Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Protlumaczenia.pl otwierają się na nowe wyzwania ! Z początkiem czerwca 2018 r. nasze biuro rozszerzyło swój zasięg o nowy oddział w Krakowie. Tym samym zapraszamy mieszkańców oraz firmy z Małopolski do skorzystania z oferty tłumaczeń pisemnych.

Jesteśmy do Państwa usług w zakresie wszystkich typów przekładów. Nasza firma wykona zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Tłumaczenia Kraków korzystają z ponad 6 letnich doświadczeń naszej marki i dokładają wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Krakowski oddział naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim:

Tłumaczenia Kraków

  • Konkurencyjne ceny – naczelną maksymą naszej marki jest: „dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach”. Krakowska filia Protlumaczenia.pl proponuje Państwu konkurencyjne warunki realizacji przekładów z prawie 40 języków obcych. Proces ten jest możliwy do realizacji dzięki wykwalifikowanej kadrze i skutecznym procedurom operacyjnym. Nabywcom naszych usług zapewniamy rabaty, a także obniżki stawek za pojedyncze strony rozliczeniowe.
  • Szybkie terminy realizacji – czas realizacji to jeden z głównych czynników determinujących wybór danego biura tłumaczeń. Biuro tłumaczeń Kraków wykona powierzone nam translacje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapewniamy krótkie terminy realizacji przekładów z ponad 40 języków obcych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie tłumaczeń w konfiguracji: język polski – język obcy, język obcy – język polski i język obcy – drugi język obcy.
  • Wielokrotna weryfikacja – przekłady spod znaku Protlumaczenia.pl cieszą się dobrą opinią wśród naszych klientów. Odpowiednią jakość udaje się nam osiągnąć poprzez sprawdzonych Wykonawców i zaangażowany team korektorów. Każde z Państwa tłumaczeń przechodzi przez wielostopniową weryfikację, która ma na celu wyeliminowanie ewentualnych omyłek. Ponad 96 % dokumentów wolna jest od nieścisłości. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są niemal natychmiast.
  • Sympatyczna obsługa – największą siłą każdej firmy są jej pracownicy. Opierania działalności o posiadany potencjał kadrowy sprzyja budowaniu silnego zaplecza tłumaczeniowego. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług Protlumaczenia.pl mogą liczyć na uśmiech naszych koordynatorów oraz miłą atmosferę współpracy. Zachęcamy do wypróbowanie nowej jakości na Małopolskim rynku tłumaczeń. Warto zaufać naszemu biuru tłumaczeń.
Biuro tłumaczeń Kraków
Biuro tłumaczeń Kraków