną realizację Państwa zleceń.
  • Korektę native speakera – część tekstów medycznych jest dla nas niezrozumiała nawet w języku polskim. Nic w tym dziwnego, skoro przeciętny wywód nacechowany jest skomplikowaną terminologią. Nieraz więc najodpowiedniejszą osobą do przygotowanie danego przekładu może okazać się native speaker. Dysponujemy osobami dla których szwedzki, duński lub norweskie są językami ojczystymi. Tłumaczenia lekarskie, które opuszczą nasze biuro charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i mogą z nich skorzystać opiekujący się Państwem lekarze.
Tłumaczenia medyczne języków skandynawskich
Tłumaczenia medyczne języków skandynawskich