BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia korespondencyjne

Tłumaczenia korespondencyjne to takie, które można zrealizować w sposób zdalny. Ideą ich powstania jest potrzeba skrócenia obiegu dokumentów. Dzięki Internetowi proces ten stał się bardziej komfortowy i ogólnodostępny.

Nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni mogą skorzystać z dobrodziejstw przekładów online. Taki wybór daje sposobność do poczynienia oszczędności czasowych oraz finansowych. Nasze biuro tłumaczeń online wykonuje translacje z prawie 40 języków. Obsługujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne. Poza wizytą w jednym z naszych oddziałów dajemy Państwu możliwość dostarczenia dokumentów za pośrednictwem:

Tłumaczenia korespondencyjne – biuro tłumaczeń online

  • Poczty tradycyjnej lub firm kurierskich – tłumaczenia korespondencyjne możemy wykonać na podstawie papierów dostarczonych przez osoby trzecie. W takiej sytuacji dobrym wyborem jest wybranie stosownego przewoźnika. Warto uzgodnić omawiany sposób dostawy telefonicznie. Dokumenty otrzymane w sposób tradycyjny wycenimy na podstawie liczby znaków tworzących dany przekład. Informacja na temat kosztów zostanie podana w preferowanej przez Państwa formie (np. poprzez SMS).
  • Poczty elektronicznej – rolę tradycyjnej korespondencji może przejąć jej elektroniczny odpowiednik. Na całym świecie wiele spraw załatwianych jest poprzez e – mail. Biuro tłumaczeń online zachęca do wybrania tej formy komunikacji. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin. Nasz team tworzony jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz filologów dysponujemy wyspecjalizowanym działem do spraw obsługi klienta. Taki skład osobowy jest gwarancją utrzymania należytego poziomu usług.
  • Aplikacji Android – po roku 2010 nasza planeta oszalał na punkcie mobilności. Wiele sfer naszego życia daje się uprościć poprzez zastosowanie odpowiedniego oprogramowania. Nie inaczej jest z tłumaczeniami. Idąc za duchem czasu nasi informatycy przygotowali dla Państwa specjalne narzędzie, które można pobrać ze Sklepu Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji uzyskacie Państwo możliwość wykorzystania smartfonu do zakupu tłumaczeń z dowolnego miejsca na świecie. Narzędzie zostało przygotowane z myślą o Polakach przebywających zagranicą. Smartfon i tablet bowiem to podstawowe narzędzia, które każdy zabiera w podróż.
Tłumaczenia korespondencyjne - przekłady zdalne
Tłumaczenia korespondencyjne – przekłady zdalne

Zapraszamy do skorzystania z propozycji tłumaczeń korespondencyjnych. Jako podmiot wyspecjalizowany w tego typu działalności proponujemy fachowość na każdym z etapów realizacji przekładów.