Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumacz przysięgły przez Internet jest naszą propozycją przekładów uwierzytelnionych dostępnych przez Internet. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Nasz serwis tłumaczeniowy dostępny jest dla Państwa przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o bezpłatne wyceny. Obsługujemy prawie 40 języków obcych tłumaczonych na 80 różnych sposobów. Tłumacz przysięgły przez Internet jest usługą dzięki której możecie Państwo zyskać:

Tłumacz przysięgły przez Internet – tłumaczenia online

  • Czas niezbędny na zlecenie przekładu – tłumacz przysięgły przez Internet przyjmuje do realizacji tłumaczenia dostarczone drogą mailową. Na każde zapytanie odpowiadamy w czasie krótszym niż 1 doba. W przypadku przekładów o charakterze bezzwłocznym prosimy o poprzedzenie wysyłki stosowną informacją telefoniczną lub uwagą zapisaną w treści wiadomości elektronicznej.
  • Ograniczenie kosztów związanych z translacjami – tłumacz przysięgły przez Internet oferuje korzystne stawki rozliczeniowe. Ideą przyświecającą misji Protlumaczenia.pl jest dostarczanie wysokiej klasy przekładów w rozsądnych cenach. Dla tłumaczeń o większej objętości proponujemy rabaty oraz obniżki cen.
  • Rzetelne wyceny – tłumacz przysięgły przez Internet olbrzymią uwagę przywiązuje do wycen, które z założenia muszą być rzetelne. Do sprawdzenia ilości znaków w skanie dokumentu używamy oprogramowania typu OCR. Standard ten umożliwia określenie liczy znaków bez marginesu możliwych błędów szacunkowych. Na życzenie wraz z wyceną przesyłamy komputerowy raport z podsumowaniem liczby znaków ze spacjami dla danego pliku.
  • Wsparcie i miłą obsługę ze strony biura obsługi klienta – tłumacz przysięgły przez Internet jest wspierany przez naszych pracowników administracyjnych. Ich zaangażowanie świadczy o naszym profesjonalizmie. Zadaniem biura obsługi klienta jest trzymanie w ryzach właściwego obiegu dokumentów oraz odpowiadanie na Państwa pytania i wątpliwości.
  • Szybką realizację – tłumacz przysięgły przez Internet większość zleceń wysyła w dniu złożenia zapotrzebowania. Za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej gotowe przekłady mogą być u celu już w 24 godziny od momenty wysyłki. Za koszty związane z logistyką nie obarczamy naszych klientów dodatkowymi opłatami. Tłumacz przysięgły przez Internet dokłada wszelkich starań, aby sprostać zakładanym terminom realizacji. Szanujemy Państwa czas i pieniądze.
Tłumacz przysięgły przez Internet - tłumaczenia online
Tłumacz przysięgły przez Internet – tłumaczenia online