BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumacz przysięgły przez Internet

Tłumacz przysięgły przez Internet jest naszą propozycją przekładów uwierzytelnionych dostępnych przez Internet. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Nasz serwis tłumaczeniowy dostępny jest dla Państwa przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o bezpłatne wyceny. Obsługujemy prawie 40 języków obcych tłumaczonych na 80 różnych sposobów. Tłumacz przysięgły przez Internet jest usługą dzięki której możecie Państwo zyskać:

Tłumacz przysięgły przez Internet – tłumaczenia online

  • Czas niezbędny na zlecenie przekładu – tłumacz przysięgły przez Internet przyjmuje do realizacji tłumaczenia dostarczone drogą mailową. Na każde zapytanie odpowiadamy w czasie krótszym niż 1 doba. W przypadku przekładów o charakterze bezzwłocznym prosimy o poprzedzenie wysyłki stosowną informacją telefoniczną lub uwagą zapisaną w treści wiadomości elektronicznej.
  • Ograniczenie kosztów związanych z translacjami – tłumacz przysięgły przez Internet oferuje korzystne stawki rozliczeniowe. Ideą przyświecającą misji Protlumaczenia.pl jest dostarczanie wysokiej klasy przekładów w rozsądnych cenach. Dla tłumaczeń o większej objętości proponujemy rabaty oraz obniżki cen.
  • Rzetelne wyceny – tłumacz przysięgły przez Internet olbrzymią uwagę przywiązuje do wycen, które z założenia muszą być rzetelne. Do sprawdzenia ilości znaków w skanie dokumentu używamy oprogramowania typu OCR. Standard ten umożliwia określenie liczy znaków bez marginesu możliwych błędów szacunkowych. Na życzenie wraz z wyceną przesyłamy komputerowy raport z podsumowaniem liczby znaków ze spacjami dla danego pliku.
  • Wsparcie i miłą obsługę ze strony biura obsługi klienta – tłumacz przysięgły przez Internet jest wspierany przez naszych pracowników administracyjnych. Ich zaangażowanie świadczy o naszym profesjonalizmie. Zadaniem biura obsługi klienta jest trzymanie w ryzach właściwego obiegu dokumentów oraz odpowiadanie na Państwa pytania i wątpliwości.
  • Szybką realizację – tłumacz przysięgły przez Internet większość zleceń wysyła w dniu złożenia zapotrzebowania. Za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej gotowe przekłady mogą być u celu już w 24 godziny od momenty wysyłki. Za koszty związane z logistyką nie obarczamy naszych klientów dodatkowymi opłatami. Tłumacz przysięgły przez Internet dokłada wszelkich starań, aby sprostać zakładanym terminom realizacji. Szanujemy Państwa czas i pieniądze.
Tłumacz przysięgły przez Internet - tłumaczenia online
Tłumacz przysięgły przez Internet – tłumaczenia online